Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Nechť raději upadne v zapomnění

Sucker Punch

27. srpna 2011 v 18:43 | Siwa

2011 USA/Kanada
Žánr: Akční, Fantasy, Thriller, Dobrodružný


Epická akční fantasy podívaná nás zavede do smyšleného světa mladé dívky, jejíž snový svět poskytuje únik z temné reality. Nelimitovaná hranicemi času a prostoru může jít kamkoli si její mysl zamane. Jenže neuvěřitelná dobrodružství jaksi smazávají hranice mezi skutečností a fantazií... s možná tragickými následky.

Mindless Self Indulgence

4. července 2011 v 15:20 | Siwa
Jelikož nepatřím mezi zapálené fanoušky téhle skupiny a tím pádem o nich nevím první poslední, vypomáhám si několika zdroji. Takže pokud víte, že to je ve skutečnosti jinak, nebojte se mi v tom textu prohrabat a upozornit na to.

Můj názor na Tokio Hotel

19. června 2011 v 16:01 | Siwa

Proti Tokio Hotel nic, ale zhola nic nemám!

Klidně si tu nadávejte, máte právo na svůj názor, ale tak ASPOŇ DĚLEJTE, že jste inteligentní lidé...

BEAST (B2ST) info

5. června 2011 v 16:13 | Siwa

- chlapecká pěvecká a taneční skupina pocházející z Jižní Koreje

- žánr: K-pop, dance

- 6 členů (v závorce běžně používané "přezdívky", spíš zkráceniny):

Učitelka vs. Poněvadž (0:1)

18. května 2011 v 21:57 | Siwa

aneb
Ano! Je zde další část mé pozorovací práce, která se nejspíš stane mým koníčkem, přestože je riziko smrtelného šoku při této aktivitě velmi vysoké. Mžitky před očima, převracející se žaludek, srdce vynechávající několik tepů, zrychlený dech a přitom stažené plíce… nepříjemný pocit. Ale aspoň to konečně zase nebyl stereotyp jako každou středu: MvŽ, AJ, M, ČJ, Dě, CH…

Pokud si pamatujete na první díl této série Jak komáři zužovali ovce..., jistě si vzpomenete na učitelku angličtiny, která tuto větu vypustila z úst. A hádejte, kdo mi dnes málem způsobil doživotní šok? Ano, máte pravdu, *spokojeně kývá hlavou* zase angličtinářka (:D).

BEAST: Má cesta k nim

14. května 2011 v 0:10 | Siwa
D.U. (Důležité Upozornění): Předem upozorňuji, že ačkoliv to v poslední době tak mohlo vypadat, nepřešla jsem na zcela autorský blog, takže zde budou stažené videoklipy, fotky, spousta odkazů apod. Takže kdo si to myslel, tomu se omlouvám. Nepatřím do AK, takže si můž dovolit sem občas něco takového dát.
.
D.D.U. (Další Důležité Upozornění): Píši o korejské hudební skupině, takže kdo je proti nim zaujatý, nechť si jde číst něco jiného, protože je tady vychvaluji a přiznávám na sebe kromě metalu (za což dost lidí odsuzuje), také K-pop, K-rock apod. (za což někteří TAKÉ odsuzují)... chjo...
.
D.D.D.U. (uhádnete, co to znamená? :D): Tohle není článek historie skupiny, najdete zde jen základní info o nich a to ještě k tomu z různých (často nespolehlivých) zdrojů, takže jestli mám někde chybu a vy víte víc, napiště mi to, chyba bude opravena. Článek je spíš moje cesta k nim a prostě tu musejí mít své čestné místo. Jestli se náhdoou najde někdo, kdo je to nich zblázněný tak jako já, ať si čtení užije... jinak nevím, jestli se ostatním bude BEAST líbit. Pokud ne, nechci tu ale žádné urážlivé komentáře na Korejce apod. Objektivní názor, to ano, ale ne urážky! To si nechte někam jinam.

Manga dívky... na zakázku

13. února 2011 v 14:11 | Siwa
Takže... včera mi jeden e-mail poslaný z tohoto blogu udělal ohromnou radost. Jeho odesílatel se obětoval a přečetl si moje články. A u jednoho byl komentář:

" (...) Blog mi příjde přehledný, ale co třeba přidat i nějaký mangaholky? :D :D Taky by neuškodilo přidat něco málo pro nás jinak by to byla genderová* nerovnost. :)"

* Mám asi malou slovní zásobu, takže prosím, co je to genderová???

Ráda jeho přání splním, takže jsem našla několik mangaholek. Doufám, že si to užiješ stejně jako já a Amia při prohlížení mangakluků :D.

P.S.: Nevím, jestli se některé obrázky neopakují...

Šťastný Nový rok 20011 XD

31. prosince 2010 v 23:59 | Siwa
Tak další rok nám skončil a začíná nový. Jak ten čas letí…
Asi většina z nás si dá nová předsevzetí, která stejně zase nesplníme. Já si předsevzetí dávám po celý rok, takže na nový rok mám jen jedno - nenapsat 20011!!! Za ten jeden rok jsem si mohla zvyknout, že už tam nejsou dvě nuly za sebou, ale před několika týdny jsem zjistila, že jsem si na to ještě nezvykla. Ono když už od doby, co umíte psát, píšete 200 + nějaké to číslo, tak se to pak prostě plete :D.
A ještě jedno nové předsevzetí - udělat talentové zkoušky, které mám už teď, v lednu.
A co blogové předsevzetí??? Samozřejmě vás nešetřit a psát dál :D. Možná vymyslím něco nového, ale s mou přeplněnou hlavou pochybuji. Na přání několika "kamarádů", jestli je tak můžu nazvat (oni vědí, koho myslím - často jsem k nim letos chodila na blog :D), bych stoprocentně měla začít s kapitolovkami. Ano, říkáte si jistě "Hurá, konečně!", ale to ještě nevíte, jaké hrůzy mě můžou napadnout XD.

A za tento rok bych chtěla poděkovat několika lidem:

Návštěvnost III. :D

29. prosince 2010 v 20:29 | Siwa
Jejky, nemůžu si pomoct, ale po dlouhé době sem dám nějaký článek, který postrádá jakýkoliv smysl a důležitost :D - NÁVŠTĚVNOST !!! Já vím, už jsem s tím hrozná, asi se potřebuju pořád vychloubat (no, s těmi čísly asi ne :D)... takže ve stručnosti.

Hihi, tímhle článkem bych porušila pravidlo AK, kdybych v něm byla. Více mých prohřešků ve článku To Siwa zas jednou přemýšlela.

Konečně se mi podařilo mou statistiku načapat přesně na tom krásně zaokrouhleném čísle - 3000.

Za 27 dní tu bylo 993 lidí!!!
Denně tu bylo "necelých" 37 lidí O_O... To jsem teda vážně nečekala.

Jak jsem slíbila - ve stručnosti, jinak by tu byla spousta dalších nesmyslných počtů a čísel. Radši jsem vás toho ušetřila :D

Mix

25. prosince 2010 v 22:19 | Siwa
Z nudy jsem sem dala ukázku z mé galerie pozadí; složka Krása a wallpapers.
Tak pokud se něco bude líbit, kopírovat můžete (jak už poněkolikáté říkám: Já to taky musela někde splašit ;)...)
 
 

Reklama