Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Klauzury, druhá část nebude - rovnou k výsledkům

19. prosince 2011 v 19:28 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Začnu rovnou tématem v nadpisu:
Známe výsledky klauzur! Z kreseb technických detailů (viz Klauzury, první část) jsem dostala po třinácti bodech (maximum bylo myslím 15, nebo aspoň jsme jako nejvyšší našli tohle číslo). Jsem docela spokojená. Příště jim to nandám víc! :D

A z drapérie (= hadr), jejíž fotku bohužel nemám, přestože jsem měla šanci si své dílo zvěčnit, když jsme se šly s M. podívat na výsledky, jsem měla 10 bodů. Maximum, co jsme našly, bylo 14, takže hadr uhlem nám zase tolik nejde. No, myslím si, že kdybych ten pátek šla do školy a nenechala to být, mohla jsem si to možná o bod ještě zvýšit. Ale co, už s tím nic neudělám. (Pokud by se mi podařilo nějak získat fotku, jistě tady přibude.)

Nevím, jak to bude teď, jestli se body sečtou a výsledný počet určí známku, nebo to bude nějak úplně jinak. Byla jsem spokojená, když jsem slyšela a viděla výsledky ostatních ze skupiny, ale na druhou stranu mě to i zklamalo. Vím, je to dobrý výsledek, ale příště chci být lepší. Jde o to se stále zlepšovat.

Upozornění: dále jen několikavětné nesmyslné výroky


Co dál? Těším se na prázdniny. Vážně se na ně těším. Víc snad není potřeba říct.

Ve středu půjdu nejspíš kromě nějakého toho nakupování také na vánoční trhy na náměstí Míru. Možná přinesu i
nějaké vánoční fotky.

Víte, co je sranda? Když si kreslíř-pravák udělá něco s pravou rukou. *provinilý úsměv*

Bude tady na blogu menší úklid. Některé rubriky už nepoužívám, jsou naprosto zbytečné, něco sloučím atd. Ale to až o víkendu, teď není energie.

Ve středu jdeme na výstavu. Otevírá se v 10.00, můžu se vyspat. A končíme kolem jedné. Bude čas nakupovat a fotit.

K tomu nakupování - výhodou nedostatku peněz je fakt, že toho tolik neutratíte. :D

Učím se angličtinu, jak jen to jde, nechci mít špatné známky. Do tohoto pololetí to už asi napravit nestihnu, ale pak... nesmím dopustit mít na vysvědčení tři a hůře.

Spisovatelský blok je prý jen a jen v hlavě autora... Hodlám s tím o prázdninách skoncovat a dostat se do formy.

Mám v plánu dost článků, ale nálada postupem hodin upadá. Ráno mám bohužel povinnost zajít na pár hodin (až devět) do ústavu jménem škola, takže jaksi nejde využít psacího elánu.

Víte, co je opravdu legrace pozorovat? Ženkou v jehlových podpadcích v metru! Obzvlášť, když v tom neumí chodit a vrávorá jako začínající potapěč v ploutvích a zároveň malé dítě poprvé na chůdách. Sledujte pak, jak nastupuje na eskalátor, ale jděte alespoň pět kroků za ní, kdyby se na vás náhodou zřítila. A také jak vystupuje. Náhlá změna z pohybujících se schodů na pevnou zem je pro její vratké nohy také něco neskutečného. Nasadit pobavený úsměv, zvednout bradu a profrčet kolem ní v pohodlných, pevných teniskách.
Já vím, jsem škodolibá.

A otázka dne (nápad v hovoru s M. o přestávce mezi hodinami češtiny):
Umí gumoví medvídci létat?
(nechte fantazii, ať se pořádně rozlétne, místa je tu dost)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama