Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Jako bych začínala blogovat podle pravidel AK... To nesmím dopustit...! :D

12. února 2011 v 21:12 | Siwa |  Slovo za slovem 2011

Tentokrát článek s naprosto žádným zaměřením. Nic mě nenapadá, možná až zapíšu ty myšlenkové pochody, bude líp :D.

PROČ UTÍKÁŠ...?!

Našli jsme Barču... a ona zase utekla... chytili jsme ji, ale... je zase pryč...!
Ano, náhodou jsem našla obrázek na tabuli vedle knihovny, kde jsou vystaveny fotky pejsků z blízkého útulku. A ona tam byla! Barča tam byla!!! Zavolala jsem to mamce a druhý den jsme tam jeli a vzali si ji domů. Utekla, ale našli jsme ji. A je zase pryč. Sice jsme tu díru v drátěném plotě zatarasili, ale udělala si novou. Jak řekla i paní v útulku - "Je to takový živý tank." Prostě... nevím, jestli se jí tu nelíbilo, nebo chtěla zpátky do bývalého domu, prostě nevím. No, a teď... Jakmile jsme ji přivezli domů, byla nadšená. Když jsme se s ní mazlili, byla prostě šťastná. Tak proč...?

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ NA ŠKOLNÍ AKADEMII

Co se týče blížící se akademie - v pátek jsme nacvičovaly. Kupodivu jsme tam byly všechny, až na jednu. Dvě hodiny jsme "nacvičovaly", ale že bychom vymyslely něco dalšího, to ne! Jenom hádky, občasné tancování, blbnutí a hraní si na přemýšlející holky. Jedna chce něco říct, dvě se tam baví, ostatní na sebe řvou, vy to svoje proto nemůžete říct, tak mlčíte. Pak se s někým bavíte, ostatní na sebe řvou a některá chce něco říct, ale nemůže. Tak zařve, začne nadávat, že nikdo nic nedělá a jenom všichni kecají a to, že jste předtím chtěli říct něco i vy, na to se ohledy neberou. Takže většina nápadů je stejně ušlapána křikem, ječením, kvílením, smíchem, hudbou a colou a brambůrky.
No, soutěž mezi školami teď v únoru bude rozhodně legrace (ne v dobrém slova smyslu).

MILUJU METAL, MYSLETE SI CO CHCETE!!!

Včera jsme před nacvičováním měli hodinu hudebky. Toto pololetí máme vcelku zábavné - učivo si určujeme sami! Prostě každý dělá referát na svou oblíbenou skupinu nebo interpreta a ze zápisků se pak asi bude psát testík nebo co. Spolužák nám pověděl o skupině VAN CANTO (metalisti jistě znají ;D). No, a jelikož i já jsem docela veliká metalistka, musela jsem si ihned stáhnout pár písniček. Ta nahoře se mi líbí nejvíce.
Kdo v tuto chvíli přestal číst jen kvůli tomu, že jsem se zmínila o metalu v kladném slova smyslu (ano, znám takové lidi), prosím, přečtěte si aspoň tento odstavec, teprve pak si odejděte. Každý si metalistu představíme jako člověka oděného v černém (ano, to u mě souhlasí, ale ne vždy). Metal si "nemetalisti" představí jako nesmyslné mlácení do bicích, rvaní strun na kytaře a bůhvíco ještě. Ale... jako každá hudba, i metal má svou melodii. Jen je složitější ji najít (jak u jakých skupin). Já taky nemusím každýmetal, všimla jsem si své úchylky na "opera metal", za který se dá částečně považovat i Van Canto, díky své zpěvačce. Jinak to je ale jistojistě Nightwish (staří Nightwish, ne ti noví!!!). Prostě METAL JINAK. Van Canto - nepoužívají kromě bicích žádné nástroje, jen své hlasy. Nightwish - metal plus operní hlas zpěvačky Tarjy Turunen. Apocalyptica - cello metal, tzn. violoncella doprovázená bicími.

VYHLÍDKY BLOGU JSOU... JAKÉ???

Hodně mě trápí vývoj blogu... Začínám si připadat, že ohledně článků přechízím do autorského blogování... budu to muset napravit. Brzy sem dám zase nějaké obrázky (pravděpodobně manga kluků ;D). Rubriky mi připadají nepřehledné, protože jich je moc. Nebo ne? Já prostě nevím. Už jednou (nebo víckrát...?) jsem jim poskytla rychlé zhubnutí a udělala jsem rozcestníky apod. Nevím, jestli to jde udělat přehledně. Když se podívám na ostatní, tak se v tom vyznám (no, tady taky, ale to je přece MŮJ blog, takže kdybych se tu nevyznala, to už by bylo hodně špatné).Tak nějak jsem úplně zapomněla, o čem jsem se chtěla plně rozhovořit, takže to bude asi všechno :D. No, slíbila jsem ty obrázky a... Jak se tak koukám na panel Oblíbené položky, budu muset udělat další Seznámení. protože oblíbených stránek jsem našla dost a ráda bych se o ně s vámi podělila :). Další sliby naslibuju jindy :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 12. února 2011 v 21:17 | Reagovat

*V* Van Canto, Apocalyptica *rozplynula se* Ti jsou prostě úžasní :)
Hm, já teď blog překopávám, protože už mě zase nebavěj ty kvanta obrázků :D Začnu se chovat lépe :D

2 Amia Amia | Web | 12. února 2011 v 23:41 | Reagovat

Anoo, manga kluky, sem s nima!! :-D

Barunky je mi líto :-(

3 Filip Filip | E-mail | 13. února 2011 v 7:58 | Reagovat

Hm... Metal... :-D Skvělá to hudba, ale ve třídě plný těch *těžkejch borců co poslouchaj rap a myslej si, že jsou největší* to mám lehce stížené :-/.
Blog mi příjde přehledný, ale co třeba přidat i nějaký mangaholky? :D :D Taky by neuškodilo přidat něco málo pro nás jinak by to byla genderová nerovnost. :)

4 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 13. února 2011 v 9:03 | Reagovat

Važně je v obecném podvědomí metalová hudba vnímaná jako ... něco špatnýho??? A co ;-) je to rebelská, tvrdá hudba a kdo jí nepřišel na chuť je v mnohém ochuzen.  Ja sam jsem ten kdo chodí ve věčně roztrhaných riflích s černou koženou bundou. Z vlasů už mam obstojnou deku az k pasu a děsně chlastám (Ozáka dělali podle mě) Metál jede a pojede...  Toť vše k tomu odstavci ;-)

5 Filip Filip | E-mail | 13. února 2011 v 11:56 | Reagovat

Výstižné. Až na to že vlasy mám sotva po ramena a nechlastám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama