Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Slovo za slovem 2013

Nefušuj do ajťáckého řemesla

27. dubna 2013 v 22:05 | Siwa
Měla bych si udělat vlastní přikázání a tohle by do toho po včerejšku stoprocentně patřilo. Ale popořadě.

Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 12, 11, 10)

25. dubna 2013 v 8:14 | Siwa
*povzdych* A takto dopadá valná většina mých předsevzení a plánů...

Ano, i když jsem v minulém článku Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 13) slibovala, že budu každý čtvrtek něco psát, dopadlo to tak jako u většiny mých předsevzetí. Zapomněla jsem na to a věnovala se něčemu jinému.
Ono by se ty čtvrtky daly omluvit - měla jsem praxi a mé vstávání bylo jako v každý jiný den, takže jsem neměla ty krásné dvě hodiny navíc. U nás na škole byla soutěž, kdo vyhrál, šel realizovat svůj návrh do spořitelny - malba na zeď. Celá třída po skupinkách pomáhala každému z těch deseti výherců...

Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 13)

4. dubna 2013 v 8:44 | Siwa
Aj! Poslední článek byl v únoru. Měla bych se stydět. Bohužel nepřináším tímto článkem nic nového, jen chci zjistit, kolik lidí o mně ještě ví.

Je další čtvrtek. Už jich zůstalo hodně za námi, ale důležité teď pro mě je, že do konce školního roku jich zbývá jen třináct. Necelých dvanáct týdnů do konce, třináct odjezdů z intru domů. Už jsem si zvykla, že jsem přibližně ve třetím čtvrtletí vždycky tak nedočkavá prázdnin a mé odhodlání nemít zameškané hodiny a co nejvíc využít času stráveného různými předměty se hroutí. V této době vždy vezmu diář a počítám týdny, dny, odjezdy, příjezdy, předpokládané hodiny prosezené a prostáté ve škole a-tak-dále-a-tak-dále. Proto to "odpočet - 13" v nadpisu článku. Dám si úkol, který snad nebude tak těžký splnit - každý čtvrtek něco napsat, i kdyby to mělo být nesmyslné info jako tady. Snad ty týdny budou ubíhat rychleji.

Vracím se ke knihám dětství

28. února 2013 v 8:31 | Siwa
Ne tak úplně. Ale svým způsobem ano.

Spolužáci mě dneska sežerou...?

31. ledna 2013 v 8:34 | Siwa
aneb další Čtvrteční ráno

Proč by mě měli mí drazí spolužáci žrát? Blíží se vysvědčení. Mnoho z vás už v tuhle dobu, co tohle píšu, vysvědčení dostává, ale naše třída je dostane až třetí hodinu. Kdo nečetl minulý článek Duhoví jednorožci, kde jsem psala své útrapy a šoky při zjišťování známek, nechť na to, pokud chce, klikne. Kdo nechce, tomu poskytnu stručné sdělení dlouhého článku: Vysvědčení mi budou zdobit jednotky.

Duhoví jednorožci

24. ledna 2013 v 8:23 | Siwa
Aneb máme tady další čtvrtek, kdy se musím učit angličtinu, a tím pádem píšu raději sem. (Né, výjimečně to docela umím a jsem ohromně ráda, že jsem to teď, blbec, zakřikla. No nic...)

Škatulata, hejbejte se

10. ledna 2013 v 21:34 | Siwa
Kdo četl dnešní ranní článek, jistě pochopí mou... popuzenost z dnešních škatulat, která si snad učitelé domluvili, jinak to není možné!

Do školy za tmy, ze školy za tmy

10. ledna 2013 v 8:21 | Siwa
aneb Už je tu zase čtvrteční ráno...
 
 

Reklama