Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Jsem zpátky a moje bláznivé nápady taky!

5. června 2011 v 13:16 | Siwa
Tak jsem se vrátila z "dovolené". Asi jsem se tam přiotrávila čerstvým vzduchem, protože zase plánuju na blogu nějakou neplechu.


Na blozích jsou občas k vidění různé Projekty - s velkým "P", protože jsou pro jejich autory důležité :D… (jeden takový bloger je například t-m-r.blog.cz). Nechci se opičit, ale napadlo mě, že bych si taky měla udělat něco takového, abych měla něco, na co se tady soustředit. No, nebude to nic světoborného ani nějak extra originálního, ale bude to moje :D.

Důvod: Jelikož mám z minulého týdne spoustu fotek a pěkné zážitky, chtěla bych to napsat jinam, než do těch mých keců o všem možném. Chtěla bych to mít někde stranou, proto tohle.
Budu přispívat…: Nepravidelně
Poznámky: Tenhle projektík by se hodil nejspíš nějakému dobrému fotografovi a ne mně :D

Důvod: Už tu dřív byla rubrika, ve které jsem upozorňovala na různé blogery, kteří většinou byli v mých oblíbených stránkách. Tímhle tomu chci přidělit nějakou důležitost. Nedělám to kvůli zvýšení návštěvnosti blogerů, o kterých budu psát, ale kvůli tomu, že něco ve mně chce, aby tady u mě měli nějaké pěkné místo. Někdy to bude někdo známý (jako třeba Temnářka), jindy zase úplně někdo neznámý, který o mě ani nebude vědět. :D
Budu přispívat…: Pokusím se pravidelně. Třeba každý víkend. Pokud nějaké objevy budou… ještě uvidím.
Poznámky: Na všechny už dřív napsané nejspíš napíšu znovu, aby to mělo nějakou podobnou fazónu.

Důvod: Některé hlášky těch našich učitelek je škoda někam nenapsat. Ty potřebují nějaké významné místo. Bohužel mám měsíc na pozorování toho nepochopitelného živočišného druhu, pak jsou dva měsíce prázdnin, a pak nastupuji na střední. Snad tam bude taky někdo vtipný, abych s tímto "projektem" nemusela seknout hned na začátku.
Budu přispívat…: Nepravidelně, nemůžu (převážně) ovlivňovat chování učitelů
Poznámka: Má to smysl? Ne, ale snad to pobaví :D

Plánuju zatím jenom tyhle tři, ale POKUD budu s tímhle blogem pokračovat ještě pár let, tak bych chtěla napsat i ty mé zoufalé pokusy o zveřejnění knížky, pokud ji někdy dopíšu. Jak postupuju, jaké trápení s ní mám atd. by asi nezajímalo, ale tamto možná jo. Navíc až budu slavná spisovatelka, tak se těm mým začátkům zasměju a aspoň na ně nezapomenu… *ach jo, ta ambiciózní mládež, dělá si přehnané iluze a pak bude jen zklamaná…* XD
Karel Jech radí: Splňte si svůj sen, jděte za svým snem… Já půjdu klidně i přes mrtvoly… No to zas ne, kdybych zabila redaktora, kdo by mi to vydal… Rozhodně s tím nepřestanu, ne, na to jsem až moc ambiciózní a tvrdohlavá. Snad bude moje snaha někdy oceněna. Ale budu se muset ještě hodně snažit.

Neudrží myšlenku!!! Jo, já vím. Zase jsem skončila úplně u něčeho jiného, než jsem měla v plánu. Chjo, já se toho zlozvyku nezbavím...

EDIT:

Tak Fotodeník nebude, všechny články s mými fotkami budou prostě v rubrice Fotím. Měla bych to jinak rozházené všude po blogu a já bych chtěla mít všechny fotky na jednom místě. Takže to bude formou deníku, ale bude to jednoduše v Záchvatech tvořivosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 5. června 2011 v 13:50 | Reagovat

neudržení myšlenky je normální :D Na Projekt jsem zvědavá 8-) Hm, projekt, což mi připomíná, že musím výtvarkářce říct, že svůj projekt Apocalypsa budu chtít zpátky! :-? Sice stojí za prd, ale jako osnova většího příběhu by mohl být dobrý 8-O Huh, neudržení myšlenky?

2 agrenej agrenej | E-mail | Web | 5. června 2011 v 14:01 | Reagovat

Vítej zpět a už se nemůžu dočkat až to zase rozjedeš. ;-)

3 quesa quesa | E-mail | Web | 7. června 2011 v 22:42 | Reagovat

Tak moc se těším, jak to taky rozjedeš :D
*zatváří se sebevědomě...ehm spíš namyšleně*
A ty články o blogerech, to tam určitě budu, co?
*nadme se pýchou...skácí se v záchvatu smíchu ze židle*
No, nic, prostě se moc těšim na ty tvoje Projekty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama