Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Březen 2012

Várka digitálních prací

11. března 2012 v 17:09 | Siwa |  Digitální tvorba
Jsem nemocná. Poslední nemoc, co mě donutila jít k lékaři, byl zánět průdušek v roce 2009. Když mi to doktor řekl, koukala jsem jak vyjevená.
No, takže mám dost času na... lenošení. Myslela jsem si, kolik toho stihnu, ale popravdě jen spím, jím, piju čaje, brouzdám na internetu kvůli videím a jiné zábavě, kreslím a občas se kouknu na své rostoucí dílko. Taky jsem si myslela, že s nemocí přijde i větší aktivita tady na blogu, ale asi jsem se mýlila. Člověk toho potřebuje udělat tak strašně moc a nevyužije takového množství času! Měla bych udělat alespoň tu prezentaci do školy. :D

Tak se alespoň tasím s tableťáckými výtvory za ten týden. Většinu berte jen jako čmárání z nudy, zkoušení nových technik apod., než nějaké pokusy o veledíla. Ty přijdou.

Jen pojď! Já z tebe hrůzu nemám... (tablet)

2. března 2012 v 22:50 | Siwa |  Digitální tvorba
Tablet už se na ty pátky těší, když ví, že ho hned po příjezdu domů popadnu a spolu stvoříme nějakou další čmáranici. Ani já se nemůžu dočkat. :)