Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Mindless Self Indulgence

4. července 2011 v 15:20 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Jelikož nepatřím mezi zapálené fanoušky téhle skupiny a tím pádem o nich nevím první poslední, vypomáhám si několika zdroji. Takže pokud víte, že to je ve skutečnosti jinak, nebojte se mi v tom textu prohrabat a upozornit na to.Mindless Self Indulgence (nebo jednoduše MSI) je americká "industrial jungle pussy punková" skupina. Nebudu tu vysvětlovat, jak to vlastně zní, nejlepší je si to poslechnout.

Straight to video

Narazila jsem na ně úplnou náhodou, protože tohle není můj styl, takže bych je asi těžko sama vyhledala. Byl to odkaz z nějakého blogu. Našla jsem si na youtube nějakou písničku od nich, myslím, že to byla ta již zmíněná nahoře. Zalíbila se mi. Odjížděla jsem na dovolenou, kde jsem neměla možnost internetu, tak jsem si rovnou stáhla většinu alb, abych si to poslechla. Řeknu vám upřímně…
Zděsila jsem se, co mě to zase napadlo. Hudba mi přišla příšerná, uječená, prostě úplně mimo. Ale skousla jsem to. Vím, že se skupiny nesmějí posuzovat podle jedné písničky, proto jsem jela dál. Narazila jsem na některé, co šly poslouchat (ty v tomhle článku patří mezi mé nejoblíbenější). Jela jsem od nejstaršího alba, takže jsem co nevidět zjistila, že ty novější už mé metalové ucho snese.

Get it up

Komu mozek automaticky překládá angličtinu do češtiny, ten si jistě všiml, že tahle skupina by se neměla pouštět před desátou noční. Nedělá jim problémy zpívat o homosexualitě, sexu a podobných věcech. Hledala jsem text Get it up a omylem jsem narazila na překlad. Zapřísáhla jsem se, že už nikdy nebudu hledat překlady jejich písniček… :D Proto mám radši cizí písně, protože jim aspoň nerozumím. Třeba kvůli písni Tepláky má můj žaludek bezplatnou Centifugu. Někdy je vážně lepší nevědět, o čem se zpívá. MSI musí být občas prostě vypípávána.

Tornado upravené pro rádio

Tornado originál

Zpěvák Jimmy Euringer ("Little Jimmy Urine") a kytarista Steve Righ často skáčou ve zpěvu z tóniny do tóniny. Někdy je hluboká, pak pištivá, pak zase normální… Třeba jako v již zmíněném Tornado.

On it

Kritici prý jejich styl označili za "nevyspělý až krajně dětinský". Podíl na tom může mít i jejich styl oblékání. Nebudu to rozebírat (je tu pár fotek), jinak se zeptejte strýčka Googla, jestli by vám neukázal fotoalbum. Prý je každý jejich koncert show a jejich fanoušci je milují. Nebýt té extravagantnosti, tak nevím, jestli by jich vůbec měli tolik.

Na závěr musím dát tuhle písničku, protože se mi strašně líbí ta hlavní melodie...

Tom Sawyer

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 4. července 2011 v 16:06 | Reagovat

Shut me up; Stupid, Sadistic, Suicidal; Faggot; Wack... Víc ne... Víc od nich nesnesu :D Ale taková Shut me up je nabíječka, ty jejich písničky dodávaj energii, ale metalový ucho je všechny posluchat nemůže. S těmi alby jsem na tom podobně, ale nezvládla jsem je :D
Bůh žehnej Hammerfall :-D

2 Siwa Siwa | Web | 4. července 2011 v 16:35 | Reagovat

[1]: No vidíš! Shut me up, na to jsem zapomněla!!! Ta se mi taky líbí. Máš pravdu, metalistům to všechno nesedne. :D

3 Veru Veru | Web | 6. července 2011 v 17:14 | Reagovat

Já od nich znám je Straight to video a to se mi líbí, ale ty ostatní nejsou moc podle mého gusta. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama