Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Nechť raději upadne v zapomnění

Neko boys

17. listopadu 2010 v 20:14 | Siwa


Jak jste jistě z názvu poznali, na nějaké abstinování jsem se vykašlala. Už jsem nemohla vydržet, jak tady nepřibývají žádné obrázky kluků. Takže, slavnostně ohlašuji další várků manga kluků... tentokrát roztomilé neko (některé obrázky se už jistě opakují, takže se za to omlouvám)...

(2001) Cult

13. listopadu 2010 v 21:58 | Siwa
Znovu mě chytl amok a musela jsem si začít stahovat všechna alba Apocalypticy. A tady se s vámi podělím o jejich písničky. Pozor, alba nebudu dávat popořadě, takže u nich aspoň uvádím rok vydání. Předem varuji, že mnoho lidí nezná tzv. cello metal, který Apocalyptica hraje, a děsí se, když to slyší. Ale nebojte se, kdykoliv to přece můžete vypnout :-).
(Hvězdička * u názvu znamená, že patří mezi mé nejoblíbenější.)
A teď přeji vašim uším příjemné poslouchání...

Draci II.

11. listopadu 2010 v 22:10 | Siwa
Tak tady máme další várku draků. Doufám, že se vám budou líbit.

Festival Fantazie... co to je?

11. listopadu 2010 v 21:07 | Siwa
Mám k vám malou prosbu - znáte Festivaly Fantazie? Kdo ano, ten víc informací nepotřebuje, ale ostatní asi jo.
Jelikož o tom také vím asi tolik, co vy, našla jsem si to. Četla jsem Pevnost a narazila na tzv. cony - setkání příznivců (většinou) fantasy a sci-fi. A jedním z nich je právě Festival Fantazie. Napadlo mě, že bych sebrala ještě jednu kamarádku a jely bychom se tam podívat. Našla jsem si stránky a přečetla si o tom všechno možné. Koná se to příští rok od 30.6. do 10.7. a vypadá to velice zajímavě. Více informací je na jejich stránkách tady. Víc psát nebudu, protože tenhle článek se tomu nemá věnovat.
Chtěla bych spíš vědět, jestli jste na FF někdy byli a jak se vám tam líbilo. Můžete mi jakožto naprostému nováčkovi stručně popsat, jak to tam chodí atd. Byla bych vám moc vděčná, kdybyste napsali vzkaz. Takže svou otázku raději zopakuji, aby byla vidět:

Byli jste někdy na Festivalu Fantazie? Jestli ano, jak se vám tam líbilo?

Budu ráda, když napíšete do komentářů nebo mě na e-mail. Moc by mi to pomohlo v rozhodování, vážně.

Kdo to zná, jistě ví, že Festivalů je několik - FESTIVAL FANTAZIE SPECIÁL konaný v Chotěboři, PRAGOFEST/PRAGOCON konaný v Praze, FESTIVAL FANTAZIE konaný v Chotěboři a PARCON konaný v Chotěboři.
Pokud jste byli i na jiném conu než na Festivalu Fantazie, také prosím, abyste napsali svůj názor.

Siwa

9.11.2010 - Kdybych zapomněla žákovskou...

9. listopadu 2010 v 22:32 | Siwa

... tak jsem v háji dubovém!!!
Dneska se učitelé zbláznili. (Hm, to je novinka.)
První dvě hodiny ČJ - dostávali jsme známky ze čtvrtletky… pak MATEMATIKA - psali jsme čtvrtletní práci… FYZIKA - psali jsme test na teplo (a bylo nám oznámeno, že budeme psát každou hodinu kvůli drzému komentáři jednoho kluka, který je právě na střední a minulý rok měl našeho učitele na fyziku)… PŘÍRODOPIS (mi vysvětlete, proč v devítce máme stále přírodopis a ne biologii) - zkoušelo se a dostali jsme známky z minulé hodiny z testu… TĚLESNÁ VÝCHOVA - to jakžtakž šlo… hodina volna… CHEMICKÁ PRAKTIKA - no coment!!! Vím, dala jsem si to jako volitelný předmět, ale to bylo v osmičce, kdy jsem si vybrala matematiku a přírodopisný seminář. Teprve pak mi bylo oznámeno, že v tom musíme pokračovat i v devítce a přírodopis se nám změnil na chemii.
Pak na autobus, na kytaru a domů!

Takže kdybych zapomněla žákovskou, tak přijdu o spoustu známek a musela bych to všechno zítra obíhat a zapisovat a vzpomínat a zjišťovat a... a... a... Ne, nechci. Proto jsem si ji radši vzala :-D.

Doufám, že zítřek bude klidnější.
Siwa

Fantasy dívky

8. listopadu 2010 v 22:22 | Siwa


Jelikož jsem naprosto zblázněná do manga a anime kluků, rozhodla jsem se, že na chvíli budu abstinovat, co se týče obrázků tady na blogu, protože už to fakt začíná být nenormální :-D. Nicméně sem dávám várku manga dívek a doufám, že splňují požadavky fantasy :-), jak jsem slíbila v nadpisu.

Mé rozhodnutí omezit příval manga kluků byla válka srdce a rozumu - rozum říkal, že si takhle úplně změním své požadavky na normální, reální kluky (rozum jest moje rodina :-D), zato srdce křičelo, že v tomhle věku se o to starat nemusím a užívat si bezchybných, krásných kluků na obrázku, v manze nebo anime. Souhlasila jsem se srdcem, ale jen v tom, že sledování anime nezruším a stahovat obrázky kluků nepřestanu! Jen tady bude na chvíli i něco jiného, než mužské pohlaví :-D.

Dryády

7. listopadu 2010 v 19:08 | Siwa

Dryády
- lesní nymfy, bohyně stromů, vládkyně lesa... (můžeš si je představit jako lesní víly nebo rusalky). Každý strom má svou dryádu, která o něj pečuje a chrání ho.

(Tyhle dva obrázky mě takhle vedle sebe rozesmívají - jako by ta vpravo chtěla zastřelit tu vlevo :-D)


Cloud - obrázky

6. listopadu 2010 v 22:28 | Siwa
Cloud je moje nejoblíbenější postava z Final Fantasy VII. Tady je několik málo obrázků.

Hudebně spřízněná duše...

6. listopadu 2010 v 21:01 | Siwa
... je Tarina S.
Takže... v poslední době dost navštěvuju Tariny blog (už jsem se tu o ní několikrát zmiňovala). Za tu dobu jsem zjistila, že poslouchá krom jiného také japonské písničky (jako já :-)). A má podle mě moc dobrý styl. Tak například tyhle dvě moc hezké písničky:

Yirumi - Moonlight

Yirumi - japonský skladatel.


30 seconds to mars - This is war

30 seconds to mars - americká rocková skupina
(Pokud si tohle video prohlédnete na youtube, tak to není klip skupiny, ale ukázky z počítačové hry Dragon Age, tak aby vás to nepopletlo.)

Love

6. listopadu 2010 v 17:23 | Siwa

Valentýn sice není, ale lásku člověk potřebuje po celý rok. Takže tady je několik obrázků zamilovaných manga párů :-*
 
 

Reklama