Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Nechť raději upadne v zapomnění

Proč tenhle blog?

6. listopadu 2009 v 21:43 | Siwa


Ahojky lidičky,
tohle je takový můj MIX blog. Mám zatím pár nápadů, co sem dávat, ale jestli byste chtěli něco konkrétního, napište mi to do 'zpráva autorovi' nebo na e-mail blogerkaSiwa@seznam.cz . S radostí se pokusím splnit každé vaše přání.
Měly by tu být nějaké mp3, obrázky, citáty, básničky a podobné. Dále videoklipy, nějaké krátké povídky (asi) a další. Kdyžtak pište další nápady. Budu vám moc vděčná.

Internetové blogy se vymyslely proto, aby člověk mohl sdílet své radosti a strasti s ostatními lidmi. Požádat o radu nebo se jen podívat, jak si ostatní žijí. Teprve pak se začali přidávat obrázky, informace ze světa apod. Takže podle mě se teď dělí blogy na: blogové deníčky; zájmové blogy; a MIXÍK všeho. Ráda se podívám na stránky někoho, kdo opravdu ví, o čem píše a nedělá jen klik - Ctrl+C - Ctrl+V. Neříkám, že to je špatné nebo tak, jen si myslím, že by člověk měl do svého blogu dát i něco ze sebe. Napsat svůj dojem, pocit, nebo jen komentář k tomu, abychom věděli, co si o tom sám myslí. Už vás asi tímhle projevem zdržuji, že?

Tím jsem na sebe prozradila i to, že jsem stráááááášně ukecaná. Tak já radši končím nebo u toho počítače usnete.
 
 

Reklama