Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Červen 2012

Díla nudy

28. června 2012 v 13:11 | Siwa |  Tradiční tvorba
Nudím se. Ano. Nehorázně. Proč? Jsem na intru, škola dnes nebyla, vzhledem k tomu, že je sportovní den a já jsem omluvená z tělocviku, tudíž tam nemám co pohledávat. Od rána přemýšlím, co bych měla dělat. Měla bych číst knížky, které chci dnes odevzdat do knihovny. O prázdninách mi končí nejdelší výpůjční doba a nevím, jestli se do Prahy vůbec dostanu. Jistota je jistota. Popadla jsem všechny tři knihy, ale nevydržela jsem u nich. Zrovna když to potřebuji dočíst, číst se mi neche. Zákon schválnosti!

Spolu se spolubydlící přežíváme od jednoho jídla ke druhému. Plánujeme, kdy si dojít pro oběd, abychom pakmoc dlouho nehladověli do večeře. Sbaleno máme, uklizeno jakžtakž také, ještě tu máme roztahané věci, které zrovna používáme. Knihy, počítač, peněženka, nádobí, budík, tužky, desky, papíry, batohy, tašky, oblečení na zítra... :D

Tenhle týden se mi snadno píše, nápady jsou. Ale psát v kuse třeba od jedné odpoledne, natož od osmi od rána, denodenně trochu unavuje. Tak co tedy dělat?

Várka digitálních prací II.

27. června 2012 v 15:24 | Siwa |  Digitální tvorba
Přichází další várka digitálních obrázků. Ne proto, že bych toho za jeden den tolik zvládla, ale proto, že jsem poslední obrázky byla prostě líná sem na blog dát.

Pozn.: Vše se dá zvětšit pravým kliknutím myši a vybráním "Zobrazit obrázek" nebo něco takového. Každý prohlížeč to má jinak.

Klauzury 2012 - skici zvířat

25. června 2012 v 18:23 | Siwa |  Tradiční tvorba
Tak už vím i výsledky. Páni, to byla rychlost, dnes jsme to totiž i odevzdávali. Tak rovnou se vrhneme na díla, ne?

A mimochodem, poznáte, která zvířata jsem poctila svým tupým zíráním ve snaze zachytit jejich podobu? (Je to snadné; jen u pár zvířat jsem zvědavá, jestli se mi to podařilo.)

Dítě a gaviál, dejte je k sobě a...

21. června 2012 v 14:31 | Siwa |  Fotím...
... vznikne docela i pěkná fotka.
O tohle se nejde nepodělit. Chtěla jsem to sem dát už včera, hned po tom, co jsem si prohlédla fotky z úterý a středy, ale nakonec jsem se k tomu nedostala, až teď. Fotky z pražské Zoo, příjemnou podívanou.


Ignorace zvířat - ZOO Praha

18. června 2012 v 21:12 | Siwa |  Fotím...
Tak dnes nám začaly klauzury, závěrečné práce prvního ročníku umělecké školy. Šlo se do ZOO Praha, jupí! Sice jsem tam byla už vážně mockrát, ale stále mě to tam baví. Hlavně pokud mám k dispozici foťák. Kromě několika málo skic... zoufale malého množství skic... na klauzury jsem získala i nějaké fotky. Většina je to spíš jen zuřivé cvakání, abych měla co nejvíce materiálu, kdybych náhodou nestihla skici za ten týden a musela to dokreslovat o víkendu, ale pár se mi jich i povedlo... snad. Na to, že jsem ten foťák asi půl roku nedržela v rukou, to myslím jde. Je jich jen trochu, na mé poměry.

Svět se zbláznil

14. června 2012 v 20:54 | Siwa |  Slovo za slovem 2012
Může mi někdo vysvětlit, proč je posledních několik týdnů (!) běžné vidět na mé administrativní stránce blogu tohle?