Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Policie hledá ukradenou večeři!

7. prosince 2011 v 21:40 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Praha - V době kolem sedmé hodiny večerní zmizela z místní ledničky domova mládeže večeře jedné středoškolské studentky. Ovocný salát byl v misce její splubydlící, která misku vyzvedla a dala do ledničky. Podle výpovědi následné zvolání své kamarádky J., že tam nemůže najít misku, považovala za vtip nebo důkaz jejího špatného zraku, bohužel se ale ujistila, že to je pravda.


Na poličce ležela pouze miska druhé spolubydlící L., kterou tam dala spolu s tou svou. Ptali jsme se spolubydlící L., co si o tom myslí. Pouze se zasmála a začala jíst svou veřeči. Škodolibost v sobě nezapře. Policie se nám svěřila, že se o ni možná časem začne zajímat, teď ale řeší jiný případ.
Prohlídka patra nic neukázala, nikdo nebyl přistižen. Dívka, které miska patřila, skepticky tvrdí, že večeři si někdo vzal stoprocentně teprve ve chvíli, kdy dostal hlad, takže šance na přistižení ho při činu je mizivá.
"Přece nepůjdu ukrást jídlo z ledničky, a pak si nečeknu, že si to sním až za tři hodinky, ne? Někdo to už musel sníst. Miska se jistojistě nenajde, ledaže by zlodějka byla natolikd blbá, aby nechala misku ležet na stole. To je jako ukrást peněženku s doklady. Vezmu peníze a peněženky se zbavím, ne? Navíc jsme se shodly, že to jistě nebyl nikdo z patra, to se prohledává nejdříve. Jestli se mi ale ta holka dostane do rukou, má se na co těšit. (Následují zvláštní gesta a slova, kterým náš novinář nerozuměl, ale nejspíš vyhadřovaly vztek a výhružky.)"
Večeře byla ukradena zrovna v době porady, kdy studentka J., které patřilo jídlo v misce, a studentka L. probíraly s ostatními eproblém krádeží jídla z ledniček. Oznámily, že na jejich patře se nic zatím neděje. V podezření je dívka, která poradu opustila chvíli před koncem. Pravděpodobně to ale nebyla ono, nicméně vyloučit se to nedá.
Dívka, jejíž byla miska, cvičila prý na kytaru a měla v uších sluchátka, skřípění ledničky, tak známé po celém internátu, sice zaslechla, ale předpokládala, že to jsou vracející se spolubydlící nebo prostě některá s ostatních dívek. Netušila, že to byla zlodějka.
Vychovatelky ihned zahájily pátrání, stejně jako dívky. Podíl na jejich okamžitém jednání měl jistě fakt, že se právě tento problém v té době probíral o pár pater výše. Neslýchané.

Momentálně probíhá pátrání. O dalších postupech vás budeme průběžně informovat.

Pro jistotu uvádím, že mně byla ukradena miska, jsem ta, která došla spolubydlícím pro večeře a bláhově je dala do ledničky za předpokladu, že když se tady po tři měsíce nekradlo, nebude se krást ani tento den. Jsem ta, která slyšela svou spolubydlící J. křičet, že nemůže najít večeři, zatímco druhá se škodolobě smála. (Ta to ale neudělala, obě byly pryč, navíc ji znám, jsme obě stejné, já se J. smála taky. Méně vtipnější je ale ta věc s MOU miskou!) Na poradě se říkalo, že ani tak tolik nevadí sežrání věčeře, ale spíš následné NEvrácení misky. Kdyby ji alespoň vrátily, dá se to přežít, ale takhle. Až se mi ta holka dostane do rukou, budu po ní chtít mísku, popřípadě peníze za ni, a J. peníze za večeři. Proč jsou lidi takoví... nenažraní a podlí? Kupodivu mám ale docela dobrou náladu. Už se těším, až tě dívce zmaluji obličej na modro, fialovo až zeleno a černo... *škodolibý úsměv a následné zvolání: Krást se nemá!*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 11. prosince 2011 v 12:28 | Reagovat

Prosím nesmíš tu holku bít. Jen jí pořádně vyhubuj. Třeba měla fakt velkej hlad a prostě tu misku slupla i s jídlem.

2 Hok Wolker Hok Wolker | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 22:22 | Reagovat

Hehe, horká krev, co? :D

Jo, jo, jídlo se krást nemá, jen jí dej! :D

3 Siwa Siwa | Web | 11. prosince 2011 v 22:31 | Reagovat

[1]: :-D Díky! Teď půjdu zrengenovat všechny ubytované! Musím to najít. :-D

[2]: Ani ne tak horká krev, jako strašný srandista a permanentní uživatel sarkasmu, ironie a přehánení. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama