Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

A vyhoďte karty do vzduchuuuuuuuu...... až řeknu tři

2. dubna 2011 v 21:01 | Siwa
Nemůžu si pomoct, ale on mě prostě vždycky rozesměje :D. Richard Nedvěd alias Ríša Tajný...


Začaly s ním být reklamy a já si řekla, že prostě musím najít to video z finále Česko Slovensko má talent. Musela jsem! A naštěstí to nebylo tak těžké. Pustila jsem si to a celá bytovka se otřásala mým smíchem.
Je to sice už staré téma, teď televize okupuje zase něco jiného (Superstar nebo co? Nesleduju to, už toho mám plné zuby.), ale uznejte, že to nemá chybu. :D


Moje nejoblíbenější pasáže jsou asi ty s těmi míčky (4.25 - 5.49) např. Který píská? Tenhle? Ne, tenhle. A teď - který píská? Ten nepíská, tenhle píská...
A pak ještě: "Ááááá vyhoďte karty do vzduchuuuuuuuuu................. až řeknu tři!"
A líbí se mi výraz Richarda při "cestování míčků" (viz 3.29 až...)

Byla toho ještě spousta, ale tohle bylo asi tak nejlepší. Je to sice dlouhé, ale doporučuju se podívat, kdo si to nepamatuje (nebo pamatuje a chce se znovu zasmát). Vážně, Ríša má talent a já doufám, že se tomuhle bude vážně věnovat. Kdyby měl někde vystoupení, běžela bych si koupil lístky okamžitě.

Bylo mi líto, že nevyhrál, ale zase na druhou stranu... "cena" byla mimo jiné i vystoupení v Las Vegas, že? A tohle by v tom případě musel říkat anglicky, protože jinak by mu nerozuměli. Nevím, jak je na tom s angličtinou, třeba by to zvládal, že?
Richard Nedvěd je můj nejoblíbenější "kouzelník" :D. A super je i ta hrdlička XD!

Nevím, co říct na závěr. Nejspíš jen to, že si moc přeju, abychom Ríšu viděli ještě jinde než jen v reklamách a aby se mu dařilo stále rozesmívat lidi tím zdravým humorem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 3. dubna 2011 v 22:23 | Reagovat

A je to tygr! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama