Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Časový odstup zveřejňování začátků

23. září 2011 v 22:51 | Siwa |  Dopiš příběh
Takže jsem přidala jakýsi rozcestník pro projekt "Dopiš příběh", aby nebyly zmatky v tom, kdo to má zrovna na starosti a… prostě viz nahoře v menu.


V tomhle článku chci ale oznámit hlavně něco jiného. Dovolila jsem určit časový odstup začátků.
Máme tu školu, jejíž začátek bývá většinou nejvíc hektický (obzvlášť, když nastupujete do prváku), proto by byly dva týdny, které byly mezi prvními dvěma začátky, moc málo. Například Kadet má právě dobrý začátek, u kterého se každý z nás může vyřádit, jak chce. Bohužel tam ještě nic nepřibylo. - Jsme časově vytíženi, proto prosím nechte každému začátku JEDEN MĚSÍC. Po jednom měsíci můžete přidat svůj začátek.

Pokud by měli zájem dva najednou, prostě se rozhodne podle toho, kdo bude první, jinak to nejde. Ten druhý si bude muset chvilku počkat. Nevím, jak vám, ale mně ty týdny teď utíkají hrozně rychle. Člověk si řekne, že jeden měsíc je hodně, ale ve skutečnosti to uteče tak rychle, ani si toho nevšimnete. Já nemůžu uvěřit, že už pomalu končí září, první měsíc školy… Strašně rychle to uběhlo…

Proto ten jeden měsíc. Samozřejmě mohou být výjimky, kdoví, co se bude ještě dít. Jen jsem na to chtěla upozornit, protože tohle určení někdo navrhoval v jednom z minulých článků k tomuto projektu. Je to již napsané v Pravidlech, ale nemyslím si, že si je pročítáte stále dokola, abyste si všimli nějakých, proto o tom informuji prostřednictví nového článku.

Zároveň tak umožňuji diskuzi. Pamatujte, že to není přímo dáno, pokud byste se dohodli, dá se to bez problémů změnit. Nic není na sto procent. Samozřejmě není nutné začátek přidat přesně po měsíci. Pokud by nebyly nápady - což se snad nestane -, nemusí se k tomu nikdo nutit. Počká se měsíc a půl, dva, tři, čtyři... věčnost... :D

Snad se to dá pochopit, zrovna nejsem ve stavu, kdy by mi to myslelo, což je poslední dobou dost často. :) No jo, je to teď hektické. Ale už se to klidní, možná přibyde i nějaký smysluplný článek. Mám už seznam dlouhý jako Titanik, ale nemám se k napsání těch všech názorů apod. Hlavně ale, že jsem udělala rozcestník a aspoň trochu vám ulehčila orientaci. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 24. září 2011 v 0:12 | Reagovat

Se vším souhlasím, vše se mi líbí :D

2 Davos Davos | Web | 24. září 2011 v 10:09 | Reagovat

Moc krásný blog, podiv se i na můj web. Pěkně napsané citáty, design povedený, úžas :)

3 elinkina elinkina | Web | 24. září 2011 v 15:09 | Reagovat

Ahoj, ptala ses, na jakou školu chodím. Jsu v druháku na grafice. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama