Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 2)

20. června 2013 v 7:59 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Další čtvrtek, tentokrát předposlední. Mám chuť skákat po pokoji a tančit indiánský oslavný tanec, ale tím výskokem bych si shodila počítač z klína, tak raději ne. Místo toho se zaraduju skrz písmenka, pak si nejspíš ještě zanadávám a vrhnu se na školní povinnosti. Chjo, známky uzavíráme až zítra, dnes se ještě musím snažit.


Dnes poslední trénink, zítra poslední hodina kytary v tomto školním roce, předměty dnes i zítra taktéž naposledy... jé, angličtina naposledy. No, stačí přežít dvě hodiny a je to.Jen brigádu budu mít příští týden ještě dvakrát a pak během prázdnin.

Dva odjezdy z intru - zítra si budu muset vzít většinu věcí, ať se s tím netahám poslední den. A navezu si domů hooodně knih. Ale o tom se víc rozepíšu v samostatném článku, který už začínám smolit.

Včera jsem se proháněla uličkami ústřední knihovny a kromě spousty knížek (přiznám se, převážně tlustých) jsem našla i tenkou knížečku s tak známým jménem na hřbetě - půjčila jsem si Hladová přání od Terezy Matouškové, kterou blogoví tvorové znají i pod přezdívkou "Temnářka". A tu knihu jsem už včera rozečetla. Je opravdu tenká, nechce se mi ji vozit domů na celé dva měsíce. Mám toho už k přečetení do konce školního roku dost, ale tohle jsem si chtěla přečíst už dlouho.
Nevím, chodím k někomu na blog už dlouho, čtu o jeho světě, o jeho strastech a radostech při psaní, o besedách a jiných akcích... a přitom jsem od něj nic nečetla? Stejně tak jsem se vrhla na Rafaelovu školu od Renaty Štulcové, protože jsem prostě konečně chtěla vědět, jak skutečně píše, protože mám její články o psaní moc ráda a chtěla jsem si ty pocity potvrdit. No, a s Hladovými přáními jsem zatím spokojená.

Slíbila jsem, že si ještě zanadávám, co? No, uvědomila jsem si, že jsem na to "nadávala" už v minulém čtvrtečním článku, takže to konečně pustím z hlavy. Litovat se budu až na vysvěčení. Holt jsem z Assassin's Creed zvyklá na častou 100% synchronizaci. (Mám teď nutkání napsat *smích*, ale právě poznámkám napsaným tímto způsobem se v rozhovorem směji asi nejvíc. Nevím proč. Tak tedy jinak: *úsměv*)
Takže bych si měla zanadávat na něco jiného. Ah, už to mám.
Mám málo knížek.
Tak, a je to ze mě venku. *smích*

Teď přichází na řadu ty školní povinnosti. No, ještě předtím si nejspíš aspoň sáhnu na kytaru. A hurá do školy, kde si musím užít čtvrteční pitomý rozvrh - dvě hodiny angličtiny, hodina volna, matematika, padesát minut volna, dvě hodiny psychologie či ekologie, to ještě nikdo z nás neví. Aneb, to jest motto mé školy. Nikdo nikdy nic neví. Člověk alespoň rozvíjí dedukční schopnosti, to se musí nechat. Nechodil Sherlock Holmes na naší školu? Vlastně to ne. I já jsem si vyzkoušela, že v ostatních věcech se na naší škole zásadně degeneruje.

Takže - půjdu degenerovat. Neupečte se dnes, i když by to mělo být lepší než včera. *prosím, prosím, prosím, prosím...*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 2. července 2013 v 14:06 | Reagovat

Jsem ráda, že si s Hladovkami zatím spokojená. :-) Bude i nějaká krátká recenze? :-)

2 Siwa Siwa | Web | 6. července 2013 v 16:31 | Reagovat

[1]: Bude. Vrátila jsem se z dovolené, brzy bude. :-)

3 Lucka Lucka | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 8:54 | Reagovat

Já jsem se z intru vždycky těšila domů. Ty jejich tvrdé matrace byly fakt hrůza. Doma mám http://www.mpzdravyspanek.cz/matrace/matrace-z-line-peny-duo-visco To se mi spí úplně nejlíp :) Ani nemusím být utahaná a usnu jak špalek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama