Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Slovo za slovem 2012

Čtvrteční internátní rána III.

15. listopadu 2012 v 8:23 | Siwa
Je další čtvrteční ráno, další den, kdy se děsím angličtiny, další den, kdy jsem takový flegmatik, že je mi to jedno, a místo učení se nutím aspoň do toho blogového článku, který mě trochu uklidní po náročné půlce školního týdne.

Třetí narozeniny blogu, sedmnácté moje

10. listopadu 2012 v 0:38 | Siwa
Tak si říkám, že bych o tom měla udělat záznam. Tenhle blog už v internetových vodách straší třetím rokem.
6. listopadu měl narozeniny, a ještě předtím, listopadu druhého jsem slavila já, a to sedmnáctiny. Musím říct, že dárky se opravdu vydařily:

Nudné internátní večery II.

24. září 2012 v 20:37 | Siwa
Tentokrát dnešní večer nadpis moc nevystihuje, ale co...

Čtvrteční internátní rána II.

20. září 2012 v 8:18 | Siwa
Další čtvrtek, další ranní volno, další učení se na angličtinu. Z minulého testu trojka, tři hloupé chybky, další test, co jsme psali v úterý, bude snad mnohem lepší, a dnes nás čeká to samé jako minulý týden až na přidaná slovíčka. Tak snad už nezazmatkuji. Možná se ta trojka dá omluvit šokem z prvního testu po prázdninách. Jo, to by šlo.

Čtvrteční internátní rána I.

13. září 2012 v 8:40 | Siwa
Je zase čtvrtek a já začínám až v nějakých 9.50 angličtinou. Jsem za omluvení z tělocviku ráda, takhle se apoň můžu pořádně naučit na test. A mám náladu na přispívání na blog, stejně jako občas při nudných internátních večerech. Takhle se mi to líbí.

Nudné internátní večery I.

4. září 2012 v 22:28 | Siwa
Tak než spolubydlící uvolní koupelnu, využiju čas k napsání článku. Co se týče mého příběhu, ještě na konci prázdnin jsem psala tisíce znaků, přijedu a intr a kone, šlus. Migrény (ze školy i spolubydlících), naprostá nechuť psát a nedostatek nápadů. Dnes jsem se snažila psát, ale na to, že jsem u toho seděla už od jedenácti dopoledne, jsem napsala jen nějakých pět tisíc znaků bez mezer a už na to nemám chuť. Proooč?! No, tak aspoň mě to donutilo napsat konečně článek na blog.

Svět se zbláznil

14. června 2012 v 20:54 | Siwa
Může mi někdo vysvětlit, proč je posledních několik týdnů (!) běžné vidět na mé administrativní stránce blogu tohle?

Tak to by stačilo...

23. dubna 2012 v 19:16 | Siwa
Po dlouhé době znovu s "vykecávacím" článkem. A znovu se stížnostmi.

Omlouvám se za dlouhý text, nicméně to ze mě muselo ven. Kdo rád čte strasti cizích, nechť si užije čtení.

Těsně mě minul hozený věnec s lístečkem: "Vyznamenání!"

31. ledna 2012 v 15:15 | Siwa
... A hned nato mě zasáhl šutr zabalený do papíru se slovy: "Když se budeš snažit, vylepšíš si to, ale teď máš smůlu!!!"

Čtvrteční echo s úsměvem

26. ledna 2012 v 21:39 | Siwa
Tenhle článek jsem musela napsat. Chtěla jsem ho sepsat hned po příchodu z tréninku, ale zakecala jsem se se spolubydlící (zase), takže větu: "Před chvílí jsem dorazila z tréninku," budu muset vyškrtnout a začít jinak. Takže...

 
 

Reklama