Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Čtvrteční internátní ráno (odpočet - 5)

30. května 2013 v 7:16 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Tááák už zvbývá jen pět čtvrtků, zaokrouhleno na čtyři týdny. To zvládneme, to zvládneme...
Ano, hrabe mi.


Tento týden mám klauzury, takže dnes bohužel žádné dvě ranní hodiny volna, ale hezky na osmou do školy a malovat a malovat. Ale o kluzurách v samostatném článku.
Vím, že tímhle článkem sprostě spamuji blogové vody kvalitních článků, ale holt už jsem jednou slíbila, že budu psát každý čtvrtek ráno, tak to musí internet přetrpět. A navíc článek skvěle vystihuje můj aktuální stav - nestíhám. Proto bude opravdu krátký. Musím cvičit na kytaru, protože mám za týden a půl postupové zkoušky a ty skladby mám skoro nové, takže je absolutně neumím. Abych si mohla promluvit s mým učitelem a nechat si opravit chyby v hraní, musím extrémně rychle stihnout klauzury, abych mohla v pátek odjet dřív a stíhala to. O víkendu mě čekají galeje, tak snad až během maturit na naší škole bude trocha klidu.
Vlastně ne - budu se nervovat ze zkoušek. Tak potom... Nebo až o prázdninách.

Tímto končím. Dojedla jsem jogurt, takže zveřejňuji článek a vrhám se ke kytaře. Užijte si (deštivý) den a čekejte nějaké recenze a možná i nějaký ten článek se zamyšlením nad podivným lidským chováním.
A já mažu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | 31. května 2013 v 21:03 | Reagovat

Doufám, že to všechno zvládneš a stihneš, posílám ti štěstí!:D Jak tak koukám, tak toho máš opravdu hodně, nezávidím ti:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama