Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Dopiš příběh

Dopiš příběh - info...

14. listopadu 2011 v 17:58 | Siwa
Možná si ještě vzpomínáte na jakýsi projekt Dopiš příběh, který se tu objevil někdy v srpnu. (Kdo zatím nezná a chce zjistit více, nechť navštíví Pravidla, kde se dozví, o co jde.) Se začátkem nového školního roku aktivita upadla a pohybovala se asi tak kolem tří stupňů nad nulou... Ani já k tomu moc nepřispívala, nový "režim" mě překvapil a dostatek času a inspirace jako by zůstal někde vzadu.

Myslela jsem, že je projekt pohřben nejdříve do dalších velkých prázdnin, kdy se aktivita všeobecně zvyšuje. Hok Wolker mě ale mile překvapila, když mi napsala, že vymyslela nový začátek.
Jen abyste byli informovaní, že projekt stále pokračuje...

Dále bych chtěla upozornit, že u Kadet (Alkoholové blues) je podezřele málo dokončení, přitom ale příběh nabízí tolik různých konců... hmm...

Co tak koukám kolem, tak v tomhle období má spousta z nás umělecký blok. Čím to je? Třeba vás ale při čtení nového začátku něco napadne a třeba se z tvůrčí krize dostanete. Snad to z té propasti dostane i mě. :)

Přeji šikovnou a aktivní múzu, dostatek volného času a náladu na tvoření.

Časový odstup zveřejňování začátků

23. září 2011 v 22:51 | Siwa
Takže jsem přidala jakýsi rozcestník pro projekt "Dopiš příběh", aby nebyly zmatky v tom, kdo to má zrovna na starosti a… prostě viz nahoře v menu.

Menší vylepšení projektu

27. srpna 2011 v 12:59 | Siwa
V prvé řadě bych chtěla všem blogerkám, které přispěly svým dokončením mého začátku, poděkovat. Většina byla hororovějšího rázu, ale věřím, že postupem času se najdou různé žánry dokončení a spousta originálních nápadů (ty byly samozřejmě i teď). Doufám, že jste se bavily a chcete pokračovat, protože je vážně zajímavé sledovat různorodou lidskou (a vraní a všelijakou jinou) fantazii.

 
 

Reklama