Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Nechť raději upadne v zapomnění

Chrrr...

2. prosince 2010 v 21:57 | Siwa
Dnešek byl tak strašně nudný a já tak ospalá… ne, neusnula jsem, ale měla jsem namále. Hlavně první hodinu, kdy jsme měli fyziku. Sama o sobě mě baví, ale když jsem ZASE spala asi jen pět a půl hodiny, tak je vážně i ten nejzáživnější výklad uspávající. Navíc jsme psali písemku, takže jsem si nemohla dovolit usnout. Když jsme skončili a já si chtěla ustlat na lavici, učitel nám oznámil, že ti, co dneska chyběli, si písemku napíší příště a budou to mít aspoň třikrát těžší… My jsme totiž dostali lehčí verzi a ještě k tomu nám učitel radil. Měli jsme dovoleno jen deset otázek, takže jsme si to němými, nenápadnými posunky rozdělili a na ty nejtěžší se zeptali. Náš fyzikář je v tomhle super. No ale proč to říkám - jak to řekl, tak jsem se musela ušklíbnout nad tím, že má kamarádka nešla do školy právě z důvodu písemky. A až jí řeknu, že to mohla mít mnohem jednodušší, než jaké to bude mít teď… no, chci vidět ten její výraz :-). Já vím, jsem škodolibá…

Návštěvnost II. :-)

2. prosince 2010 v 16:53 | Siwa
Takže. Nemůžu tomu uvěřit, ale znovu píšu ohledně návštěvnosti. Začnu od začátku...

Blog byl založen v LISTOPADU 2009. Dosáhnout tisícovky lidí mi trvalo až do ŘÍJNA 2010 (!) - tedy necelý rok.
7.10. jsem vám psala o dosažení tohoto pěkného čísla. Dnes je 2.12.2010... Od té doby uběhlo:

56 DNÍ = 8 TÝDNŮ = přibližně DVA MĚSÍCE

... a už tady je oznámení dvoutisícovky! Nemůžu tomu uvěřit. Za 56 dní 1001 lidí... Páni. (Vím, není to rekord, ostatní už mají desetiticíce, statisíce... ale pro mě to je něco pěkného, něco, co potěší.)
7.10.2010

2.12.2010

Průměrně tedy navštívilo můj blog 18 lidí (ale musí se samozřejmě vzít v úvahu, že autorka sama na blog chodit musela, takže někde mezi těmi lidmi jsem i já :-)...). Ani nevíte, jak mě to potěšilo. Takový skok oproti minulé statistice jsem rozhodně nečekala. Jsem ráda, že sem chodíte a ještě radši, pokud blg splňuje vaše požadavky a aspoň trochu se zde cítíte dobře. Uvítám komentáře s radami nebo tipy, popřípadě s přáními na další témata a články.

Končím oznámení plné počtů a přeji pěkný zbytek dne.

Citátky o času

30. listopadu 2010 v 23:24 | Siwa


Čas je všude s námi, jediný společník ve všech našich strastech i slastech. A tady je několik citátků o něm...

30.11.2010 - Dvě hodiny smíchu

30. listopadu 2010 v 23:05 | Siwa
Tak co dneska? Dvě hodiny neskutečného výtlemu, když jsme byli se školou v poradně pro volbu školy a povolání (nebo tak nějak). Po hodině, kdy jsme si všichni udělali testy struktury našich zájmů, abychom zjistili, co se k nám hodí, jsem to vážně nevydržela a po tom, co mi "paní poradkyně" poradila školy a zkritizovala mé zájmy atd., jsem se neudržela a začala se smát. Obzvláště, když jsem si prohlédla svá "vhodná" povolání:

Změna vzhledu

27. listopadu 2010 v 18:19 | Siwa
Dávala jsem sem článek s prosbou o radu, jestli změnit vzhled blogu. Mé podvědomí asi potřebovalo jen jediný souhlas, protože hned po prvním komentáři s dovolením vzhled změnit, jsem se do toho pustila. A teď se ptám:

Udělala jsem dobře?

PŘEDTÍM:

A teď se podívejte, jaké to je teď...

Jaký na to máte názor, je to lepší nebo ne? Mám to změnit znovu? :-D (No, myslím si, že změn už bylo dost :-)...)

moni158

26. listopadu 2010 v 16:12 | Siwa; obrázky z DeviantArt (moni158)
Tak tady máme dalšího DeviantArta!!! Vlastně DeviantArtku...

MONI158

Narazila jsem na ni vlastně úplnou náhodou. Líbil se mi jeden nádherný obrázek, a tak jsem se podívala, jestli jich nemá víc. A bum! Rozhodla jsem se o ní zmínit tady. (Sice tak úplně nevím, jaké mají mé články na téma DeviantArt vlastně účel... asi proto, abyste se také pokochali těmi krásami.)

Takže její obrázky najdete zde: moni158 DeviantArt
A tady je několik ukázek:
Tenhle obrázek mě k ní zavedl :-)...

Změna designu???

26. listopadu 2010 v 15:28 | Siwa
V poslední době jsem se přistihla při stále častějším přemýšlení o změně designu mého blogu. Jak tak prohlížím ostatní, začíná mi ten můj připadat takový… moc barevný a chaotický, co se týče vzhledu.

A tak se ptám vás - MÁM ZMĚNIT VZHLED BLOGU?

Jestli ano, tak do jakých barev ho mám dát a na jaké téma? (Kdybych měla blog na něco zaměřený, tak se ptát nebudu, ale takhle se ptám… sama nevím, co z té spousty mých zájmů tam dát.)
Můžete ovlivnit vzhled tohoto blogu, abyste se tady měli dobře. Ráda bych dala černé pozadí stránky, protože mi to pak přijde takové "útulnější", ale často a ráda vkládám mezi text obrázky s bílým pozadím a nevím, jak by to vypadalo, kdybych měla černé pozadí. Občas to mám právě proto, aby nebyl ten obrázek ohraničený, protože ta bílá spolu splývá. Prostě si vůbec nevím rady. A předem upozorňuju, že ve Photo Filtru moc neumím, teda, možná bych se to naučila, ale... no nic. Možná by ty bílé obrázky na černé stránce nevadily...

Byla bych moc ráda, kdybyste mi napsali názor, radu atd. Vážně jsem v koncích - mám nebo nemám?

Akatsuki Chika

20. listopadu 2010 v 21:32 | Siwa
Dala jsem kámošce anime Zombie Loan a moc se jí to líbilo. K mé smůle se jí také líbí Chika (já mu říkám Chiko, protože se mi to líbí víc...), takže se o něj stále hádáme :-). A aby nemusela dlouze hledat na netu obrázky, mezi kterými je i spousta jiných fotek s naprosto jiným tématem, dávám je sem. Není jich moc, ale doufám, že si je užije.

Apocalyptica koncertuje

19. listopadu 2010 v 20:42 | Siwa

Řekla jsem si, že jestli sem budu dávat nějaké tipy na akce, tak jenom na ty, které bych sama navštívila (a ne ty, které mi sem naženou lidi). Takže jsem narazila na informaci, že bude...

Seznámení s tancem - Drum and Bass

19. listopadu 2010 v 14:14 | Siwa
Zvláštní, jak někdo něco zmíní a vy si vzpomenete na úplně něco jiného, ale kdyby to ten dotyčný nezmínil, tak vás to vaše ani nenapadne... jako třeba mě D´n´B. Kámoška se ho chtěla naučit, tak jsem jí dělala porotkyni, jestli jí to jde už dostatečně, aby s tím šla ven... no, neřeknu konec, ale zaměřím se na D´n´B.

 
 

Reklama