Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Nechť raději upadne v zapomnění

Barvy na blog

30. září 2010 v 8:08 | Siwa

Máte představu o designu svého blogu a "vaše" barva není v nabídce např. písma nebo stránky? Zajdi na http://www.ladylony.com/seletordecores.htm, kde najdeš tabulku s nekonečně mnoho odstíny barev. Najdi tu svou, klikni a zkopíruj kód do kódu barvy např. písma. Je užitečné mít tuhle stránku kdykoliv po ruce, protože se tam dá najít opravdu mnoho odstínů všech barev.

Deník dvou spisovatelek

30. září 2010 v 8:08 | Siwa

DENIK-SPISOVATELKY.BLOG.CZ

Tak na téhle adrese (denik-spisovatelky.blog.cz) najdete - podle mě skvostné - dílo dvou mladých spisovatelek.
Knihu píší společně a mají je rozdělené na kapitoly, takže se v tom neztratíte. Myslím si, že příběh je poutavý a je i dobře napsán. Spousta lidí, kteří si to jednou přečetli, se k tomu rádi vracejí a nadšeně hltají každou další kapitolu. Já samozřejmě těmto nadaným spisovatelkám moc přeju, aby knihu dopsaly a aby se z ní stal bestseller nejenom v ČR.

Pozn.: Tento obrázek → berte jen jako dočasnou upoutávku, protože na svých stránkách střídají mnoho vzhledů.

Liter.cz

30. září 2010 v 8:07 | Siwa

Liter.cz

Ahojík,
včera jsem nemohla usnout, tak jsem prohledávala internet. Jelikož jsem opravdu vášnivý čtenář (hlavně fantasy), narazila jsem na úžasné stránky:
Když se tam přihlásíte, můžete komentovat povídky ostatních nebo psát své vlastní příběhy. Moc se mi líbí, že je to rozdělené do kategiorií jako např. romány, pohádky, reportáže, básně, atd. Mohlo by to být trochu přehlednější, to ano, ale když už člověk ví, kterou povídku hledá (když třeba čeká na pokračování od někoho, kdo má opravdu talent), je to hned snadnější.
Je to ráj čtenářů a nadějných spisovatelů. Kdo ví, třeba jednou vyjde český bestseller a autor bude přitom člen Litery.
Myslím si, že když má člověk možnost zveřejnit své dílo, je dobré, aby ten, kdo si ho přečte, napsal komentář. Vím, musíte se tam přihlásit, ale... no nic. Nicméně je dobré, aby autor věděl, jestli se jeho povídka líbí nebo naopak.
Tak budoucím spisovatelů ZDAR! A čtenářům krásné čtení!

14.září 2010 + omluva

14. září 2010 v 16:52 | Siwa
Zdravím. Rozhodla jsem se malilinko pozměnit design blogu, ale nějak mi to blbne. Omlouvám se tedy, jestli se vám zrovna zobrazí nějaká prapodivná kombinace. Doufám, že mi to časem půjde. Vyzkoušela jsem to už na třech počítačích, ale prostě to blbne.
Teď mám vzhled úplně rozházený, takže se ještě jednou omlouvám.
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se...

Jinak přeju hezký den. U nás zrovna poprchává, takže doufám, že u vás krásně svítí sluníčko. Jestli ne a máte špatnou náladu, dejte si teplé kakao nebo ovocný čaj a zachumlejte se do peřiny. Nebo zhlédněte pár filmíků (nebo anime :-D), pusťte si své oblíbené písničky nebo zahajte útok na ledničku!!! XD
I když je teprve úterý a zítra nás, děti, čeká škola, užijme si to dneska. Já musím ještě na kroužek, takže do užívání mám daleko, ale hned po tom se asi vrhnu na ledničku :-))) a pak do postele.
To bylo vše do mého deníčku, doufám, že jsem vás neunudila ke spánku.

Pozvání: Exhibice korejského národního týmu KTA

8. září 2010 v 15:41 | Siwa
Tento víkend (sobota 11.9.2010) se v Praze v hale Sparty (vedle fotbalového stadionu na Letné) koná vystoupení exhibičního korejského národního týmu KTA. Vystoupí u nás po 11 letech a měl by tam být každý, kdo má taekwondo opravdu rád (pro nás taekwondisty). Ostatní to můžou navštívit z důvodu, aby viděli úžasnou show s mistry tohoto bojového umění.

Prague Fashion Weekend

5. září 2010 v 0:48 | Siwa

Prague Fashion Weekend

Tento víkend (4.9 - 5.9) se v Praze v Pařížské ulici koná módní přehlídka Prague Fashion Weekend. V sobotu se představí české a slovenské návrhářky - Martina Nevařilová, Hana Havelková, Iška Fišárková, Ivana Follová, Radka Kubková, Jaroslava Procházková, Hana Stocklassová a Taťána Kováříková - a v neděli zase světové módní značky jako třeba Diesel, Airfield, Bogner, Pinko, Monnalisa, Corneliani, Anima Tua, Belstaff a Pietro Filipi.
Omlouvám se, že jsem o této akci neinformovala dříve, ale zjistila jsem to teprve v pátek a nestačila jsem se dostat na počítač.

Vtipy - tchyně

3. září 2010 v 14:47 | Siwa
Dost časté jsou vtipy o tchyních. Tady jich šest máte...

Další várka BOYS

2. září 2010 v 15:17 | Siwa
Nemohla jsem odolat a musela jsem najít další obrázky manga kluků. Doufám, že se vám budou líbit. Kopírovat můžete (ostatně já to také musela někde najít, že? ;-D)

Vtipy na zamyšlení II

2. září 2010 v 15:03 | Siwa
A máme tu další várku vtípků na zamyšlení. U některých to ani není třeba...

Zombie Loan obrázky

1. září 2010 v 18:00 | Siwa
Jelikož se ze mě stal blázen do Zombie Loan (a hlavně do Chika... to je ten pod tímhle textem), dávám sem pár obrázků. Později jich sem přibude víc.
 
 

Reklama