Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Slovo za slovem 2010

Půlnoční pokec - info

29. prosince 2010 v 16:09 | Siwa
INFO PRO TYHLE TŘI OSŮBKY:
KadetJaina
Tarina S.
Yami

Pokud vás ještě nepřestala lákat vyhlídka na "půlnoční pokec", tady jsou informace KDY a KDE plus ještě něco navíc.

Facebook teda není s***ě???

27. prosince 2010 v 0:18 | Siwa
Těch pár lidiček, co mi sem (doufám) pravidelně chodí, si jistě vzpomíná na video od Zawyho nebo jestli chcete Tomáše - Facebook je svině!!! Všichni na to na youtube koukali, komentovali to (většinou záporně, protože kdo dneska není face-závislák? Znám pár lidí, včetně mě, ale většina... no...), hodnotili a posílali dál.
A dalo se čekat, že se začnou objevovat rozhořčené odpovědi, protože kdo by ho veřejně podporoval? Všichni by ho považovali za blázna... Já považuji za blázny i tyhle dva kluky, kteří natočili parodii na zawyho video. Souhlasím s nimi, že za facebook si můžeme sami (vždyť já pamatuji na to, jak byli všichni zase nalezlí v místnostech na lide.cz). Kdy ale konečně ty facebookaři pochopí, že Tomáš se nudil a zkritizoval věc, o které dneska všichni ví a kterou většina miluje? Jak se jinak zviditelnit, než tak, že začnete kritizovat něco, co je prostě oblíbené?
Kdybych začala všude prohlašovat, že Slunce obíhá Zemi... tak by mě prohlásili za blázna a nevšímali by si mě, ale teď chci teoreticky uvažovat, takže oprava: ... byla bych hitem a všichni by mě znali jako tu, co nevěří našim vědcům a fyzikům a myslí si bůhvíco.
Celkově vzato to byl od Tomáše dorý tah - lidi teď aspoň mají co dělat a odpovídají mu na jeho video. A teď si všichni, co mu nadáváte, představte, že by tohle neuveřejnil. Co byste dělali teď? Uráželi někoho jiného? Seděli před počítačem, zírali na monitor a čekali, jestli se v té vaší hlavičce nezrodí nápad, co dělat? :D Uvažujte. Zawy se vám postaral o zábavu...

Ale teď zpátky k těm dvěma bláznům :D. Tady je video (kdo nemá rád zelenou, ať se připraví na šok):

Dračí Vánoce

25. prosince 2010 v 20:38 | Siwa
Blogy jsou teď přeplněny seznamy dárků, které blogeři dostali. Nerada se v tomhle přidávám k těm masám článků, ale tentokrát to udělám. Letošní Vánoce byly skromné, ale hlavně, že jsem byla s rodinou pohromadě (i když ne celá, bohužel :(...).
Dostala jsem knihu Zjizvená noc od Alana Campbella, ale nejvíce mě potěšil tento dárek:

To Siwa zas jednou přemýšlela

22. prosince 2010 v 18:59 | Siwa
Víte vůbec, jak to bolí?!!! Ještě teď mám hlavu v mrazáku, aby ta bolest otupěla. A víte, jak je těžké psát článek s hlavou v mrazáku??? :D

Mám jen malý dotaz

21. prosince 2010 v 19:50 | Siwa
Dneska jsem "objevila" možnost dát na blog fórum. Nikde jsem tak nějak nenašla, že by to bylo oblíbené, tak se jen ptám:

MÁM TADY NECHAT TO DISKUZNÍ FÓRUM A PŘÍPADNĚ PŘIDÁVAT DALŠÍ, NEBO UDĚLAT NAPŘ. RUBRIKU: DISKUZE?

Mínus fóra je podle mě to, že debatující musí být přihlášen, čili musí mít blog a my ho tak můžeme "vystopovat" ;D. Takže nemůžou přidávat názory náhodní pocestní.

Plus fóra: líbí se mi, jak je to členěné, i když mi trvalo spoustu zkoušek přijít na to, jak to funguje.


Mínus rubriky jako diskuze je asi to členění/nečlenění, které ale má fórum.

Plus: Může přidávat názor i nebloger.

Tak co říkáte? Nechce se mi nechávat oboje, i když to je taky možnost. Poraďte prosím. Už nejméně podruhé prosím o radu (ještě nedávno jsem nevěděla, co s designem), já vím, jsem hrozná... Ale zoufale prosím...

Skunk ... prosím, prosím, prosím...Bunny

Záchvat, záchvat, záchvat, ZÁCHVAT...

21. prosince 2010 v 17:28 | Siwa
(Ano, kdo zná Teorii velkého třesku, určitě se mu při čtení nadpisu vybavila Penny před notebookem :D - často v reklamě.)

Ne, nemám záchvat ze závislosti hraní nějaké hry (i když vlastně skoro jo, ségra má super závody aut, takže to pořád hraju ♥), ale z ČASU. Ano, utíká rychleji, než bych chtěla a leden se tak rychle blííížííí...

Vše je konečně v pořádku

20. prosince 2010 v 15:51 | Siwa
Kdo četl článek "Co se týče kopírování..." z 24.října, bude jistě vědět, o čem tady budu mluvit. Hodlám se vyjádřit k dobré práci blogu.cz (pokud to byla jejich práce).

Z káčátka labuť... nebo naopak?

13. prosince 2010 v 22:57 | Siwa
Dlouho jsem nic nenapsala (26 hodin), takže se s vámi podělím o dnešní zážitky ze školy. Vždycky to je taková nuda, obzvlášť pro "nenápadnou a uťáplou" holku, jako jsem já, ale dneska... dneska to tomu vůbec neodpovídalo.

Praha Open 2010 a moje medaile

1. listopadu 2010 v 8:39 | Siwa

Další oznámení… (uff, v poslední době jich je nějak moc XD)… se týká (jak jinak!) mé maličkosti (a to myslím doslova, protože měřím snad jen 167 cm :-D).
V sobotu 30.10. a v neděli 31.10. se v Praze konaly závody v taekwondu - Praha Open 2010. V sobotu bylo kyorugi (zápasy)… (už bych měla konečně udělat ten článek, kde všechno vysvětlím a popíšu) a v neděli poomsae (sestavy) - na těch jsem byla já. A oznámení se vlastně týká mých nových medailí - zlatá a bronzová.
1. místo (v pětici) - byly jsme dohromady dvě skupiny v kategorii, takže žádný problém (až na to, že jsme zvítězili o pouhé 2 desetiny bodu!!!)
3. místo (ve trojici) - a tady jsme byly čtyři skupiny, takže této medaile si cením více, protože jsme taky mohli být čtvrtí, ale měla jsem dobré spoluzávodníky, takže to prostě vyjít muselo :-)
Nakonec bylo vyhlášení týmů! A hádejte, který ze zúčastněných se naprosto nepředvídatelně stal vítězem Praha Open a získal tak na celý jeden rok putovní pohár??? TAEHAN!!! A ve kterém klubu jsem já??? TAEHAN!!!
Takže končím s občasnou ironií a řeknu to normálně - jsem v klubu TAEHAN a (prostě to slovo musím napsat…) ZASE jsme vyhráli. Kyorugi teda vyhrál jiný klub (nebudu ho tady zmiňovat, protože ho nemám ráda a nebudu mu dělat reklamu), ale v poomsae jsme zvítězili my, což se stává docela často. Jistou výhodu máme i v počtu, protože za zúčastnění je za jednotlivce jeden bod. A pak to naskakuje umístěním na prvních třech místech.
No, víc se o tom rozepíšu v článku pojednávajícím o taekwondu.

Takže končím pro vás naprosto bezvýznamné oznámení, abych vás neunudila k smrti a užijte si den, i když už se zase musí do školy.

Co se týče kopírování...

24. října 2010 v 18:43 | Siwa
Každý z nás se jistě setkal s nějakým tím kopírováním. Já dneska a dost mě to vytočilo. Chápu kopírování obrázků, možná i fotek a podobného, ale kopírovat článek, který k tomu není rovnou určený, je podle mě dost... nebudu se radši vyjadřovat, jinak by nikdo ten příval slov nezastavil.

 
 

Reklama