Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Plány dopředu

22. června 2011 v 20:01 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Řekla jsem si, že by neuškodilo sem dát nějaký článek, ve kterém bych neoznamovala, co se stalo, ale svěřila bych se, co dřív nebo později plánuju. Většinou je tady info o tom, že jsem někde byla apod., chtělo by to něco jiného :D


ZOO PRAHA
Takže zítra jedeme s kamarádkou místo školního výletu do Zoo v Praze. Strašně se tam těším, vezmu svůj obří foťák a budu blejskat žvížátka... :D Nemůžu se dočkat! Jen doufám, že bude pěkné počasí. Nechci hic, ani zimu. Chtěla bych sluníčko, ale příjemný chládek, ale při mém "štěstí" se to nepovede. Chtěla bych, aby ty fotky byly takové veselé. *Diví se, že tohle říkám zrovna ona...* Ne že by se to nedalo upravit, ale byla by to hrozná práce. Nechci, aby ty fotky vypadaly jako výjevy z popravy zvířátek. A hlavně doufám, že budou venku a nebudou zalezlí někde daleko od plotu ve svých příbytcích. Proto nesmí být hic ani zima. XD
Stoprocentně tady pak budou fotky, pokud se mi povedou...

KONČÍM SE ŠKOLOU DŘÍV A JAKO GRATULACI SI KOUPÍM TABLET
V pátek už nadobro končím s tou školou. Uff! V sobotu totiž jedu k mé milované sestřičce do Prahy a ten poslední týden na školu kašlu. Stejně tam nic neděláme a mě už to štve. Potřebuju stíhat něco jiného. A to se ve třídě nedá. Vysvědčení mi vyzvedne kamarádka. Jen doufám, že ho naschál nevymění. Ne, já si to ohlídám!
U ségry se pokusíme vybrat nějaký tablet. Nutně ho potřebuju. Je to záležitost života a smrti. Než se s tím naučím, bude to nějakou dobu jistě trvat, ale já doufám, že tu svou schopnost učit se rychle s počítačovými programy dokážu uplatnit i tady. No, uvidíme.

CO O PRÁZDNINÁCH?
Pak jedeme s mamkou a Mirkem k vodě (nejspíš Sázava). Budu mít čas na psaní i kreslení, ale zase budu bez internetu.

Pak mě čeká soustředění s taekwondem. Super (= ironie) - bez psaní, bez internetu, maximálně jen s tím papírem a tužkou!

Pak mě chce kamarádka vytáhnout někam k vodě. Uff! Bez internetu, bez... no psaní si stoprocentně vezmu, to mě nikdo nezastaví!

Pak možná ještě něco... Nevím, naplánováno to zatím nemám.

V ZÁŘÍ...
... STŘEDNÍ!!! Já jsem z toho tak nadšená, že se bojím okamžiku, kdy všechno mé nadšení opadne. Možná první den, možná až po měsíci... Kdo ví. Někdy ale určitě. Bohužel. Jsem prostě taková. Ale pořád doufám, že ne.
... a intr! Pomoc!

Potřebuju si navíc pak sehnat nějakou brigádu, abych mohla chodit ještě na kroužek Street dance. Už se toho platí moc, takže by se ta brigáda hodila. (Kytara, taekwondo, bongsul, intr a storpocetně spoustu pomůcek do školy...)
______________________________________________________________________________________

A smysl tohohle článku? Žádný, copak on někdy jindy nějaký smysl byl? :D
Takže se těšte na fotky ze zoo a příští týden SNAD na první pokusy s tabletem :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 24. června 2011 v 18:12 | Reagovat

Jo, na pokusy s tabletem se těším. Ale fotky neupravuj, pak si totiž připadám jak největší lůzr když já s žádným z těch programů neumím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama