Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Leden 2013

Spolužáci mě dneska sežerou...?

31. ledna 2013 v 8:34 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
aneb další Čtvrteční ráno

Proč by mě měli mí drazí spolužáci žrát? Blíží se vysvědčení. Mnoho z vás už v tuhle dobu, co tohle píšu, vysvědčení dostává, ale naše třída je dostane až třetí hodinu. Kdo nečetl minulý článek Duhoví jednorožci, kde jsem psala své útrapy a šoky při zjišťování známek, nechť na to, pokud chce, klikne. Kdo nechce, tomu poskytnu stručné sdělení dlouhého článku: Vysvědčení mi budou zdobit jednotky.


Duhoví jednorožci

24. ledna 2013 v 8:23 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Aneb máme tady další čtvrtek, kdy se musím učit angličtinu, a tím pádem píšu raději sem. (Né, výjimečně to docela umím a jsem ohromně ráda, že jsem to teď, blbec, zakřikla. No nic...)

Škatulata, hejbejte se

10. ledna 2013 v 21:34 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
Kdo četl dnešní ranní článek, jistě pochopí mou... popuzenost z dnešních škatulat, která si snad učitelé domluvili, jinak to není možné!


Do školy za tmy, ze školy za tmy

10. ledna 2013 v 8:21 | Siwa |  Slovo za slovem 2013
aneb Už je tu zase čtvrteční ráno...

Malá flétnistka

3. ledna 2013 v 19:08 | Siwa |  Digitální tvorba
Poslední dobou nějak víc energie vkládám do spousty jiných věcí, kromě blogu. Nelíbí se mi to, ale holt musím počkat, až (jestli) se ke mně ta chuť blogovat vrátí. Nevím, jestli za to může atmosféra blogu.cz, to, že se pletu do věcí, které mě ani moc zajímat nemusí (třeba: nejsem v AK, ale nedokážu nebýt neovlivněná tím, co se děje, nedokážu se o to nestarat).

Ohledně námitek k novému designu blog.cz - musím uznat, že nové komentáře mi chybí, ale jak už většina z nás ví, bloglovin to vyřeší. Samozřejmě že jsem se tam hned přihlásila (to musel být v tomhle období nálet blogerů od nás :D) a zadala všechny blogy, na které chodím, aby mi to hlídalo nové články. Líbí se mi to. Jen co otevřu prohlížeč, hned vidím, kolik se toho událo, a jdu se kouknout. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že jsem kvůli tomuhle (když nepočítám svou neaktivitu) možná přišla o pár čtenářů. Možná se ke mně někdo někdy dostal přes výpisku nejnovějších článků, možná si na mě někdo vzpomněl teprve, až když mu to ukázal blog.cz ve výpisku oblíbených blogů... Kdo zapomněl mé stránky, což při zimním spánku těchhle stránek asi nebylo těžké, ten si třeba při zadávání do bloglovinu nevzpomene a ať budu psát články sebevíc, prostě už si mě třeba nenajde...

Ale kšá, ty podivná melancholická nálado!