Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Neschopnost udržet myšlenku

15. dubna 2011 v 13:44 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Začátek článku sice s nadpisem nijak nesouvisí, ale nebojte, já se k tomu dostanu :D.Jsem už týden nemocná, takže když se nudím, prolézám mimo jiné blogy. Narazila jsem na zajímavý článek Matta - Internet je odpadkový koš! Souhlasím s ním - teď se lidi zajímají jen o nejnovější informace, ke starým článkům už málokdo (nebo nikdo) názor nenapíše, protože si ho vůbec nepřečte. Je to škoda. Ale zase na druhou stranu...


Jen jsem tak zablodila k úplně prvním článkům na tomto blogu. No, povím vám: HRŮZA. :D Skoro každý článek začatý: Ahojky (Ahojííík, apod.) Ach jo. Videoklipy, obrázky, vtípky, výrazy - no příšerné :D. (Ani teď to za moc nestojí :D) Nehodlám ale ty články mazat, je to prostě historie tohoto blogu, je znát vývoj, jak jsem se měnila, jak se měnily moje názory, zájmy, priority... Tu hudbu, kterou jsem sem vkládala, bych si teď možná ještě poslechla (Avril Lavigne apod.), ale nepatří už mezi mé nejoblíbenější. Byla by prostě škoda to mazat, přestože se za některé možná člověk stydí. Každý, kdo na ten článek narazí, by se měl podívat, kdy to bylo napsáno, a brát na vědomí, že autor toho názoru už může mít úplně jiný, třeba úplně opačný. Co já vím, třeba budu mít za rok nejradši bílou a budu poslouchat české romantické písničky :D. To snad ne, ale co já vím, že?
Pozoruju na sobě změny, které se mi ale vůbec nelíbí. Může za to okolí. Vím to, okolí hrozně mění, proto se těším na střední - budou tam lidi s podobnými zájmy (ale počítám i s horšími variantami, než jsou teď na základce). Přestože se člověk snaží od toho okolí distancovat, MÁ to na nej vliv, ať chce nebo ne.

Jak se mi podařilo přejít z návštěvnosti a komentářů k vlivu okolí na osobnost a povahu člověka??? :D Stále dokazuju, jak se nedokážu udržet tématu. Viděl jste někdo Cimrmanovu hru Švestka? K neduhům stáří patří zejména dvě vady: neschopnost udržet myšlenku a neschopnost myšlenku opustit. Také se řetězcem nejrůznějších událostí, informací a zážitků dostanu k úplně něčemu jinému, než jsem začala.

(A už zase mluvím o něčem jiném... hmm... o čem jsem to... ahá!)

Tak to je všechno, dámy a pánové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 15. dubna 2011 v 14:45 | Reagovat

Heh, udržet myšlenku je docela těžký, vídám to na sobě, o něčem píšu a nejdnou sklouznu někam úplně jinam, než jsem chtěla, protože si připomenu, co jsem dělala včera a pak už to jede. No jo, včera, to jsem byla... 8-)

2 Amia Amia | Web | 16. dubna 2011 v 12:20 | Reagovat

Hlavní je udržet myšlenku, moč a tužku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama