Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Srpen 2013

Záchranářky koťat

23. srpna 2013 v 18:13 | Siwa |  Fotím...
Tak jsem se po dlouhé době sebrala a přidala se k mamce na procházku. Večer. Je klid a ticho, aspoň na vesnici, a chládek. Když se začalo už dost stmívat, přemýšlely jsme o dvou možnostech. Dojít támhle na kopeček a vrátit se stejnou cestou, nebo to obejít skrz vedlejší vesnici, lesík a domů. Chtěla jsem to obejít, když už jsem konečně venku, tak jsme přešly kopeček a zamířily k silnici, která by nás dovedla do vesnice. To bychom ale nebyly my, kdyby se něco nestalo a naprosto nám to nezhatilo všechny plány.


Propaguji české knihy - Gjorkové: Tajemství minulosti

11. srpna 2013 v 16:21 | Siwa |  Propaguji české knihy
... čím více se bude o knihách domácích autorů psát v pozitivním slova smyslu, tím více se budou prodávat. Nakladatelé budou ochotní takové knihy vydávat a autoři budou mít možnost psát další díla a zlepšovat se. ...

Temnářka přišla s dalším projektem, který by mohl být něčím, co náš český trh potřebuje - podporou české literatury.


Kniha od další blogerky, a tou je Colleen. Slýchávala jsem o ní spolu s Hladovými přáními Terezy Matouškové, o kterých jsem už psala, takže ve mně zahořela zvědavost a touha si přečíst i ji. Zažila jsem s ní světlé i černé chvilky (a chvílemi jsem viděla rudě), ale jako celek si kniha propagaci rozhodně zaslouží.


Začínám editovat, předčasně

3. srpna 2013 v 16:39 | Siwa |  O psaní, korektuře a knihách
(Předem se omlouvám, že je článek napsaný tak, jak je napsaný. Nedokážu myslet souvisle, je na mě moc teplo.)
Pořád žiji, ale znáte to... Kdo by v tomhle horku chtěl pracovat v blízkosti počítače? No, jsem takový šílenec, ale spíš než abych se ho přímo dotýkala, pouštím si Cimrmana do sluchátek a pracuju na něčem jiném. Ani psát se mi nechce, tedy ne mé hlavní dílo. A přitom stačí tak málo...