Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Z káčátka labuť... nebo naopak?

13. prosince 2010 v 22:57 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Dlouho jsem nic nenapsala (26 hodin), takže se s vámi podělím o dnešní zážitky ze školy. Vždycky to je taková nuda, obzvlášť pro "nenápadnou a uťáplou" holku, jako jsem já, ale dneska... dneska to tomu vůbec neodpovídalo.


Včera jsem se rozhodla si udělat novou image. Dřívější hnědé vlasy po ramena s ofinou neustále padající do obličeje jsem zavrhla a místo toho si udělala účes ala... nevím kdo, ale ofinu jsem si přisponkovala na temeno. Bezvýrazné hnědé oči jsem si obtáhla černou linkou a malilinko hnědých stínů nanesla na víčka. A hle, vůbec jsem se nepoznala. Jelikož jsme v sobotu byli nakupovat a koupili jsme KONEČNĚ černé džíny, dvě mikiny (bílou a černou), tričko a tepláky na tělocvik, tak jsem si džíny, tričko a bílou mikinu vzala dneska na sebe, takže jsem celá vypadala jinak.

.
V autobuse jsem to před kamarádkou chvíli spolehlivě schovávala, ale pak na to přišla :D. Ve škole jsem se děsila první hodiny angličtiny, kde sedím vedle "úžasného" (=ironie) spolužáka Dana. No, první reakce na tohle byla: "Vypadáš jako emo."
Tak super...
Další byla, když hodina skončila - Patrik šel naproti mně a najednou zvolal: "Co se ti stalo? Elektřina, ne?"
Ne, vážně do mě elektřina neuhodila...
Začala jsem pochybovat o tvrzení mé mamky a kamarádek, že mi to sluší. No, druhý pohled do zrcadla byl hrozný. Nejsem na tohle zvyklá!
Nicméně další reakce byla od mé kamarádky Dominiky. Hledala jsem ji i na dívčích záchodcích. Vejdu, tam stojí ona a telefonuje se svojí mamkou. Vtom do telefonu zvolá: "Ježiš, ona teď přišla (Siwa) a je zmalovaná jako prostitutka."
Aha, super... Tos mě potěšila.
Během dne jsem se dozvěděla, že mi to vážně sluší. Že prý to řekla z šoku, protože jsem se nikdy nemalovala. (No, skoro nikdy.) Stejně tam byl ale dodatek: "Vypadáš jako gejša."
"Tak jsem buď prostitutka nebo gejša. To je to samé," řekla jsem jí na to. A ona: "Gejša je luxusní prostitutka."
No, přejdeme dál. Jana, té se to moc líbilo.
Aspoň někdo...
Ale asi ta nejdivnější chvíle byla v řadě na oběd, kdy jsem si to (já blbec) načasovala tak, že jsem najednou stála s tácem v ruce za Danem (ten z první hodiny angličtiny). Rozhovor se ubíral asi takto:
Dan: "Dneska vypadáš fakt hustě. Sluší ti to."
Já: "S kým ses vsadil, že mi tohleto řekneš?"
"S nikým. Vážně ti to sluší."
"Najednou si mě všímáš, co?"
"No, ono jindy jsi byla taková nenápadná a uťáplá. Ale dneska..."
A tak podobně...

Další super zážitek byl trénink taekwonda. Mistr (náš trenér) ke mně hned přiběhl a usmál se: "Kdo to je?" Takovéhle vtípky si dělá pořád. :D Pak jsem slyšela pár pochval a dobrou větu od malé Adélky: "Ty jsi dneska nějak zmalovaná, že jo?"
Konec tréninku a mistrova rada, abych takhle ty vlasy nosila pořád. Stejně jsem to plánovala.

Uff, doufám, že je to všechno. Aspoň jsem teď zabila čas a přispěla k všeobecnému veselí, které dneska v mé přítomnosti vládlo. :D Zítra to snad bude klidnější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veru Veru | Web | 15. prosince 2010 v 21:06 | Reagovat

Ano souhlas...blog sem viděla a vypadalo to na nějákou takovou chytrou 10ti letou slečnu ;)

2 Chii^^ Chii^^ | 31. července 2011 v 19:54 | Reagovat

Čtvrtý článek z děníku a nepřestávám se pochechtávát :-D  :-D  :-D
Ach, jak já ti závidím taekwondo!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama