Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Fotím...

29.května 2011 - Ještě kousek! (2/2)

12. června 2011 v 20:05 | Siwa

Abych se přiznala, nechce se mi nic extra psát. Víkend mi uběhl nějak strašně rychle a pomyšlení na to, že zítra zase do školy, mi nějak ubírá energii a obvyklou ukecanost. Proto dnes jenom fotky z výletu na Klínovku a skoro až do Polska. :D

29.května 2011 - Ještě kousek! (1/2)

9. června 2011 v 21:23 | Siwa

Neděle, 29.května

Ještě kousek!

1/2

Nebudu zdržovat dlouhým popisem událostí, jen vysvětlím nadpis.
Jakmile se Mirek rozejde, tak prostě JDE. "Nebojte, jenom támhle na tu mýtinku a pak se vrátíme..."
Na mýtince: "Ale támhle na to bych se chtěl podívat. Pojďte. Slibuju, že pak půjdeme."
Na tom místě: "Když už jsme tady, tak se podíváme ještě támhle za ten kopec."
Za kopcem: "..." *radši nic neříká a sám jde, ví, že ho budeme následovat*
Atd. Atd. Atd.

Takže chápete nadpis? :D

A teď už fotky... (Přestože jsem vybrala asi pětinu toho, co jsem nafotila, tak je těch fotek docela dost, proto jsem tento den rozdělila na dvě části.)

28.května 2011 - Zakázaný lom

8. června 2011 v 18:42 | Siwa

Sobota, 28.května

ZAKÁZANÝ LOM

Jsem člověk, který nejezdí načerno (jen v nejnutnějším případě, ale teprve po tom, co zjistil, že i přes revizorův opačný názor si klidně můžete vystoupit bez zaplacení pokuty), o testech neopisuje, někdy dělá poctivě úkoly, chodí na zelenou… ale taky jsem člověk, který nelegálně stahuje filmy, e-knížky (které stejně málokdy přečte, protože dává přednost vůni papíru a inkoustu), hudbu, všude hledá nějakou možnost k výmluvě (jako zadní vrátka, kdyby šlo do tuhého) a jiné pěkné věci.
Proto jsem neodmítla Mirkův návrh, že se zajdeme podívat do "zavřeného" lomu. (Chápejte - na výlet jsme jeli já, mamka a její Mirek, jen abyste si nemysleli, že jsem tam byla s nějakým přítelem :D)
Prý to budou pěkné fotky, když teda nepočítám své antiumění. Našli jsme cedule...

Pokusy o fotky po několika měsících

21. května 2011 v 20:38 | Siwa
Nabíječka koupena, baterka nabita a vložena do foťáku, příslušný aparát zapnut, přiložen k rozespalému oku a spoušť stisknuta...
Zděsila jsem se, když jsem se podívala, co to je. Fotím Nikonem D100, ne že by byl nějak moc těžký, ale po ránu a asi čtyřech měsících, kdy jsem s ním vůbec nefotila, byly fotky příšerně rozmazané. Ale příšerně! Ale využila jsem toho a ve Photoshopu to poupravila tak, aby z toho vzniklo toto:

Zkusili jste někdy fotit v noci?

6. ledna 2011 v 17:08 | Siwa
Koukám, že jsem sem dlouho nepřidala žádný článek s obrázky... hmm, měla bych to napravit. Možná ale příští článek, protože před pár dny mě mamka vytáhla asi kolem osmé hodiny večerní ven na procházku. Jediné, co jsem na to řekla, bylo: "Teď?" Podívala jsem se ven do té neprostupné tmy, ale nakonec přikývla.
Vzala jsem s sebou foťák, i když jsem věděla, že fotky budou hrozné. Nakonec ale vypadaly docela dobře (pokud se za dobré považují rozmazané předměty nebo absolutní abstraktní dílo :D). Pár abstraktů se mi docela i líbilo. ale varuju, je to rozmazané. Jistě víte, že v noci foťák potřebuje delší čas na vyfocení, kvůli malému množství světla. A pokud se vám třesou ruce jako mě z té zimy, tak fotky rozhodně nejsou ostré. Proto se na focení v noci používají stativy...
"Mami! Ke svátku chci stativ!"

A les pokryl sněhový plášť...

25. prosince 2010 v 20:03 | Siwa
Nevím, jestli to způsobil Agrenej, zimní nálada nebo samotná možnost konečně fotit, ale popadla mě chuť tvořit, vzala jsem foťák a vyšla do toho mrazu se sluchátky v uších a chutí vyrovnat se Agreneji. No, dopadlo to všelijak, ale rozhodně ne tak, jak jsem si přála :D Posuďte sami, co moje zamrzlé oko a prokřehlé prsty dokázaly...
 
 

Reklama