Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Slátanina mého spolužáka

9. června 2011 v 17:43 | Siwa |  Slohovky a jiné
Chjo, teď se ve škole nic neděje... Celý den dřepíme v lavicích, ve sluchátkách máme písničky a koukáme střídavě do blba (občas NA blba) a na hodinky. Dny se nám kvůli stále stejné nudě a stejně stráveným hodinám slévají do jednoho celku... Ale tenhle den si budu pamatovat.


Čeština; supl: jedna mladá slečna učitelka, jejíž nedostatky v češtině nebudu jmenovat; já s kamarádkou v zadní lavici, před námi Honza (příjmení neříkám) a ostatní kluci. Vtipálci.

Měli jsme psát úvahu na téma: Co nám škola dala a co vzala... Jelikož už jsme na to psal úvahu v únoru, neviděli jsme důvod to psát znovu.
"Názor se za tu dobu třeba změnil," odsekla slečna učitelka a dál nevnímala.
Tak jo, pomyslela jsem si a napsala na papír:


(samozřejmě podpis, třída a datum)
ÚVAHA
CO MI ŠKOLA DALA A CO VZALA?

Úvaha na toto téma již napsána,
viz sešit, zápis ze 17.2.2011
(důvod: názor se nezměnil)

Kamarádka mě pěkně kazí! Dřív bych neměla tu odvahu a drzost to napsat a už vůbec ne to vážně odevzdat (!). Naše paní učitelka je úžasná, ta to pochopí a nebude to (snad) brát jako drzost. Kdyžtak jí to vysvětlíme. ;D

No a kluci vymysleli něco jiného... Naprostou slátaninu. Vymýšlelo to asi pět kluků, ale hlavní podíl na tom měl Honza (jeho pseudonym na slohovce: Jágr Miroslav... ale podepsal se i normálně, aby mohl dostat jedničku :D).
- Přepsáno i s chybami, přesně jak to sám napsal. Bylo to totiž vyfoceno mou spolužačkou a... a jestli si to někdo z autorů přečte, tímto jsem se prokecla, že tenhle blog vedu JÁ. Fotila to totiž jen jedna holka a to ta, vedle které seděla má maličkost... No to je jedno, za blog se nestydím! -
.

Jágr Miroslav

Úvaha

V roce 1886 jsem si uvědomil, že parní stroj je už vyroben a tak mohu jet do školy. V této škole byly skvělý pedagogové. Náš třídní učitel Mirek Topolánek a jeho politická jednička. Náš tělocvikář byl Jarda Jágr. V roce 1961, tehdy mi bylo necelých 12 let, jsem šel letět se svým bratrem a soudruhem Gagarinem. Ve školní lavici jsem seděl s Vaškem Klausem. Ten hajzl mi furt kradl propisky. V pouhých 13 letech jsem chytil krokodýla a v patnácti mě chytil ten krokodýl. V 18ti letech když jsem se plavil se svým miláčkem Leonardem DiCapriem, tak jsme tak řádili, až se ten titanik potopil. Ve dvaceti jsem předjel M. Schumachera na tříkolce. Vinetů a jeho nevlastní bratr Křemílek cestou do Bradavic vlezli do skříně a vypadli v Narnii, kde je přivítali Mareš a Rytmus.


Nedodělali to... Bohužel. Závěr, jako třeba: "A za to všechno vděčím škole." nebo "A právě škole vděčím za všechno, co mě naučila." nebo tak nějak podobně, aby to bylo k tématu... no to by byla slohovka! :D Takhle to vypadá jako jeho životopis, ale co, paní učitelka to pochopí, na rozdíl od mladého sup(l)a, a snad to ocení. My jsme to ocenili, celá třída se řehtala na celou školu a chudák Honza za to, že jim to chtěl průběžně číst, aby byla legrace, dostal poznámku, protože i přes upozornění a následné sebrání žákovské nechtěl přestat s ukázkami jeho tvorby... Po dlouhé době mě zase někdo dokázal rozesmát k slzám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °MiNiLaDý_PaťušhQá°° °MiNiLaDý_PaťušhQá°° | Web | 9. června 2011 v 17:48 | Reagovat

jeej to vam zavidim ze vy iba tak bezcinne sedite v lavici a nudite sa :D a my pisme pisomkyy :((((

2 KadetJaina KadetJaina | Web | 9. června 2011 v 20:21 | Reagovat

Koukám, že jste si s tím vyhráli :D Ale což, na konci devítky se může všechno :D A takhle zamést s učitelkou, jojo, good job! :-D

3 Nishi Nishi | Web | 12. června 2011 v 17:12 | Reagovat

On je génius :D :D něco takového, co mě dostane zaručeně na zem, jsem už dlouho nečetla :D :D

4 Sima Sima | Web | 13. června 2011 v 9:53 | Reagovat

Ahoj, to mi musíš ve škole říct, kdo přesně to psal atd...však ty víš... :-)

5 Amia Amia | Web | 24. června 2011 v 19:25 | Reagovat

:D
Jo, hodiny slohu byly vždy můj druhý nejneoblíbenější předmět :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama