Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Činnosti brouka Pytlíka

Činnosti brouka Pytlíka aneb do čeho všeho fušuju

27. října 2012 v 14:39 | Siwa
"Nerozhodná duše s mnoha zálibami."

Občas si připadám jako brouk Pytlík či Jára Cimrman - kecám do všeho, zapálím se pro spoustu věcí a někdy sama nevím, čemu se mám věnovat nejvíc a co úplně vyhodit kvůli zbytečnosti. Podle blogu to nejspíš vypadá jen na grafiku, případně knížky a psaní. To jsou ty hlavní záliby, ale často se mi stává, že se pro něco nadchnu, nějakou dobu se mě to drží a pak to zahodím a vrhnu se na něco jiného.

Jelikož jsem poslední dobou dostala pár nápadů na články o psaní, korektuře, grafické práci apod., budou takové články v jedné rubrice. Snad se v tom vyznáte jak vy, tak já. Sama nemám jasno, jak články a vůbec rubrika bude vypadat. :)

Je ještě spousta činností, které chci zkusit, ovládat, ale čas má na rozdíl ode mne rozum a nutí mě si uvědomit, že to všechno nemůžu stihnout. Možná má pravdu, ale za zkoušku přece nic nedám. Kdoví, kdy se mi bude nějaká taková schopnost hodit. Obzvláště v téhle době, že?

Holt se nějak k blogové aktivitě musím dokopat. Snad tahle rubrika neupadne jako spousta dalších.
 
 

Reklama

Rubriky