Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Slovo za slovem 2011

Tři dny smutku za každého zemřelého

20. prosince 2011 v 18:09 | Siwa
Přišla jsem na způsob, jak blog zase rozeběhnout. Nečekat s "výkecovými" články na chvíle: "až se mi bude chtít". Chci na něco nadávat teď, napíšu to teď. Pak totiž emoce opadnou a já si říkám, že je zbytečné se o tom zmiňovat. Takhle si to sice budu říkat také, ale až po tom, co si budu číst již zveřejněný článek. Bude mi líto to mazat, když už jsem si dala čas s vyléváním emocí a jejich přeměnou do písmen, slov a vět.

Klauzury, druhá část nebude - rovnou k výsledkům

19. prosince 2011 v 19:28 | Siwa
Začnu rovnou tématem v nadpisu:
Známe výsledky klauzur! Z kreseb technických detailů (viz Klauzury, první část) jsem dostala po třinácti bodech (maximum bylo myslím 15, nebo aspoň jsme jako nejvyšší našli tohle číslo). Jsem docela spokojená. Příště jim to nandám víc! :D

A z drapérie (= hadr), jejíž fotku bohužel nemám, přestože jsem měla šanci si své dílo zvěčnit, když jsme se šly s M. podívat na výsledky, jsem měla 10 bodů. Maximum, co jsme našly, bylo 14, takže hadr uhlem nám zase tolik nejde. No, myslím si, že kdybych ten pátek šla do školy a nenechala to být, mohla jsem si to možná o bod ještě zvýšit. Ale co, už s tím nic neudělám. (Pokud by se mi podařilo nějak získat fotku, jistě tady přibude.)

Nevím, jak to bude teď, jestli se body sečtou a výsledný počet určí známku, nebo to bude nějak úplně jinak. Byla jsem spokojená, když jsem slyšela a viděla výsledky ostatních ze skupiny, ale na druhou stranu mě to i zklamalo. Vím, je to dobrý výsledek, ale příště chci být lepší. Jde o to se stále zlepšovat.

Upozornění: dále jen několikavětné nesmyslné výroky

Policie hledá ukradenou večeři!

7. prosince 2011 v 21:40 | Siwa
Praha - V době kolem sedmé hodiny večerní zmizela z místní ledničky domova mládeže večeře jedné středoškolské studentky. Ovocný salát byl v misce její splubydlící, která misku vyzvedla a dala do ledničky. Podle výpovědi následné zvolání své kamarádky J., že tam nemůže najít misku, považovala za vtip nebo důkaz jejího špatného zraku, bohužel se ale ujistila, že to je pravda.

Jsem rozhodčí

3. prosince 2011 v 21:45 | Siwa
Ať je tady alespoň nějaký ten článek. ;D

Známky a slib pomsty

21. listopadu 2011 v 18:06 | Siwa
Tak jsem konečně zjistila známky ve čtvrtletí. Jsem spokojená, ale stejně jsem si dala přímý rozkaz, že to musím dohnat a mít známky opravdu dobré.

Všichni stárneme...

2. listopadu 2011 v 15:09 | Siwa
Naprosto všichni, což znamená, že ani já se tomu nevyhnu...

Přišla jsem na důvod mé blogové nečinnosti!

29. října 2011 v 14:54 | Siwa
Ani prázdniny mi nedaly nápad na nějaký smysluplný článek. Většina toho, co mě napadne, skončí v odpadkovém koši mé mysli s nálepkou: Koho by to zajímalo?

Myslíte, že mám sílu vymyslet zajímavý nadpis?

6. října 2011 v 21:24 | Siwa
Chtěla jsem to pojmenovat "Výkecový článek, číslo nevím", ale řekla jsem si, že výkecových článků s názvem Výkecový článek bylo už dost. Proto je tohle výkecový článek s nevýkecovým názvem.

Upozornění: Autorka tohoto článku je po celém dni úplně mimo, proto nečekejte nic... (Budete aspoň překvapeni, když při očekávání nic, najdete v článku "něco" - písmenka! Omlouvám se, vážně jsem mimo...)

Výkecový článek už-nevím-kolikátý...

3. října 2011 v 18:39 | Siwa

Upozornění: Tento článek (opět) nemá žádný smysl, myšlenky zde proudí bez jakéhokoliv pravidla, vládne zde chaos...

A další… hádejte co… ÁNO, výkecový článek

14. září 2011 v 22:56 | Siwa
Asi tomu dám nějaký jasnější název a začnu to číslovat… Hmm…

 
 

Reklama