Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Pro plán Siwa už není místo

7. února 2011 v 21:01 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Blíží se akademie!!! Je sice až v květnu, ale přesto už na ni od Vánoc trénujeme... A výsledek? Nikde. Možná jen u pár jedinců, ale jinak... unudění, nechtějí spolupracovat apod. Jo, vztekám se, i když jsem zprvu taky nechtěla tancovat. Nemám ráda vystupování. Tanec miluju, ale nerada se ukazuju. Blbý, co? :) No, nicméně když už jsem začala, tak to chci dokončit.

Nesnáším nedokončené věci!

Proto bych byla ráda, kdyby se všichni snažili. Jo, je to těžké, když někdo na tanec nechodil a prostě to nemá v krvi, ale snaha, to se cení. Diváci to vidí, když se někdo snaží. Když se u toho člověk usmívá, ostatní mu sem tam malou chybku prominou, než když se tváří jak kakabus a nechce pokračovat. Ono není ani sranda to vymýšlet!!!


Jestli jste si teď o mě udělali obrázek jako o vedoucí naší malé skupinky holek, co se snaží nacvičovat nějakou taneční sestavu na akademii, tak si ten obrázek urychleně vygumujte! Vede to kamarádka D., protože to ona s tím začala a donutila ostatní se naučit její sestavu. Já přidala své a trochu jsem jim to promíchala, když D. nebyla ve škole. Problém jsem ještě neměla, protože to ještě neviděla :D. Takže zítra pravděpodobně správkyně tohoto blogu uteče do cizí země, pokud jí ovšem D. nechytí, neroztrhá na cucky a ty cucky neutopí (ano, někdo měl jako malý rád Princeznu ze mlejna :D).

Prostě chci říct, že bychom se měly snažit. Učitelka nás ještě k tomu přihlásila do malé soutěže v tancování mezi školami. Stále si stěžuje, že to nemáme dopracované, že nám toho spousta chybí a měly bychom trénovat... a přitom nám nedovolí trénovat o jednu hodinu déle! Měli jsme možnost ji ukecat, abychom místo Občanky nacvičovali s druhou třídou, ale ona jen:
"Máte tady učitelku?"
Přikývla jsem.
"Tak se běžte učit."
*Tak si nestěžuj, že to nezvládáme...*

8*?ZGrr!§¨l%******............ >( .............8*?ZGrr!§¨l%*****

Hudba? Docela pěkná, k té sestavě se to hodí. Sice mimo můj styl, ale...


Věřte mi, takhle to nemusí znít nic moc, ale s tancem to je pěkné.


Už asi do páté třídy jsem chtěla mít nějakou "show". Nějaké taneční vystoupení jak s holkama, tak s klukama. Koukám, že si to budu muset splnit až na střední. Plánuju chodit na nějaký tanec, takže si na mě dávej pozor, Kájo :D (ano, tebe myslím :D). Ne, nikdy bych si nedovolila ti oponovat... prohrála bych.
Prostě to vede D. a já tím pádem můžu jen pomáhat, nemůžu si to přetvořit podle sebe. A těžko můžu ještě po někom ze třídy chtít, aby se obětoval a tancoval. Kluci na to kašlo, a přitom když určitý typ kluka tancovat UMÍ, tak je to... krása. Teda pro holky :D. Ani mě se puberta nevyhnula... chtěla jsem utéct, ale dohonila mě.

Mám v hlavě sestavy, osvětlení apod. Jenže mé plány naplnit nemůžu. Ne tento školní rok. Už máme rozjetý plán D., na plán Siwa není už místo... Přitom jsem objevila úžasnou písničku a super taneční skupinu (BEAST nebo i B2ST, myslím že Japonci nebo ti jim podobní... No jo, J-music já můžu.) Tančí pěkně, většina písniček od nich se mi líbí... a je tam i pár pěkných... Sakra, už zase!!! :D
A jedna z písniček je:


Pokud si video otevřete na youtube, dojde vám, že je to takové SEZNAMOVACÍ video. BEAST is the B2ST! Kdo je kdo, apod.

Myslím, že pro teď toho bylo dost. Budu si dále stěžovat jen svému odrazu v zrcadle. Áááááárgh! Já tak moc chci vést nacvičování taky! Chci aspoň jednou pořádně vystoupit!!! Karle, pokusím se řídit tvými radami a půjdu za svým snem, i když tohle je asi až druhý. První je něco úplně jiného :D. Za tím půjdu vážně bezhlavě :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 7. února 2011 v 21:30 | Reagovat

Náhodou, musí to být super. Mě se píseň líbí :-)

2 Tarina S. Tarina S. | Web | 12. února 2011 v 9:43 | Reagovat

Já taky chtěla mít vždycky svoje (ehm... "svoje" :D) vystoupění a skoro jsme ho i měly s holkama, jenže nám to na poslední chvíli zrušili :/ Neva! :D A k moři jedu 8.-15.4. :) Ale možná sebou budu mít ntbk a občas napíšu :P :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama