Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Další talentovky za mnou...

7. ledna 2011 v 21:38 | Siwa |  Slovo za slovem 2011
Díkybohu! Ale myslím si, že dveře téhle školy se za mnou nadobro zavřely :(. Ne že by se mi to nepovedlo (ono se mi to někdy povede???), ale byli tam mnohem talentovanější než já. Kupodivu mi to nevadí, protože tuhle školu jsem měla až na třetím místě ze tří, takže... :D. Návrhářská střední... Hmm, kdysi jsem chtěla být módní návrhářkou. Vlastně teprve před rokem jsem to zavrhla a rozhodla se pro grafiku, kde je (přiznejme si to) větší uplatnění. No, v úterý poslední talentovky a pak konec! Trochu možná polevím, asi se víc budu soustředit na kroužky (hlavně na kytaru a absolvák), ale nezavrhnu školu úplně. Co kdyby mi ty umělecké školy nevyšly??? To vysvědčení pak v tom pžípadě budu ještě potřebovat!!! A kam bych šla? Vůbec nevím. Možná na nějakou polygrafiku, nebo něco s tím společného (klidně i něco s počítači), jinak nevím.

To bylo krátké info o dnešku. I když...

Jsem nadopovaná čokoládovou zmrzlinou a mám chuť se rozepsat :D. Pochybuju, že to někoho bude zajímat, ale já bych na to nerada zapomněla. Což se maximálně za 24 hodin stane, pokud si to nezapíšu.

Samozřejmě jsem si jako na potvoru musela zapomenout přezůvky! Ale dozor to přežil a navíc jsem nebyla jediná. Mohli jsme jít v botách. Ve třídě nás bylo asi osm.
Domácí práce nesměly být podepsané a já narazila hned na dvě. Rychle jsem to přeškrtala, ale nestačila jsem zkontrolovat ostatní. Prosím, ať nebylo nic jiného podepsaného.

První úkol: Zátiší tužkou (díkybohu)
Druhý úkol: Fantazijní malba - vyjádřit na jedné čtvrtce protiklady smutek a radost.
No, řeknu vám, doboru třičtvrtě hodinu jsem nevěděla, co dělat (a tp jsme na to měli jen dvě hodiny!). Ono ani po té necelé hodině mě nic nenapadlo, ale nakonec jsem si řekla: "No co, stejně jsem nějak extra netoužíš jít, tak prostě něco udělej a uvidíš."
Tak jsem prostě něco začala. Ani jsem neměla tušení, jak to má nakonec vypadat, ale myslím si, že to dopadlo "vcelku slušně" (prvňák by se s tím moc rád chlubil, ale druhách už asi ne :D). Jen mě štve, že jsem si zapomněla vzít černou fixu, bylo by to hezčí. Ale stejně jsem na svou sousedku neměla. Měla to nádherné. Určitě ji vezmou.

No, končím. Sice jsem se chtěla ještě rozepsat o cestě v tramvaji, ale usoudila jsem, že se nebudu pokoušet o hromadnou vraždu. Určitě by na mě přišli, kdyby viděli mou stránku na vašem monitoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama