Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Škatulata, hejbejte se

10. ledna 2013 v 21:34 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Kdo četl dnešní ranní článek, jistě pochopí mou... popuzenost z dnešních škatulat, která si snad učitelé domluvili, jinak to není možné!


Měli jsme psát matematiku (říkal jeden zdroj, moc jsem s tím nepočítala, ale člověk se na to prostě raději koukne, kdyby náhodou). Samozřejmě jsme nepsali, píšeme příští týden. Netušila jsem o testu z občanky/psychologie až do včerejší půlnoci, kdy někdo dal na ksichtknihu nafocenou látku v sešitě, a i tak jsem tomu moc nevěřila a doufala (vzhledem k přidanému jménu jen jediné spolužačky), že to je nafocené, jen aby si dotyčná dopsala sešit, hlavně jsem se na to ale odmítala koukat, protože primární byla angličtina.
Hm, ano, psali jsme.

Já bych prostě zavedla nějaké stránky, přihlásila se do nějakého systému se známkami, ale hlavně se suplováním a s daty testů! Aby se na to mohl člověk podívat, pokud by nebyl ten den, kdy se to říkalo, ve škole. Pak to už nikdo nezmíní. Ještě se T. ptám, jestli dneska není kromě matematiky ještě něco. Ne, už nic prý nepíšeme. Já věděla, že se mi ty dva dny vymstí.

Zítra píšeme z chemie. Doufám, že jim minulý pátek něco říkala, něco, co bude v testu, něco, co jim pomůže se vzorečky - něco, co já nebudu znát, protože jsem tam nebyla. Snad ne. Ještě budu mít po tréninku dlouhou noc. Kromě chemie píšeme ještě z ekonomie. Hm, tak schválně.

Naštěstí z ničeho jiného psát nemůžeme, protože netuším, jak by měl vypadat písemný test z modelování... ale mám špatný pocit, že se bude známkovat. :D Vypadá to, že znovu budu tu věc dělat místo devíti hodin jako ostatí pouhých šest a modlit se, aby to na tom nebylo poznat. Nevím, v jakém volném čase bych si to šla dodělat. Něco bych stejně musela zase ošidit. A když vidím, že už to nevypatlám lépe, proč to neodevzdat? Většinou mám štěstí, dopadá to dobře. (Neberte "dobře" jako prozrazení známky za tři, to jsem snad z modelování ještě neměla a snad nikdy mít nebudu.)
Takže jediné, co se může stát, by bylo prohození první a poslední hodiny a tím pádem i testů. Uvidíme, uvidíme...

Už mě to ale vytáčí, fakt že jo. Tu školu zbožňuju, ale much tam lítá hodně - a nijak malých.

Proč tady ten článek je? Prokrastinace aneb Měla bych se učit ekonomii a chemii... Aspoň se tady něco děje, aspoň víte, že pořád žiju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 11. ledna 2013 v 18:35 | Reagovat

Ono to žije! :D
Já si ale připadám že ne. Doufám, že už brzo Standa nebo kdo to má na starosti dodělá tu hlavní stránku blogu. Aneb, přidá výpis nových článků oblíbených blogerů, počet návštěv a komenty :-)

2 Anushe^ Anushe^ | Web | 12. ledna 2013 v 22:48 | Reagovat

Jéé, díky!!! :-D Chtěla jsem ti to napsat mailem, protože jak jsi mi v tom posledním psala, že jsi snad všechnu mou trému vzala na sebe, tak asi ano, protože já nebyla nervózní skoro vůbec! :-D Určitě na tom nějakou zásluhu máš i ty, že jsem se dostala 8-) Jsem strašně ráda! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama