Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Čtvrteční echo s úsměvem

26. ledna 2012 v 21:39 | Siwa |  Slovo za slovem 2012
Tenhle článek jsem musela napsat. Chtěla jsem ho sepsat hned po příchodu z tréninku, ale zakecala jsem se se spolubydlící (zase), takže větu: "Před chvílí jsem dorazila z tréninku," budu muset vyškrtnout a začít jinak. Takže...


Nevím proč, ale po škole na mě dolehla nějaká divná nálada. Ne vyloženě špatná, ale už jsem měla asi těch vtípků za dnešek dost (a nedivím se), asi se mi zachtělo být zase vážná, což se mi od začátku roku bohužel moc nedařilo. No, takže jsem si myslela, že z téhle nálady mě už nic nedostane, že učení strávím v tomto rozpoložení. Ale sami jistě máze tu zkušenost, že když jste si něčím na sto procent jisti, nakonec se stane stejně něco úplně jiného.
Takže to takhle nastoupím do tramvaje, stoupnu si ke dveřím, jelikož za dvě tři zastávky hned zase vystupuji. Mám tendenci stočit oči tam, kde zahlédnu pohyb, většinou, takže mi muž (hádám kolem 25 let) nemohl ujít. Stál venku, koukal někam za mně a byl tak nádherně šťastný, že to zahřálo u srdce. Všiml si mě a tak nevinně se na mě podíval. Nechtěla jsem mu kazit radost, tak jsem natočila hlavu jinam. A tušila jsem víceméně správně, co chtěl nepozorovaně udělat. Periferním viděním jsem zahlédla, jak s rukou dělá srdce, posílá pusu a mává. To by mě tak nepotešilo, aso bych to nějak nevnímala, kdyby to nebylo jeho příteli. Za mnou totiž seděli pouze čtyři muži (tramvaj byla poloprázdná), nemohl srdíčko posílat žádné ženě a navíc přede mnou nastoupil jen muž. Tak se usměju, ale neruším je.
Tramvaj popojede o pár metrů dál, zastaví u semaforu, který je hned u zastávky, a čeká. A co nevidím. Další pohyb, stejný rozjařený muž. S úsměvem od ucha k uchu zamává a po chvilce zmizí v metru. Ještě jsem mu uhnula, aby na sebe dobře viděli. Ani nevíte, jak moc se mi zlepšila nálada. Člověk se neubrání úsměvu, když tohle vidí. Když vidí, že jsou šťastní.

Jaký máte na homosexuální páry názor vy? Znechutí vás to; potěší, když vidíte, že se to nebojí ukázat; nebo to je vám to jedno?

Proti homosexuálům absolutně nic nemám, ale uznávám názory jiných, pokud je podají slušně. Nebudu nikomu nic vyvracet (možná :D), takže klidně upřímně reagujte. Jen slušně, to není nesplnitelný požadavek, že ne? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 27. ledna 2012 v 12:22 | Reagovat

Jednou jsem čekala na bus a právě jsem pozorovala dva kluky, jak se objímají a líbají. Taky mi to vnutilo úsměv, tím větší, když jsem pak už seděla v onom buse a pozorovala jednoho z těch kluků, jak mává někomu v mém buse.
Když pak přiběh kamarád, plácnul sebou na sedadlo vedle mně a začal mi vykládat o jeho právě proběhlém randeti, musela jsem se začít smát :-D

To nebylo tak úplně k věci, ale tvoje historka mi připomněla tu mojí.
Jinak, kromě tohohle a dvou případů, kdy jsem potkala holky držící se za ruce, jsem nikoho neviděla, takže netuším jestli mi to vadí nebo ne. Předpokládám že ne - tyhle věci mě nechávají chladnou, takže nepostřehnu žádný pár, ať je hetero, homo, zoolo nebo jakýkoli

2 Alexisska Alexisska | 27. ledna 2012 v 15:53 | Reagovat

Ahoj prosím tě můžeš mi prozradit jaký máš tablet? A jaké programy používáš popř.jestli neznáš nějáke stránky zabívající se touto tématikou předem děkuji. :-)

3 Siwa Siwa | Web | 27. ledna 2012 v 20:05 | Reagovat

[2]: Mám Trust 7300. Používám normální Photoshop CS3 (a občas CS5), Paint Tool SAI můžu taky doporučit a k téhle dvojici se často připojuje ještě Gimp, ten osobně nemám vyžkoušený, ale prý je taky opravdu dobrý.
Stránky s touhle tematikou neznám, na žádné nechodím, pokud něco hledám, pomůže strýček Google, a ten vždy ukáže něco jiného. Ale ohledně digitálního kreslení by šlo spíš jen o nějaké informace o ovládání, různých funkcích, ale to nejdůležitější, co pomáhá, je kreslit, kreslit, kreslit. :-)
Ohledně toho tabletu, vím, že si dost lidí vychvaluje značku Wacom, ale nevím, jak je to s ním cenově. Já jsem spokojená s Trustem. :-D
Přeji hodně štěstí, pokud se rozhodneš pro digitální tvorbu. :-)

[1]: Tak to bych se začala smát taky. :D
V Praze jsem viděla taky jen tyhle dva a pak ještě jeden pár, jdoucí spolu ruku v ruce. :-) Ono asi není lehké to ukazovat na veřejnosti, která stále není připravena tohle úplně přijmout. Ale je dobrá zpráva, že už to obecně není tabu. Snad se to bude jen zlepšovat. :-)

4 Líštička Líštička | 29. ledna 2012 v 21:09 | Reagovat

Podľa mňa je to strašne divné... Ale strašne... teda, čo sa mužov týka. Ani neviem prečo. Akože prečo mi ženy nevadia a muži strašne. Asi to bude tým, že aj keď sa dívate na reklamy (alebo porno :-D - každý na dačo iné) a pod., väčšinou sa tam nájdu len ženy... Ako sa držia, bozkávajú alebo len tak mierne eroticky ladené... Ale chlapi nie. Tí každého pohoršia, ale ženy nie... neviem, prečo to tak je a asi som povrchná alebo zaujatá, ale rtadšej znesiem bozkávajúce sa ženy, ako chlapov. Možno je to tým, že chlap by mal byť "vodca" resp. "hlava rodiny" a "opora" a všeobecným názorom je, že "teploši" sú zženštilí a teda to nie je v súlade s predstavami, ktoré som uviedla vyššie... Dúfam, že toto bolo zrozumiteľné :-) no a rozhodne som proti tomu, aby mali deti, resp. si ich osvojovali. Nech sa berú, kľudne, ale deti by som im nedala. Ani nie preto, že "by z nich vychovali buzíkov/lesby", to sa nedá, ale preto, že DETI SÚ VEĽMI KRUTÉ a keď už sme pri tom, v tomto prípade aj dospelí. A ako  by to vplývalo na to dieťa? :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama