Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Poslední článek

14. září 2013 v 20:31 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Tak jsem se rozhodla. (Aneb jak originálně začít podobná oznámení.)

Ne, nekončím. Ne s blogováním. Ale s tímhle blogem. Slova napsaná již v článku Ovládnuta trudnomyslností se mi proháněla hlavou už od zveřejnění a přestávala s tím akorát během spánku a práce. Na základě článku ze Srdce blogu jsem přemýšlela o smyslu mého blogování, proč jsem začala, proč v tom pokračuju, co chci říct... Je toho dost, na co jsem myslela (kromě hektického začátku roku a blížící se školní akce v Německu).
Chci si to sama ještě zopakovat, ujasnit si, jestli jsem pevně rozhodnutá, nebo stále váhám, ale hlavně to objasnit vám. A udělat tomuhle blogu Poslední článek, aby bylo jasné, že je konec, rozloučit se s ním a vysvětlit mu, že ho neopouštím proto, že mě rozzlobil, ale že k tomu mám jiné důvody. Pochopí to, jsou mu už necelé čtyři roky.
Sami víte, že nejsem ten typ blogera, kterému by stačila jedna věta.


Adresa

Už nějakou dobu jsem nebyla spokojená s adresou blogu. Doteď si pamatuju to nepříjemné překvapení, když se k mé adrese dodalo ještě "blog.cz", s čímž jsem (blbec) nepočítala. Myslela jsem si, že budu mít jen siwa-mix-bloger.cz. No. Ale neměnila jsem to. Sice mi to nikdy neznělo dobře, ale co. Ale pak mi to zase začalo vadit. Chtěla jsem něco snadno zapamatovatelného a jaksi staršího. Tohle vymýšlela čtrnáctiletá holka, kterou už nejsem. Byl to hloupý krok. Nepřemýšlela jsem dopředu.

Asi před dvěma lety jsem zkusila zaregistrovat blog s mou přezdívkou v názvu. Divila jsem se, že byla volná. Chtěla jsem se tam přestěhovat, nebo mít dva blogy, ale nějak jsem se neodhodlala tohle pro mne útulné místo opustit. Ale ten druhý blog mi zůstal. (Udělala jsem si pak ještě jeden, s jinou přezdívkou, ale to jsem prostě nebyla já. Blog mi zůstal jako zkušební stránky na vytvořené vzhledy.)

A teď jsem shledala, že ta adresa je jedním z těch velkých důvodů, proč přestoupit na jiný vlak. Je to zapamatovatelné, úplně obyčejné, nezavazující se držet určitého tématu. Nevidím na tom jedinou chybu. Snad jen to, že někteří z vás mají možná tuhle adresu v záložkách, možná na bloglovin.com, možná kdekoliv jinde, ale právě proto tu je oznámení, právě proto pak pod záhlaví vložím odkaz na nové stránky.

Obsah

Je to tu jako v mém pokoji - milion věcí, starých, zbytečných, nových, stejně zbytečných, fragmenty všeho možného, skoro žádný systém, nic, co by případnému návštěvníkovi řeklo: ano, tady musí bydlet ona. Je to nijaké. Staré projekty o pár článcích tu pořád straší, jsou tu staré deníčkové zápisy...

Osobně mám ráda, když je na blogu vidět vývoj. Ale tahle hromada mi už přerostla přes hlavu. Galerie je tak šílená, že se v tom sotva vyznám. Když smažu nepotřebné obrázky a fotky, budou ve starých článcích strašit prázdné obdélníky a nikdo nepozná, co tam bylo, aby mu to řeklo, co jsem měla v té době v oblibě. Ztratí to smysl. Některé staré články jsou skutečně zbytečné, wikipedie převyprávěná mými slovy apod. Nepořádek, který dusí. Jediný způsob, jak zase začít dýchat, je všechno vyhodit a vrátit na místo to, co je důležité. Ale je toho moc... a už na těchhle vahách je ta lepší adresa, která mé rozhodování vychyluje ke svému prospěchu.

Už nějakou dobu cítím, že se zápal tady blogovat snižuje. Uklidňovala jsem se tím, že až napíšu knihu, vytvořím si blog se svým pseudonymem a budu moct psát o svém světě, o svém psaní, o svých trampotách, o tom, o čem bych nejradši psala už teď. Ale je to tááák daleko. Musím změnit stanoviště už teď.
Začíná pro mě nová éra. Stala se spousta věcí, cítím se jako jiný člověk než před několika měsíci a může za to jen pár knih, brigáda, nějaké úspěchy a přemýšlení.

Stejně jako při přestupu na střední jsem zahodila všechno, vzpomínky, čísla, neřešila jsem, co kdo kdy a kde dělá, jak se má apod. Začala jsem v novém městě, s novými lidmi, úplně jinak. S čistým štítem. To byla nová životní etapa. A teď je na čase vytvořit další etapu, kapitolu mého blogového žití. Zahodit všechno předtím a začít znova. Jako by tenhle dům už byl dostavěný a jako architekt se musím přesunout na jiný pozemek a začít znovu od základů. Dá to práci, ale se zkušenostmi bude tenhle dům ještě lepší. Snad.


Momentálně nemám moc času na jiné věci než ty povinné, ale jakmile se všechno uklidní, objeví se tady odkaz na nový blog. (Kvůli odběratelům na bloglovin.com apod. můžu místo poznámky pod záhlavím zveřejnit nový článek, který vás ušetří kontrolování.) Přišla jsem na smysl blogu, ujasnila jsem si, o čem chci skutečné psát. Nebude to nijaká rapidní změna, ale měly by ustat vzdechy nad tím, že recenze knih nemají na neknižním blogu smysl apod. Bude to lepší. Možná jsem naivní, možná ne, ale tahle změna mi přinese víc plusů než mínusů.
Snad jsem napsala vše, co jsem chtěla. Komentáře kontrolovat ještě budu, nebudu v té době blogově mrtvá, ale články nebudou. Jsem pevně rozhodnuta. Přestupuju na jiný vlak.

Tenhle blog nesmažu. Bude to ta první kapitola. Kniha bez ní nemůže být kompletní.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 15. září 2013 v 22:50 | Reagovat

Amen. Podobný důvody k přesídlení jsem měla taky. Příliš mnoho věcí, příliš hloupá adresa, příliš velký vývoj, než abych mohla zůstat na jednom fleku.
Na druhou stranu, na blogu není nic zbytečné, tím naražím na ty tvoje recenze. I když je neknižní blog, proč tam tu recenzi nehodit? Za prvé budou lidi vědět, co jejich oblíbený bloger doporučuje ke čtení a za druhé je to taky sranda psát. Jen se k tomu člověk nesmí nutit :).
Tvoje rozhodnutí podporuju a jsem pro článek s adresou, protože bloglovin mě zachrání od toho, abych uplně zapomněla na kontrolování :-D

2 Siwa Siwa | Web | 15. září 2013 v 23:15 | Reagovat

[1]: O knihách budu na novém blogu mluvit, ale nebudu to nazývat recenzemi. Nebudu se snažit se cpát do dalšího "umu", recenzování, přestanu přemýšlet o tom, co je k recenzi potřeba, jestli se někdy nechci stát recenzentkou nějakých nakladatelství apod. Prostě budu doporučovat či odrazovat, budu psát to, co mi přijde důležité apod. Žádné "recenze".

Dobře, udělám pak článek. Bude to jednodušší. A vlastně ani tomuhle článku nevezme ten titul "poslední", protože půjde jen o oznámení. Dobře, oznámím to pak skrz článek. :D

3 agrenej agrenej | E-mail | Web | 17. září 2013 v 15:21 | Reagovat

To já se zase zabývám otázkou, má-li blogování vůbec nějaký smysl pro mě, jestli je nějaký smysl v pokračování. Ale to tlačítko Smazat je stále pevně zabedněno. :-D
Rozhodně se těším na tvůj nový blog. ;-)

4 Houp Houp | Web | 3. listopadu 2013 v 18:33 | Reagovat

Byla jsem stejně překvapená, že k tomu mému názvu přibilo ještě blog.cz :-D Božíčku, jsem ráda, že nejsem jediná. Můj bývalý blog se jmenoval k-magicalblog.blog.cz... :-D Teď před pár dny jsem se odstěhovala na jiný blog. Hold to patří k nějakému vývoji.
Taky mi přišlo, že starý blog usedá a bylo na čase vlít si trochu nové šťávy začít někde odznovu. :D
Tobě držím palce.

5 ArleneUnore ArleneUnore | E-mail | 22. července 2017 v 21:06 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

6 CarolynJok CarolynJok | E-mail | 4. srpna 2017 v 20:58 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

7 Dol11larKt Dol11larKt | E-mail | 13. srpna 2017 v 14:36 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Лабинск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7(861) 241-23-45
___________________________
благоустройство щербинка
благоустройство населенных
благоустройство территорий калуга
благоустройство территорий в екатеринбурге
муп благоустройство и жкх мичуринского сельского поселения

8 MatthikDuh MatthikDuh | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:42 | Reagovat

6355 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 4447

9 DorogiKRDO DorogiKRDO | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:37 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Армавир. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 241-23-45
___________________________
коломенское благоустройство мбу
асфальтирование в нижнем новгороде и области
сад благоустройство курск
муп городское благоустройство инн
происхождение слова благоустройство

10 MariaKed MariaKed | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 9:34 | Reagovat

Хотели бы разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых востребованных методов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции эрогенных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

11 HollyHob HollyHob | E-mail | 31. srpna 2017 v 18:07 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

12 Avito321vor Avito321vor | E-mail | 29. září 2017 v 15:52 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как зарегистрироваться на авито если номер уже привязан к другому аккаунту
аккаунт ати авито
вложить деньги на авито
автоматическая регистрация аккаунтов авито
как завести новый аккаунт на авито

15 Charlesfub Charlesfub | E-mail | Web | 23. října 2017 v 12:33 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

16 Avito321vor Avito321vor | E-mail | 28. října 2017 v 12:07 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито блокируют аккаунты
купить кроссовки нью баланс в москве на авито
как много разместить аккаунтов на авито
кошельки на авито в самаре
как пополнить кошелек авито с помощью смс

17 IsrafaceJerve IsrafaceJerve | E-mail | Web | 30. července 2018 v 20:23 | Reagovat

Израиль и евреи со всего мира собираются тут

Мечтаете об уникальном знакомстве? Пытаетесь начать новую жизнь и отношения на волне « Израиль мужчины и женщины »? Тогда почему бы не попробовать уникальную возможность знакомства в Израиле, где всегда тепло, вкусно и весело!
Евреи и еврейские девушки стали гордостью Израиля! Испокон веков еврейские женщины, молодые еврейки и еврейские мужчины славились своей красотой и харизмой. Поэтому вам не нужно регистрироваться на множестве сайтов, чтобы найти себе мужчину Израиля! Специально для вас мы создали уникальную площадку для знакомства в Израиле! Красивейшие женщины и мужчины Израиля, богатые иудеи и заводные еврейские парни – все собраны в одном месте!
Универсальность и комфорт использования, а главное высокая технологичность и подбор замечательные знакомства в Израиле – все это объединяется в нашем детище - « Еврейская социальная сеть IsraFace Com ». Мы рады видеть каждого из вас, присоединяйтесь! http://israface.com

18 Brettchutt Brettchutt | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 22:16 | Reagovat

wh0cd2647874 <a href=http://retinamedicaid.us.org/>rein a non prescription</a>

19 Kennethtax Kennethtax | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 6:10 | Reagovat

wh0cd2647874 <a href=http://buylevaquin.us.org/>levaquin online</a>

20 Kennethtax Kennethtax | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 4:52 | Reagovat

wh0cd2647874 <a href=http://kamagrabestprices.us.com/>where to buy kamagra</a>

21 Georgealada Georgealada | E-mail | Web | 14. září 2018 v 16:18 | Reagovat

Крупнейшая в России и одна из ведущих в мире выставок «Охота и рыболовство на Руси» впервые прошла 6 февраля 1996 года в столице России - городе Москве и неизменно проводится на ВДНХ.
Два раза в год на ней собирается много официальных гостей и огромное количество посетителей из разных городов нашей необъятной страны. Ведь Россия славится своими охотниками и рыбаками! В мужской компании любителей охоты и рыболовства стали появляться женщины, что очень радует. В выставке принимает участие более 900 российских и иностранных компаний.
Наша выставка – это место, где будут созданы все условия для рекламы и продвижения ваших товаров и услуг, поиска потенциальных партнеров и заключения договоров, привлечения новых покупателей.
В рамках деловой программы выставки, обсуждаются насущные вопросы развития охоты и рыболовства в нашей стране, а так же, проводятся практические занятия, семинары, мастер-классы и презентации новинок рыболовной и охотничьей отраслей.
Организаторы выставки активно сотрудничают с общественными организациями охотников и рыболовов, и совместно проводят ряд соревнований по спортивной ловле рыбы.
На стендах участников выставки проходят интересные мероприятия: демонстрация рыболовных снастей; кинологические консультации;практические советы по регистрации маломерных судов; продажа льготных турпутевок.
Культурно-развлекательная программа выставки включает в себя тематические викторины, конкурсы и дегустацию блюд полевой кухни.
Приглашаем к участию компании и фирмы, чья деятельность связана с  тематикой охоты, рыбалки и активного отдыха. <a href=http://ppv.alipromo.com/ru/hunting.php?hash=ox3l666x7jadw8y4eelzx2p7rhpd994e>А  купить инвентарь и интесесные новинки в можете сдесь</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama