Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

31.května 2011 - Stíháni

16. června 2011 v 21:06 | Siwa |  Fotím...

aneb

jak to vypadá, když někoho napadne se jít podívat do funkčního lomu, pak zjistí, že "se tam nejspíš nesmí" a nějaká (nechci říct šílená) obyvatelka vesnice nám poradí, abychom šli takovou cestičkou, že prý na ten lom dobře uvidíme a budeme ho mít jako na dlani, což by znamenalo i pěkné fotky...


No, jelikož cesta lesem vedla nějak podivně... ale postupně. Takže fotky vytvořené před střetnutím se šílenou obyvatelkou.

Poté nás poslala k lomu a popsala takovou "tajnou" cestu kolem lomu. Udělali jsme, co řekla. Vystoupali jsme loukou k cestičce a šli po ní. Tři bílí strážci a podivné znaky na kmeni byly možná špatnou předzvěstí...


... "úžasného" výhledu:

Jelikož se vážně nedalo nic fotit, nechala jsem se zaujmout lesem.


Mezi stromy se objevovalo čím dál víc mezer, takže jsem zkusila aspoň něco nafotit. Připadala jsem si jako tajná... ne, SUPERtajná agentka. Měla jsem tajnou misi - nafotit nepřátelskou základnu, zjistit, jak to tam chodí a hlavně se nenechat chytit. První jsem jakžtakž zvládla, na pochopení, kdo/co kam koho/co vozí :D, nebylo nic extra těžkého, ale to třetí... nebudu předbíhat.

Takhle špinavé bylo všechno kolem. I já jsem měla foťák od... vápnitého dolomitu, jestli jsem hledala na internetu dobře :D.Pak jsme našli takové místo, kde jsme stáli přímo - dá se říct - na hranici lomu a lesa. Koukáme, koukáme, já fotím... a všimnu si nějakého chlapa v červeném tričku, jak se dívá naším směrem. Samozřejmě jsem věděla, že není nic špatného na tom, že se procházíme lesem, ale hrát si na agentku mě začalo tak bavit, že jsem vůdcovsky řekla: "Jdeme." Vyklusala jsem do půlky toho kopce, kde byla ta cesta a kde čekala mamka... a začala jsem řvát: "Zdrháme. Vzduch čistý."
"Co se stalo?" zvedla mamka nechápavě obočí. Dobře vím, že si myslela, že jsem blázen, ale to jsem už patnáctým rokem, takže si na to nejspíš zvykla.
"Viděli nás," řekla jsem teatrálně a vydala se za Mirkem, který už mířil po cestičce zpátky. :D Mlela jsem prostě nesmysly. Vzduch čistý, viděli nás. To je prostě blbost, ale co, pobavila jsem se. Celou dobu jsem pak blbla, přesto jsem stihla nafotit ještě pár nic-moc-fotek.Když jsme scházeli z louky... (nalevo jsme při sestupu měli ten lesík, a dole vedla silnice. Jakoby za rohem byl ten lom, takže teď nás odtamtud nemohl nikdo vidět) ... začala jsem zase něco mlít o tom, že už nás dohánějí, ale já jsem supertajný agent, zatímco oni jsou jen tajní superagenti, takže se nám podaří utéct...

A zatímco jsem takhle mlela, vstoupily jsme na silnici a já se samozřejmě, než jsem to udělala, předklonila a nahlédla "za roh", abych se přesvědčila, že je vzduch čistý. Jenže tam zrovna někdo vyjel (nebo vyšel? už nevím). Prostě tam někdo byl, já ještě ten kousek kopce sjela po podrážkách, ale na pusu jsem nespadla. Ale jak mě bilo srdce. Já se tak vyděsila, když jsem tam naprosto mimo veškeré mé očekávání někoho spatřila! Začala jsem pak zase řvát něco o tom, že nás viděli a zdrhala jsem k autu. :D
No nejsem já blázen?

Pak jsme jen vjeli do té vesnice (nebo malého města? Kdo to má na horách poznat?), abychom se tam napili z nějakého pramenu. Trochu jsme se ještě prošli a já udělala pár fotek.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agrenej agrenej | E-mail | Web | 16. června 2011 v 22:18 | Reagovat

Krásné fotky. :-) Ten lom focený z lesa se mi opravdu moc líbí. :-)

2 Ivi Werwolfin Ivi Werwolfin | E-mail | Web | 17. června 2011 v 20:26 | Reagovat

Pekné fotky, najkrajšie asi z lomu..teda tam tá skala abo čo t je a traja strážcovia, tí sú fakt naj! :-D

3 Amia Amia | Web | 24. června 2011 v 19:16 | Reagovat

Poslední fotka v lese je výborná. Teda alespoň mně se líbí ;-)

A tajná mise, aneb fotky lomu lemované listovím jsou velmi zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama