Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Skici ovládly mužské profily (tablet)

29. ledna 2012 v 15:18 | Siwa |  Digitální tvorba
Další a další náčrty, mám totiž jeden skvělý program znovu v počítači, musela jsem ho pořádně prověřit, jestli funguje správně. :)
K tomu nadpisu - jedná se o skici, jedná se o mužské náčrty (a jeden ženský), přestože mi muži kreslit nejdou, a jedná se o profily, protože mě profily prostě baví. :D
A tak vzniklo tohle.


Včera jsem po dodělání Doteku ohně měla ještě chuť něco nakreslit. Ale pro změnu něco ne moc náročného. Takže - náčrtky. V úterý jsem po dlouhé době měla Figuru (myslím tím školní předmět), bála jsem se, že nic nenakreslím, že jsem za ty týdny, kdy nám prostě hodiny nevycházely, vyšla ze cviku... ale řeknu vám, že to, co jsem tam vytvořila, hodnotím jako nejlepší za ten půlrok. Bohužel máme v úterý vysvědčení, takže Figura nebude, ale hodlám se tam buď zítra nebo v to úterý nějak proplížit, vytáhnout obrázek ze šuplíku, vzít mobil, nastavit foťák, "blejskout", vrátit obrázek a nepozorovaně se dostat pryč. Za prvé to chci mít zvěčněno pro sebe, protože kdoví, jestli se s obrázky do doby navrácení se do rukou autora na konci roku něco nestane... A za druhé se chci pochlubit rodině (;D) a tady na blogu. Ale už se vidím, v tu hodinu se mi to líbilo, teď, až se na to znovu kouknu, zjistím, že to tak dobré není... *vzdych*

Stejně jako s těmi náčrtky. Včera jsem byla (hlavně z toho modrého) nadšená, ale když jsem se na něj podívala dnes, zas tak dobře nevyhlížel. Tak je to se vším, co nakreslím, namaluji atd. Zajímalo by mě, jestli máte tyhle stavy také. :)


A tohle je z dneška. (Ano, uhodli jste, skicování miluju... Musím začít trénovat skicování živých lidí (třeba v tramvaji), jenže mám ten problém, že nemám dostatek drzosti na to sledování a zkoumání někoho. Sama to nesnáším, proto to nerada dělám, je to hnusný pocit, když si vás pořád někdo prohlíží. Člověk se pak sám sebe ptá, jestli má něco na obličeji, třeba čáru od tuše, trčí mu vlasy, nechal si na sobě školní pantofle, má rozepnutý batoh, děravé kalhoty...) Ale já tomu přijdu na chuť, je to potřeba. Takhle se alespoň budu procvičovat a zlepšovat své pozorovací schopnosti.


Dnes by se zde měl ještě objevit minimálně článek s mým domácím úkolem (až ho vyfotím), ale víte, že mé sliby ohledně článků nejsou vždy splněné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veri Veri | Web | 29. ledna 2012 v 15:51 | Reagovat

Hezké skice :-)

2 Amia Amia | Web | 4. února 2012 v 23:43 | Reagovat

V psaní? Pořád. Něco co se mi líbí, kouknu na to o něco později a prakticky celé přepisuji. Hrůza :-D
A nejvíc se mi líbí právě první modrý profil

3 valentina-montevecchi valentina-montevecchi | E-mail | Web | 18. listopadu 2012 v 21:54 | Reagovat

Povedený kousky :) Znáš deviantart.com ? PS: odepiš mi plsík na stránky či do mailu ;) díky :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama