Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Pár fotek od Sázavy II.

25. července 2011 v 12:24 | Siwa |  Fotím...
Už je to pár týdnů, co jsem byla pryč, přesněji u Sázavy, a kupodivu jsem sem ještě nedala fotky. Jen první várku. A to musím napravit. Takže žádné dlouhé okecávání a hurá na to!
Nad Sázavou byl most a zezdola se na něm odrážely odlesky vody. Byla to krása. (Té mé adresy dole na fotce si nevšímejte...)


Šli jsme po louce, abychom se dostali do takového lesíka a odtamtud mohli pokračovat podél vody, protože nám v cestě překáželo něco, co už nevím, co bylo, takže jsme to museli lesíkem obejít. (To je teda věta...) Zastavila jsem se, abych vyfotila kobylku (je to kobylka, ne?), ale teprve doma jsem si všimla toho pavouka. (Pokud to nevidíte, klik pravým tlačítkem myši a Otevřít v nové záložce nebo okně.) Dívala jse se na to dlouho, ale pak jsem přestala, dělá se mi špatně - pavouky nesnáším a tohle je nějaké divné. Nepřišla jsem na to, co se na fotce děje. Nejsem přírodověděc. Jestli někdo víte, co se děje, jestli tomu pavoukovi třeba přeskočilo a chce sežrat kobylku... Tak se se mnou podělte o teorii :).Pak jsme zajeli... ehm... přiznám se, že jsem zapomněla jak název hradu, tak město. To stejně není důležité. Když jsem se na ty fotky dívala, napadlo mě je trochu poupravit. Hodilo by se to možná k tématu týdne Duchové, ale to už bylo dávno. Stejně jsem si je předělala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 quesa quesa | E-mail | Web | 25. července 2011 v 14:03 | Reagovat

Fotky úžasné jako vždy :D Hlavně se mi líbily ty fotky toho hradu..ta černobílá tomu dodala takový tajemný vzhled :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama