Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Ztratili jsme třídnici... - Apríl!

1. dubna 2011 v 22:05 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
To byl zase den! Ani jsem nevěděla, že je dnes Apríl, kdyby mi to neřekli ráno spolužáci. Měli totiž "super" plán - před výtvarkou bychom zalezli na záchody, a pak postupně chodili do třídy. Např.: Dan by vešel: "Omlouvám se, paní učitelko, musel jsem za ředitelkou."
Po pár sekundách by vešel třeba Martin. "Promiňte, byl jsem ještě u pana učitele."
Další tři sekundy - "Nemohla jsem najít třídu."
"Byli jsme na záchodě."
"Byla jsem si vzít ze skřínky pomůcky."
A-T-D...

No, plán to byl dost nesmyslný, mě to vtipné nepřipadalo - možná kdybychom si to načasovali na ty tři sekundy, tak asi jo, ale to bychom to nesměli zkazit... Ale nebudu předbíhat!


"VTÍPEK" Č.1 (nepovedený):

Záchody (jak holčičí, tak klučičí (tam jsme všichni byli)) mají dvě místnosti. Byli jsme v té dál od dveří, kdyby náhodou vešel někdo z učitelů. Holky i kluci skučeli, že to tam smrdí, otevřeli jsme okna, ale nijak to nepomáhalo :D. Adam stál s taškou v té první místnosti a chtěl jít k nám, ale najednou se otevřely dveře a slyšíme hlas... ředitelky. Ptala se, proč jsou otevřená okna, Adam řekl, že proto, že to tam smrdí, a zeptal se, jestli to má teda zavřít, ředitelka řekla ne a dveře se zavřely. Adam nám po chvíli řekl, že jenom čekal, až nějaká holka řekne: "Tady to ale smrdí!" Naštěstí se tak ale nestalo a ředitelka nepojala žádné podezření.

Tak se tedy jeden spolužák vydal na akci, pak druhý, třetí, čtvrtý... Poslouchám si mp3, nezajímá mě, co se děje kolem, ale mám divný pocit, že se tam už dlouho nikdo nepohnul. Najednou se tam objeví Adam.

"No kde jste? Proč nikdo nejdete?"

Samozřejmě všichni stáli jak tvrdá Y a nikdo se nehnul. Zamumlala jsem něco v tom smyslu, že blbější věc už nemohli vymyslet, a že když už to teda vymysleli, tak ať to aspoň příště nezkazí, sebrala jsem se a šla. Po vstupu do třídy jsem měla jednoduchou omluvu: "Omlouvám se, paní učitelko." Nevím, jestli ji v jejích otázkách utnul můj nas*štvaný výraz nebo jednoduše to, že jí to nepřipadalo ani trochu vtipné. Sedla jsem si do lavice (a pak si teda lehla a nebýt toho, že spolužačka drhla do lavice, usnula bych). Všichni to stejně nakonec vzdali - přišli všichni najednou.

VTÍPEK Č. 2:

Pak se sebral Martin, a i když jsem nešla s ním, vím, co následovalo:
Došel ke třídě, kde učila naše třídní, rozrazil dveře a vyhrkl: "Paní učitelko, můžete na chvíli? Asi mě zabijete...!"
Řekl jí, že jsme ztratili třídnici. Učitelka hned, kdy, kde apod. Martin pokračoval v hraní. Pak se na ni zadíval a řekl: "To byste byla naštvaná, kdyby se to stalo doopravdy."
Třídní se začala smát. (Je to dobrá učitelka, máme ji rádi.) "Škoda, že tu příští rok už nebudete. Ráda bych vám to oplatila."

VTÍPEK Č. 3 (neplánovaný)

Tom zase blbnul ve třídě, šel, šel, šel a najednou vzal skříň a posunul ji asi o metr a půl PŘED DVEŘE. Všichni se začali samozřejmě smát. Otevřely se dveře, tam Adam. Protáhl se, Tom teprve pak dal skříň zpátky (:D), ale všichni najednou začali křičet, aby ji dal zase před dveře. Poslechl, ale když si sedal, oznámil: "Ale já to neudělal."
Po chvíli se otevřely dveře a v mezeře, která vznikla kvůli skříni, která je nižší, jsme spatřili pleš. Asi pět vteřin jsme všichni vydrželi být v klidu, ale pak jsme vyprskli smíchy. Já se snažila udržet, ale prostě to nešlo :D. Vrátili jsme skříň na její místo a začala zase normální hodina.

VTÍPEK 9.A

No a naše konkurenční třída (déčko nepočítám) - 9.A zase před první hodinou vymyslela něco, co mi už připadá trochu jako aprílový žert. Vzali lavice a židle a otočili je zády k tabuli. Takže když učitel vešel, nevěděl, co se děje :D. Nevím ale, jestli přesunuli i katedru.
Samozřejmě naše třída chtěla udělat to samé, ale uznejte, že byste jim taky řekli: "Když už, tak vymyslete něco originálního a neopakujte to, co áčko." Aspoň jednou mě poslechli, už by to nebylo vtipné.


No řekněte mi, co se to s těmi lidmi na Apríla děje? Ano, je to den vtípků, ale někdy to lidi vážně přehání. Nicméně jsem ráda, že tento den končí a zítra mě čeká krásná sobota (plus spousta práce). A co vy? Napálil vás někdo, nebo jste vy sami udělali z někoho blbce?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 1. dubna 2011 v 22:42 | Reagovat

:D No, pár lidí se chytlo :D Ale nic závratnýho :D Ve škole jsme nic nevymyslely a byl to den jako každý jiný :D Nudný

2 Lombrico Lombrico | Web | 2. dubna 2011 v 7:26 | Reagovat

Já jsem dneska ani nebyla ve škole.. Doma byl klid a jsem za to ráda.. Tenhle den mi tak nějak vůbec nepřirostl k srdci.. :P

3 Lombrico Lombrico | Web | 2. dubna 2011 v 7:27 | Reagovat

/jsem včera nebyla ve škole.. :D Jsem si neuvědomila, že už je ráno.. :P

4 Vendy Vendy | Web | 2. dubna 2011 v 16:18 | Reagovat

Ty dveře nebyly špatný, a otočené lavice s židlemi se mi hodně líbily, to je fakt dobrý vtip. Ocenila bych to, být tím učitelem! :-)

5 Amia Amia | Web | 3. dubna 2011 v 22:01 | Reagovat

Já byla celý den doma takže bohužel ne :-D

6 Hugo Hugo | 1. dubna 2015 v 3:03 | Reagovat

...apríl... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama