Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Známky a slib pomsty

21. listopadu 2011 v 18:06 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Tak jsem konečně zjistila známky ve čtvrtletí. Jsem spokojená, ale stejně jsem si dala přímý rozkaz, že to musím dohnat a mít známky opravdu dobré.


Hlavně Plastickou anatomii, to vylepším snad "sešitem", ale nejsem si tak jistá, jestli se mi to podaří.
3

Angličtinu jsem takhle odhadovala, ale to si vylepším tuhle středu, musím!
2-3

Profesorovi na občanku jsem vyhlásila válku hned po prvním testu, ne kvůli té špatné známce, která i mě vzhledem k jednoduchosti písemky překvapila (3), ale kvůli jeho chování. To vytáhnout musím, ale momentálně vážně nevím jak.
2-

Český jazyk a literatura
1-
To jde, teď jsem to profesorce nandala v posledním testu (doufám), ale hlavně se mi kupodivu povedla čtvrtletka, i když jsem měla jen těsně 1-. Vážně jsem si myslela, že to bude za tři nebo čtyři. Dala jsem si slib, že jí ukážu *zvedá zaťatou pěst před obličej*, protože když se profesorka na něco ptala, nikdo neodpověděl, takže se naštvala a řekla, že ji vážně zajímá, jak zvládneme čtvrtletku, že se už těší, jak nám nandá pětky atd. atd. atd. (Znáte to sami, ne? :D) Takže mé předsevzetí v tu chvíli bylo, že i když jsem v tu chvíli nevěděla, dokážu se to hodně dobře naučit. Hned po testu jsem pochybovala, že jsem předsevzetí splnila, ale další týden... těsně, ale přecejen. :)

Matematika
samozřejmě 1
Co jiného čekat? :) No, teď se opakovalo, tak se to dá tak nějak pochopit, ale vsadím se, že až začneme něco dalšího, budu stejně dokonalá bude to mnohem horší. :) *snaží se zamaskovat fakt, že si v matematice vážně věří* Tak ono na umělecké nemůžete čekat žádnou složitou matematiku, což mě vážně, vážně, vážně moc mrzí, názor třídy je takový, že: "Když už jsme ti umělci, tak na co sakra potřebujeme matiku?" Ke spoustě věcí, ale ty vypisovat nebudu. Kdo z nich si to neuvědomí, jeho věc...

Fyzika
taktéž 1
Doslova mě vyděsilo, když profesorka začala diktovat známky z fyziky... 4, 4, 4, 4, 5, 3, 5, 4, 3, 2, 3... Třeštila jsem oči čím dál víc, 33 lidí ve třídě, s každou známkou více a více vykulené... Divím se, že mi nevypadly. Ke konci řekla mě: "Za jedna." Pak ještě jeden člověk má 1-, jinak to jsou ale čtyřky pětky... A zase se dostáváme k tomu jejich myšlení: "Jsme umělci, na co nám bude fyzika?" Chjo, nerozčilovat se, klid...

Tělocvik odmítám a mám k tomu i potvrzení

Dějiny výtvarné kultury
1

Výtvarná příprava
1-2

Figura
1-2

Modelování
1-

Počítačová grafika
1
Samozřejmě... ;D

Informatika
1
Nápodobně... :D

Písmo
1-2

Dám to, musím. Sama pro sebe, chci z toho mít dobrý pocit a zpříjemnit si další měsíce faktem, že se můžu jen zhoršit. To se ale jistojistě nestane, rozhodně ne ve všech předmětech, ale budu se snažit. Tímto dávám Přísahu, že se budu snažit naplno, aby mé známky v pololetí odpovídaly tomu, čeho jsem schopná, a ne aby o mně říkaly, že jsem líná.

A mimochodem, jak to dopadlo u vás?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 21. listopadu 2011 v 18:30 | Reagovat

Já budu ráda když z fyziky dostanu za tři :)

2 agrenej agrenej | E-mail | Web | 21. listopadu 2011 v 18:48 | Reagovat

Vysokoškoláci vědí, že na známkách se teprve pracovat začíná, takže výsledky jsou zatím, u některých, nulové, ale u tebe to je dost optimistické. :-) I když hodláš bojovat o lepší, stále to jsou poměrně krásné výsledky. :-)

3 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 21. listopadu 2011 v 21:43 | Reagovat

Fyziku už naštěstí nemám :D Ale jinak jsem vyvázla ve čtvrtletí s jedinou dvojkou, takže si nestěžuju :)

4 Hok Wolker Hok Wolker | E-mail | Web | 23. listopadu 2011 v 17:06 | Reagovat

Náhodou, jsou to hezké známky, co by za to někteří dali... :)

Já teda jsem podle měřítek 'šprt' ale i tak si myslím, že tvoje vysvědčení je hezké :) Ať se ti tvá Přísaha vyplní...

A no... to je asi vše :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama