Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 6)

23. května 2013 v 7:56 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Nezapomněla jsem. Uf. Ale moc času nemám. Tenhle týden je šílený...


Na úterý jsem se měla učit angličtinu a chemii. To bych se měla učit už dva dny předem, ale nějak mi to nešlo do hlavy. Nakonec jsem se obojí naučila tak napůl a modlila se, abych to napsala dobře. Ve škole mi řekli, že chemii domluvili na čtvrtek. Přísahala jsem, že jestli tu angličtinu kvůli učení se na chemii, kterou ten den ani nemáme, zkazím, někdo přijde k úhoně. Ale psala se mi dobře, tak dneska snad uvidím dobrou známku, ale kdoví.

Ve středu ráno jsem si musela dobít OpenCard. To bych ale nebyla já, abych na to nezapomněla. Tak si řeknu, že to udělám odpoledne, až půjdu na metro. Pro jistotu jsem si dala do kapsy náhradní jízdenku, kteru s sebou vozím pro tyhle případy, kartičku a... peníze jsem nenašla. Kromě několika drobných jsem neměla ani stovku. Takže jsem v metru prošla kolem okénka na dobíjení, označila si jízdenku, která se mnou čistá cestovala už dlouho, a jela na brigádu, kde jsem měla dostat peníze a za ty bych si to mohla dobít, abych se dostala tramvají na intr. Hm. Stala se nečekaná událost, která mi brigádu prodloužila a já pak musela volat na intr, že přijdu pozdě, a hnát jako šílená. Bez dobití, bez jízdenky, kterou bych mohla označit, a plná nervozity jsem doběhla tramvaj a jela. Měla jsem štěstí. Takže dobít to jdu dneska ráno a doufám, že na to nezapomenu. To už bych byla v háji dubovém.

A na dnešek tedy chemie. Uf! Ale říkám si, že i když to dám na dvojku (nedejbože trojku), mám tak jinak samé jednotky, takže z toho tak nervózní nejsem. Spíš z toho, že na zítra máme přinést minimálně pět návrhů na jeden projekt z Německa a já mám zatím jen jeden. A odpoledne mám trénink a pak mám program až do jedenácti. Myslím, že budu mít dlouhou noc. Ale ne, něco udělám ještě teď, něco hned po škole, něco až v noci a jeden návrh si nechám na ty tři hodiny, co budeme sedět ve třídě a koukat do blba. A ještě by to chtělo si zahrát na kytaru, abych zítra nekoukala na známé noty jako na novinku.

To jen, abyste věděli, že na psaní na blog nemám ani pomyšlení. O víkendu snad ale přidám něco do projektu Propaguji české knihy a třeba mě napadne ještě něco dalšího.

Zdar a sílu... a nedělejte těžké úkoly na poslední chvíli, stres ničí zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | 25. května 2013 v 11:58 | Reagovat

Já si říkala, jestli zapomeneš:D Ale moc ti teda nezávidím, přeju hodně sil a trpělivosti do konce školního roku, už jen 6 čtvrtků!

2 Siwa Siwa | Web | 26. května 2013 v 1:22 | Reagovat

[1]: No skvěle, už jsem tou sklerózou známá. To tedy ne! :D Trpělivost budu potřebovat. A pevné nervy, nemáte někdo na prodej? Vypůjčení by nevyšlo, vím, že bych je hodila zničené do kýble, stejně bych je tak musela platit. :-D
Teď už naštěstí jen pět čtvrtků. Uf. Ještě pamatuju, jak jsem si to poprvé spočítala a bylo to sedmnáct týdnů. A teď? Hurá! Uteklo to rychle. To vydržíme.

3 Anna Anna | 26. května 2013 v 12:23 | Reagovat

Neboj se, nejsi sama, já často zapomínám činnosti, které jsem dělala třeba před minutou:D Mně přijde, že duben a květen utekly (utíkají) strašně rychle, což je jedinně dobře, na druhou stranu se ale děsím, protože ty nějaké známky....no:D To zvládneme! Navíc jedu se školou ještě do Francie, takže pro mě jen 3 týdny, ehehehe:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama