Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Yaoi? Záliba, ne invaze

28. prosince 2010 v 20:54 | Siwa |  Tvořím na Téma týdne
Takže yaoi, jo? No, uvidíme, co se z té mé hlavy vysype...

  
Takže jako první:

Definice...

...tu nebude, protože za 1. jste ji určitě už milionkrát četli na jiných blozích nebo na Wikipedii a za 2. pokud jste ji ještě nečetli, tak se na Wiki podívejte :), já se s ní zdržovat nebudu. Kdo yaoi nezná, asi těžko se mu bude tenhle článek líbit (!).
SasuNaru

A teď:

Moje bláboly, aneb pokud chcete risknout díru v hlavě, čtěte dál…

Protože jestli u tohoto článku vydržíte, ta díra po té spoustě nesmyslných slov, vět a odstavců bude hodně hluboká.
Tak zaprvé bych se chtěla vyjádřit k několika názorům, které jsem našla v jiných článcích.

YAOI - ZKOMOLENINA "AHOJ"
Tak to vážně ne :D Sice to tak podobně zní, ale ne… ne, ne, ne…

.


YAOI KAZÍ MALÉ DĚTI
K tomuhle mám hodně připomínek. Malé děti by si rodiče měli hlídat. Malé děti jsou už beztak "zkažené". A malé děti by na net neměli vůbec lézt! Jestli rodiče nějaké devítileté dívčiny dovolují své dcerce blog, musejí počítat s tím, že může omylem (i záměrně), vlézt na blogy opravdu o všem. Nedávno jsme se o tom se spolužáky bavili a padly věty:
"Tabulky, co se ptají na to, jestli ti už bylo 18, je jen info, abys věděl, co tě může čekat."
"Když jsem byl malej, myslíš si, že jsem klikl na ne? Ani omylem. Zajímalo mě, co za těmi tajnými dveřmi je."
"Pochybuju, že malé děti odejdou. Tak na co to je?"

Pravda. Souhlasím s prvním tvrzením. Když omylem někam kliknu a zjeví se mi taková tabulka, jdu pryč. Je to info o tom, že tam je něco pro 18+ (někde to ale ani není potřeba, stejně tam je většina mladistvých). Pro malé děti jsou mnohem nebezpečnější stránky s pornem, násilím, drogami apod. Myslím si, že kdyby devítiletá holčička viděla "tvrdé" yaoi, tak s brekem vypne počítač a uteče. Některé obrázky atd. jsou podle mě dost drsné.

A to, že by yaoi mohlo "ostatní normální jedince nakazit", mě málem srazilo ze židle s hrozbou smrtelného šoku. Zaprvé: on je v tomhle století ještě někdo normální??? Zadruhé: Homosexuálové nejsou normální??? Zatřetí: tato orientace je infekční nemoc??????
Promiňte, pánové a dámy, ale tohle je na mě trochu moc. Znala jsem pár "teplých" a věřte mi, že jsem si s nimi občas popovídala mnohem lépe než s nějakými heteráky. Jednoho kamaráda jsem z legrace nazývala nejlepší kamarádkou. Nevadilo mu to, bral to s úsměvem (a občas i pořádným výtlemem). Dokázal mi poradit z pohledu kluka, a přitom jsem se s ním mohla bavit i o nějakých holčičích věcech. Ale zpátky! Už zase nedokážu udržet jednu myšlenku! Nicméně tyto dva odstavce bych mohla dát i do následující námitky:

NEDÁVNO BYLA TÉMATEM TÝDNE HOMOSEXUALITA, TEĎ YAOI!
Homosexualita a yaoi jsou sice podobná témata, ale zároveň dost odlišná. Homosexualita = orientace (lesbičky, gayové)… yaoi = druh anime (!), láska + sex dvou mužů, chlapců. Yaoi nemá tudíž s lesbičkami nic společného. Někdo yaoi nazývá uměním, jiní ******** (nebudu sprostá!!!).

YAOISTKY JSOU ÚCHYLKY!!!
Tohle bych neřekla. Yaoistka nejsem (!), ale tomuhle bych odporovala. Proč by měly být úchylové? Berte to jako koníček, někdo hraje na kytaru, někdo tancuje, někdo chodí na každý film, co je v kině, no... a otaku se rády dívají na yaoi. Je to prostě jejich zájem, baví je to, dělá je to šťastnými jako někomu přečtení knížky nebo shlédnutí filmíku. Moc vás prosím, ať máte názor jakýkoliv, není důvod nadávat. Vážně ne. Náhodou, pokec s yaoistkou může docela zajímavý, jak mi pár lidí doporučilo (a to přitom yaoistky nejsou).

Co jsem dál viděla??? Hmm…
Už nevím. Zapomněla jsem, což mě mrzí. Měla jsem si to psát.


JAK JSEM SE S YAOI SETKALA?

.
K yaoi jsem se "dostala" krůček po krůčku kvůli shonen-ai (= láska mezi kluky; např. ten krásný obrázek vpravo). Někde jsem hledala obrázky a uviděla jsem článek: Yaoi. Ze zvědavosti jsem klikla, protože jsem o tom neměla ani páru. První dojem? ŠOK. Ano, ve třinácti už člověk spoustu věcí ví a zná, ale VIDĚT to (!), i když jenom nakreslené, srdce mi bušilo jako po maratonu. Rychle jsem vyjela a dlouho se tam nevracela.
Pak mě chytlo anime a tak jsem se dostala k hranému shonen ai (Loveless, Junjou romantica, atp.).
Asi po roce a půl jsem se tam náhodou dostala (výjimečně kvůli shonen-ai obrázkům :D), vzpomněla si na to a riskla jiný článek. Litovala jsem, že jsem omylem klikla na "tvrdé" yaoi. Tohle bylo "lehčí", ne tak drsné, takže jsem se po tom začala pídit. Zas tak hrozný to nebylo :D!

Doteď jsem si ale drsné yaoi neoblíbila! Něco mezi shonen-ai a yaoi je akorátní :D. Samotná láska mezi kluky je sice roztomilá, ale občas nudná. Jeden vždycky musí být seme (= "útočník") a druhý uke (= "ten, co si všechno nechá líbit") - super článek ohledně typického seme a uke je tady - vážně doporučuji přečíst). Jinak to není ono.

Ono vlastně těžko zvolím, jestli je to, co ještě skousnu, shonen ai nebo lehčí yaoi. Shonen ai je láska mezi kluky, to jo, ale asi tam patří i to mazlení. V tom případě u yaoi okamžitě zavírám oči. Pokud ale shonen ai znamená jenom lásku a mazlení patří už do yaoi, tak oči zavřu, až když jde hodně do tuhého a je vidět všechno. To už vážně neskousnu. Ale neodsuzuju ty, kterým to nevadí. Každý jsme jiný.


Takže pokud máte rádi drsné yaoi, tak tady obrázky vás uspokojující nenajdete. Vážně na to nejsem, některé jsou pro mě i dost nechutné (což ovšem neplatí pro OTAKU - yaoistky, yaoistky, yaoistky :D)
Kdo se ale spokojí jen se shonen ai+yaoi, pár obrázků tu pro vás mám.


Jen se ještě vyjádřím k dvojici SasuNaru, která se většině yaoistek hned vybaví, než mi tady usnete :):
Sasuke se mi líbí, zbožňuju ho (ano, přidávám se tak k ostatním otravným fanynkám Sasukeho, ale je mi to jedno... prostě tyhle typy miluju). Dvojice SasuNaru je taky pěkná, ale už mě začíná otravovat, jak je na většině yaoi a shonen ai blogů. Naruta jsem celého neviděla a ani mě to neláká. Mám jen pár oblíbených dílů. Pokud SasuNaru nemáte rádi, omlouvám se za obrázky, ale jsou prostě... :D


Zase další krásný obrázek od Orin 08 z DeviantArtu. Tenhle i ten druhý (u toho druhého nevím, jestli to sem patří, ale strašně se mi líbí):
SasuNaru
naruto - stay with me by orin

Poslední SasuNaru obrázek:
SasuNaru shonen-ai
.
.

Která z fanynek shonen ai by neznala Loveless. (Pro mě to bylo trochu nudné a konec mě
naštval...)
.

Ano, to jsou kluci (!).
.
.

To byl můj názor, možná trochu zmatený a chaotický. Prostě mám víc ráda shonen ai, kde se oproti yaoi neukazuje vše.
Mimochodem, slyšela jsem, že yaoistky shromažďují armádu. Do toho! Verbujte, verbujte. :D Kdy plánujete útok?
.
P.S.: Jestli tohle přečetl některý z mých příbuzných, tak... moc, moc, moc prosím... nedělejte ukvapené závěry. Všechno se dá vysvětlit :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Norva Norva | Web | 28. prosince 2010 v 21:04 | Reagovat

K tomu loveless, já ho ani nedokoukala :-D

2 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 28. prosince 2010 v 21:06 | Reagovat

Pěkný článek. Ten konec mě mimochodem dostal :D

3 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 28. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

Uf :D Prkaticky ve všedm souhlasím.Jistě yaoistická uchylačka se dá přece poznal na pohled a je narušená :D To by byla polovina planety , protože i na obyčejné porno šumí většina populace a ne že ne.Homosexualita je tak odporně rozpitvávaná až se mi chce zvracet.Znám mnoho gayů a jsou to skvělí lidé ,ale je mi na blití a nedivím se že to tají z toho , jak jiní lidé mají potřebu řešit věc  cizí a čistě intimní.A děti?Ano dnešní zparchantělé ,sprosté dětičky copak ty může kazit něco ,co neznají ani dospělý? Málo kdo zná yaoi ,ale porna,drog a násilí dětem televize a jiné prostředky naservíruje tolik ,že jsou zkžení prakticky od mimina...

4 KadetJaina KadetJaina | Web | 28. prosince 2010 v 21:41 | Reagovat

Haha, hrdě do nich :D
Uf, tyhle pairingy SasuNaru, ehlem, ehlem... *Stojí si jen za svým KuramaxKarasu a nehodlá ho opustit* :D.
Ale jo s tím vyrováním pro děti je to taky pravda. A u mě to taky tak bylo. Když jsem ve třinácti objevila yaoi, znamenalo to pro mě šok, pohoršení a okamžité zavření stránky. Ale zvědavost nedá a člověk pak pátrá dál... objevuje nové formy... a nejen yaoi... a ... sakra, ale už mi je 17! :D Ano, jsem zvrhlá, ale... sakra!
Mlčim...

5 Vivienne Vivienne | Web | 28. prosince 2010 v 21:44 | Reagovat

To s těma dětma mě dostalo XD :D Jistě někteří se baví na facebooku,jiní koukají na yaoi,co je na tom?

6 IRMA - SuperstarKonvickova - Bela Malfoyová IRMA - SuperstarKonvickova - Bela Malfoyová | Web | 28. prosince 2010 v 22:53 | Reagovat

ááno, máš dobrý postřeh :-D

7 Lombrico Lombrico | 28. prosince 2010 v 22:59 | Reagovat

Nejlepší přítel pro ženu je homosexuál. Může si být jistá, že v tom nikdy nebudou postranní záměry. :-)
Zajímavý článek. Přiznám se - nikdy jsem o tom neslyšela. Anime ráda nemám a myslím, že mít nebudu. Tohle mi taky nic moc neříká, ale ať si každý sleduje, prohlíží či čte co chce. Já také nejsem úplný svatoušek. :D
A k těm dětem. Sama jsem jako malá tu tabulku kolikrát odcvakla. Chtěla jsem vědět, co se na takových stránkách skrývá, je ovšem pravda, že jsem z nich také většinou hodně rychle utekla. :D A vidím to i na mladší sestře. Ale tak co, zakázané ovoce přece chutná nejlépe.. :D

8 KadetJaina KadetJaina | Web | 28. prosince 2010 v 23:08 | Reagovat

[7]: A já si rejpnu, já si rejpnu :D Možná to v některých případech platí, že nejlepší přítel pro ženu je homosexuál :D Ale já mám spoustu hoodně dobrejch kamarádů, kteří by na mě nic nezkusli (Protože mě maj za chlapa? Hm, dost možná :D)

9 Vendy Vendy | Web | 28. prosince 2010 v 23:41 | Reagovat

Tomuhle tématu moc nerozumím, ale tvůj článek je opravdu dobrý. Je vidět, že víš, o čem píšeš a máš svůj názor. Nejsem zrovna ctitelka japonských stylů (jestli to tak můžu nazvat) a anime a manga a podobné jdou mimo mě (až na pár výjimek a jestli píšu něco špatně, tak to ber s rezervou, nejsem opravdu odborník).
Obrázky jako takové jsou nádherné (vizuálně, obsah v tom nehledám, jestli je to ona a ona, nebo on a on, nebo ona a ona, případně všichni dohromady - líbí se mi ta technika, s jakou jsou namalované, a taky preciznost a nádherné barvy a stínování.
Ale hlavně jsem chtěla pochválit tvůj článek, proto sem vlastně píšu.

10 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 29. prosince 2010 v 1:37 | Reagovat

Ten článek se mi moc líbí.
Příznám se že se v těch všech názvech nevyznám, ale obrázky ty poznám všude. A zatraceně nechápu proč se tomu lidi tak strašně brání. Podle mě to má své kouzlo, a sakra nebudu se stydět říct že se mi dva kluci, kteří se líbaj prostě líbí :D

11 Justinka Justinka | Web | 29. prosince 2010 v 1:40 | Reagovat

Děkuji za super komentář a takový ti musím oplatit. Ne z povinosti, ale proto, že tvůj článek je báječný. Nejdříve mě dostaly obrázky, jsou nádherné. A pak jsem si velmi ráda nechala vyhučet díru do hlavy. Super byl odkaz na charakteristiku ukeho a semeho.:-) Vždycky mě zajímá, jak se k tomu holky dostanou a tvůj příběh byl podaný zajímavě. Já jsem v dětství neměla možnosti internetu, takže nemůžu posoudit, ale opravdu si myslím, že obrázek líbajících se nemůže dětem škodit. Okolo sebe vidí daleko horší věci - třeba když se lidi nelíbají vůbec:-) Ale dceři je 8 a neumím si předstvit, že za pár let může prosedět hodiny u internetu nad bůhví čím (jako maminka), ale asi to chce pevnou ruku a zároveň trochu svobody.Povedlo se ti to.

12 Siwa Siwa | Web | 29. prosince 2010 v 8:41 | Reagovat

[11]: Tak to moc děkuji. Potěšilo mě to. Ono yaoi, pravda, není jenom o líbání, ale jelikož já už to dál moc nemusím, tak jsem prostě dala ty obrázky, co se mi líbí. Ano, moji rodiče mě vychovávali pevnou rukou a zároveň jsem měla dost svobody, proto se o mě nemuseli bát a já proto toho nevyužívala. A myslím si, že mi to hodně dalo a jsem ráda, co ze mě vyrostlo. :)

13 domminyka domminyka | Web | 29. prosince 2010 v 10:58 | Reagovat

Asi jsou ty ankety na nic,ale zaráží mě to,že by byl můj blog tak odporný a ,,hrozný" ..tomu totiž nevěřim.Dodělávat nych mohla pořád něco,ale už se mi nějak nechce,abych si to celé nepokazila.

14 domminyka domminyka | Web | 29. prosince 2010 v 11:09 | Reagovat

J8 bych to teď ani neměnila.Zatim se mi můj ovocný blog líbí :) Ale děkuji ti za milý přístup :)

15 Morell Morell | Web | 29. prosince 2010 v 11:45 | Reagovat

Dost podařený článek, líbí se mi. :-D

16 Camellia Camellia | Web | 29. prosince 2010 v 12:24 | Reagovat

opravdu skvělý článek.
Já jako začínající fanoušek anime jsem se ještě pořádně nedostala ani k shounen-ai, a k yaoi už vůbec ne. Ani mě to moc neláká. Asi nakonec zkončím u něčeho lehčího :D

17 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 29. prosince 2010 v 12:41 | Reagovat

Super článek :D
Konečně jsem si početla něco inteligentního a vtipného :D

18 Siwa Siwa | Web | 29. prosince 2010 v 12:47 | Reagovat

Teda, všem moc, moc, moc, moc děkuju. Ani mě nenapadlo, že by někdo něco tak dlouhého četl a ještě k tomu se mu to líbilo. Jsem ráda, že jsem potěšila, poučila a některé i pobavila (Kira Seigi :D).

19 skarra skarra | 29. prosince 2010 v 13:06 | Reagovat

PS: tak začni vysvětlovat. :-D Néé, Tvůj článek je úplně skvělý. Moc se o anime nezajímám, i když mojí sestřičku to mooooc zajímá, ale tohle se mi vážně líbilo.

20 Siwa Siwa | Web | 29. prosince 2010 v 13:28 | Reagovat

O_O *zrudla jak rajče a už si balí věci* Nééé :D
Tak to tvoje sestřička bude muset vylepšit a na nějaké anime tě dostat...

21 Nobu Nobu | Web | 29. prosince 2010 v 13:46 | Reagovat

uu dievča tak tvoje názory ma vážne berú :) a spôsob písania tiež :) jednoducho ten ľahký podtón podávania vlastného pohľadu, ktorý nič neodsudzuje a zároveň nekritizuje je vážne super:) a hlavne vieš o čom píšeš :)
s tým "hard" yaoi sme na tom rovnako, všetko treba s mierou :)
párik SasuNaru je síce pekný na obrázkoch xD ale keďže moja nenávisť k Sasukemu je riadna tak k tomu viac nemám, čo dodať xD
och, a Junjou Romantica, Loveless a Gravitation sú proste klasika :) JR je pre mňa asi vážne najúžasnejšie anime s yaoi podtónom a Gravitation je dokonalý shounen ai, na ktorom si človek zamiluje hlavného hrdinu a ak si to nevidela tak všestrane odporúčam :)
no, nebudem sa tu viac vykecávať, to by bolo na dlho xD jednoducho ďakujem za poskytnutie sypmatického článku :)

22 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 29. prosince 2010 v 14:52 | Reagovat

No jo, kdo by neznal pár SasuNaru (Sasukeho nesnáším, klidně mě za to ukamenuj XD).
Když jsem se k yaoi dostala poprvé, byl to pro mě ŠOK. Tak jsem z tý stránky hezky rychle vypadla. Ale pak jsem na to narazila znova. Dobře, přiznám se že mám radši shonen-ai, ale poslední dobou mám v oblibě spíš yaoi XD
Ale tak, na druhou stranu nemají yaoistky problém s homosexuálama obecně, takže to yaoi přece jen přináší něco pozitivního XD
Obrázky jsou pěkné, hlavně ten třetí odspoda, ačkoliv pár SqualoXBelphegor moc nemusím XD

23 megiiiii megiiiii | 29. prosince 2010 v 20:34 | Reagovat

Podle mně je to super... někdo píše že neodsuzuje homosexualitu ale yaoi jo... ale vžfyt je to to stejný, akorát že tady je to nakreslený.
Lidi koukaj doma na porno, a pak někdo řekne že je tohle pohoršující ? :D
No tak... dneska otevřeme stránku a vybehně na nás reklama na erotický pomůcky, videa.. tak to potom yaoi je ještě slabej odvar :D

24 megiiiii megiiiii | Web | 29. prosince 2010 v 20:38 | Reagovat

Jo a mimochodem... stejně dneska už ve 14cti dětska provozujou sex, tak to je mnohem horší než anime obrázky s klukama který se např. líbaj...

25 >>ČoČo*=_= >>ČoČo*=_= | Web | 29. prosince 2010 v 20:44 | Reagovat

:D děkují:D aj ty tvoje obrázky jsou všechny moc super!:D=D

26 Ai-chan Ai-chan | Web | 29. prosince 2010 v 21:37 | Reagovat

Dobrý článek :) A to video je fakt dobré ale sem tam ten zvuk nebyl nejlepší...

27 Ayi Ayi | Web | 29. prosince 2010 v 21:50 | Reagovat

těžko říct jestli je toho téma vhodné nebo ne.malé děti se dřív dostanou k pornu než k yaoi takže nevím co se tady řeší.ty obrázky sou fajn, sasu-nara mám ráda a nejradši mám tu nejlehčí verzi kdy leží jenom vedle sebe :). s tím varováním máš pravdu,většina dětí i já (ve svém mladším věku) si myslí že když na tu stránku půjdou bude je (například) hledat policie,tak ji radši zavřou.ale potom se dozvědí od kamaráda že se nic takového nestane nebo to prostě ze zvědavosti zkusí znova.myslím že tohle je žabomyší válka jsou lidi kterým to nevadí,kteří si v tom libujou a ti kteří proti tomu bojujou..

28 skarra skarra | 30. prosince 2010 v 20:15 | Reagovat

[20]: pokud mě moje sestřička začne dostávat na anime, tak já jí budu přednášet o chemii. :-D Mimochodem, ono je těžké hodnotit člověka, který je proti yaoi (či všeobecně proti homosexualitě), je to daný výchovou a společností, ve které žije. Aniž by si uvědomoval, že je to naprosto přirozená záležitost. Nezlobme se na ně, jen je politujme, neboť jim byly upřeny základní principy života. :-)

29 NaokiRema NaokiRema | Web | 30. prosince 2010 v 22:18 | Reagovat

diky za pekny komentar, tvuj clanek se mi libi, je uprimny a razny :) jen k tomu uryvku, na mem blogu je zverejnena ta povidka, ze ktere je ten uryvek, a musim priznat, ma fantazie je hodne yaoisticka :D :D D

30 Nehalennia Nehalennia | Web | 30. prosince 2010 v 22:56 | Reagovat

Pěkné, souhlasím se vším, co je psáno, až na to, že mé znalosti nejsou tak rozsáhlé. A souhlasím hlavně s poslední větou. Můj blog čte poměrně dost lidí, které znám osobně, takže se jdu radši někam zahrabat. :-D Mimochodem dost se mi líbí Gaara na tom obrázku.

31 Calestin Calestin | Web | 31. prosince 2010 v 0:43 | Reagovat

Je to suprově napsaný :D. Upřímně, když jsem koukla na téma týdne a spatřila tam "yaoi" bylo mi to slovo zatraceně povědomí, ale neměla jsem ani páru o tom, co to je, takže tenhle článek mi pomohl se v tom zorientovat. S tou částí o malých dětech rozhodně souhlasím. Ono i kdyby neměli přístup na net, tak je zkazí okolí. Člověk si stejně nevybere, no ne?:D

32 Ria Kon Ria Kon | Web | 2. ledna 2011 v 15:32 | Reagovat

"ostatní normální jedince nakazit" tak to mě taky dorazilo xD ... jinak ten termín útoku by bodnul :D

33 Bella Bella | Web | 2. ledna 2011 v 16:22 | Reagovat

:Obávám se, že dost mých kamarádů možná trefí šlak, až si to přečtou :D Musím jen doufat, že mi na blog nelezou lidi ze třídy jinak ze mě bude totální "exot". Al eříkala jsem si, že by na to jednou někdo stejně přišel, tak jsem s tím hrdě přišla já :D:

Sasunaru! Ík *.* Vběhla ti sem divoká fanynka :D Ne, já skutečně nepištím, to je kňučení! Maximálně slintám :D

Zkomolenina "ahoj"? *kašle* Ehm, to nemyslí vážně, že ne..?

Názor na to, že yaoi kazí malé děti se mi líbí, měla bych ho dát přečíst té blogerce, co se do mě strefuje..

Bohužel "normální" lidi existují a vyznačují se extrémní štítivostí vůči těm, co nejsou jako oni. Je to jen neznalost. A netolerance. A ta funguje i na další "jiné" lidi nejen homosexuály. Bohužel se v tomhle našem společenství vyskytuje celkem hojně..

Jo, tvrdé yaoi taky není zrovna můj šálek čaje - něco mezi je ideál :D

Přesně z tohoto důvodu jsem ze začátku SasuNaru moc nefandila - bylo toho všude plno.. Ale Sasukeho rpostě můžu :D

Jak dopadlo Loveless? O.o Asi mi něco ušlo - měla jsem dojem, že to není dokončené.. Ík! Většinu těch obrázků znám *pyšná* Armáda? Kde, kdo, kdy? Přidám se! :D

34 Miss.K Miss.K | Web | 6. ledna 2011 v 20:44 | Reagovat

Dobrej článek ;))

35 Chii^^ Chii^^ | 31. července 2011 v 19:25 | Reagovat

Vtipnej, skvělej, bomba článek :-D  :-D  :-D  :-D  :-D      
Jsem anime a manga magor, takže jsem se dostala k obojímu a musím říct, že jsem byla ze začátku - vyděšená, v šoku, vykulená jak lečo a nehodlala jsem uznat, že zrovna nespím... A později jsem se dostala k formám, které jsou jednoduše absolutně k sežrání a roztomilé!!! Za pár SasuNaru... Jsem pro SasuSaku, takže ač jsou ty obrázky taky k sežrání (nene, nikdo mě nezabíjejte), jsem absolutně proti :D :D
Homosexualita... ach, věčné téma plné problémů... zmetkům sprostejm, co si dovolujíí na lidi s jinou orientací bych upravila fasádu... znám dost homosexuálů a dala bych za ně ruku do ohně...

36 prescription prescription | E-mail | Web | 2. února 2017 v 12:30 | Reagovat
37 Moisesbuisy Moisesbuisy | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 1:04 | Reagovat

cialis apotheke deutschland

      <a href=http://onlinecialisrxd.com/>cialis super active</a>

    <a href="http://onlinecialisrxd.com/">online cialis</a>

    cialis sale on line

38 Cialisbuisy Cialisbuisy | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 21:50 | Reagovat

cialis mezza pasticca

      <a href=http://cialisforsalenrx.com/>cialis online</a>

    <a href="http://cialisforsalenrx.com/">buy cialis online</a>

    comprar cialis en el peru

39 Moisesbuisy Moisesbuisy | E-mail | Web | 1. května 2017 v 3:54 | Reagovat

vente viagra europe

      http://viagrasaleznp.com/ - order viagra

    <a href="http://viagrasaleznp.com/">viagra online</a>

    farmacias india viagra

40 Moisesbuisy Moisesbuisy | E-mail | Web | 9. května 2017 v 19:09 | Reagovat

free first time payday loans

      http://fastloanstgz.com/ - payaday loans

    <a href="http://fastloanstgz.com/">cash advance</a>

    what credit score do you need to get a personal loan

41 Ellebuisy Ellebuisy | E-mail | Web | 11. května 2017 v 13:00 | Reagovat

payday loan tax

      http://loanbadoknpz.com/ - unsecured loans

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">personal loans for bad credit</a>

    payday loans economist

42 Anniebuisy Anniebuisy | E-mail | Web | 22. května 2017 v 1:26 | Reagovat

wow)) viagra best price on net

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">buy viagra online</a>

    overnight viagra to us

43 Moisesbuisy Moisesbuisy | E-mail | Web | 23. května 2017 v 21:04 | Reagovat

viagra online now

      http://buyviagracvz.com/ -  cheap viagra

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> cheap viagra online</a>

    ral viagra

44 Sethbuisy Sethbuisy | E-mail | Web | 23. května 2017 v 22:09 | Reagovat

cialis every day

      <a href=http://cialisbuyvbz.com/>buy cialis online</a>

    <a href="http://cialisbuyvbz.com/">cheap cialis</a>

    cialis 5 mg comprar venezuela

45 Sethbuisy Sethbuisy | E-mail | Web | 24. května 2017 v 21:30 | Reagovat

cialis et apcalis

      <a href=http://cialisbuyvbz.com/>generic cialis</a>

    <a href="http://cialisbuyvbz.com/">cialis online</a>

    daily cialis dosage

46 Annbuisy Annbuisy | E-mail | Web | 26. května 2017 v 0:22 | Reagovat

cialis generika foru

      http://buycialisfxz.com/ - buy cialis

    <a href="http://buycialisfxz.com/">cilais price</a>

    we choice cialis free delivery

47 Demidbuisy Demidbuisy | E-mail | Web | 28. května 2017 v 2:04 | Reagovat

cialis tadalafil tableta

      http://buygvcialisonline.com/ - cialis generic

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">buy cialis</a>

    lloyds pharmacy cialis price.

48 Moisesbuisy Moisesbuisy | E-mail | Web | 30. května 2017 v 7:34 | Reagovat

retail prices for cialis

      http://cheapxcialis.com/ - online cialis

    <a href="http://cheapxcialis.com/">generic cialis</a>

    il cialis generico basso costo

49 Irishbuisy Irishbuisy | E-mail | Web | 6. června 2017 v 10:50 | Reagovat

cialis 20 mg prich

      http://buycialisko.com/ - generic cialis

    <a href="http://buycialisko.com/">generic cialis</a>

    cialis cost at caremark

50 Ellebuisy Ellebuisy | E-mail | Web | 12. července 2017 v 18:47 | Reagovat

online instant payday loans no faxing

      http://loansolobest.com/ -  cash advance

    <a href="http://loansolobest.com/">payday loans</a>

    i need a loan fast and easy

51 suipsy suipsy | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:39 | Reagovat

buy cialis doctor online
<a href=http://buylcialisrxonline.com>generic cialis online</a>
buy discount cialis
<a href="http://buylcialisrxonline.com">generic cialis</a>

52 unammact unammact | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:39 | Reagovat

buy generic cialis online
<a href=http://buylcialisrxonline.com>buy generic cialis</a>
generic cialis 20mg
<a href="http://buylcialisrxonline.com">buy cialis</a>

53 Hoosmemy Hoosmemy | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 5:42 | Reagovat

viagra diabetes
<a href=http://buylviagrarxonline.com/>cheap viagra</a>
viagra where to buy philippines
<a href="http://buylviagrarxonline.com/ ">generic viagra online</a>

54 Valyabuisy Valyabuisy | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

buy cialis 20 mg tablet

      http://buycialisonlineji.com/ - online cialis

    <a href="http://buycialisonlineji.com/">cialis canada</a>

    cialis 20 mg generique

55 MiguelFeefs MiguelFeefs | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 14:10 | Reagovat

http://men-med10.spmuz1.ru/vimaks/02427-sialis-kupit-v-ekaterinburge-s-dostavkoj.html Сиалис купить в екатеринбурге с доставкой

56 Gelesbuisy Gelesbuisy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:34 | Reagovat

discount cialis using paypal

      <a href=http://cheapjicialis.com/>generic cialis</a>

    <a href="http://cheapjicialis.com/">buy cialis</a>

    click here cialis by mail

57 Olegbuisy Olegbuisy | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 11:50 | Reagovat

buying viagra free samples

      http://viagraonlinelka.com/ - buy viagra

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">buy viagra</a>

    viagra vodka

58 Olegbuisy Olegbuisy | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 15:41 | Reagovat

uk viagra sales

      http://viagraonlinelka.com/ - viagra cheap

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">generic viagra online</a>

    online doctor prescribe viagra

59 Olegbuisy Olegbuisy | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 16:45 | Reagovat

viagra 50 anni

      http://viagraonlinelka.com/ - viagra online

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">viagra cheap</a>

    100mg viagra how many to take

60 Olegbuisy Olegbuisy | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 16:54 | Reagovat

viagra in spain where to buy

      http://viagraonlinelka.com/ - purchase viagra

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">buy viagra</a>

    buy viagra china

61 Lyubabuisy Lyubabuisy | E-mail | Web | 18. listopadu 2017 v 12:30 | Reagovat

compra viagra en barcelon

      http://viagradiscountg.com/ - buy viagra

    <a href="http://viagradiscountg.com/">buy viagra online</a>

    viagrande manifestazioni

62 Wiktoriyabuisy Wiktoriyabuisy | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 13:15 | Reagovat

reputable online cialis phy

      http://buycialisjh.com/ - buy cialis

    <a href="http://buycialisjh.com/">generic cialis online</a>

    cialis professional 100 mg

63 Wiktoriyabuisy Wiktoriyabuisy | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 15:53 | Reagovat

price cialis mexico pharmacy

      http://buycialisjh.com/ - generic cialis online

    <a href="http://buycialisjh.com/">cialis online</a>

    cialis tablets uk suppliers

64 Wiktoriyabuisy Wiktoriyabuisy | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 20:54 | Reagovat

fast shipping cialis soft

      http://buycialisjh.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisjh.com/">buy cialis</a>

    female herbal cialis

65 Mbjmkloomma Mbjmkloomma | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 14:07 | Reagovat

viagra free sample
http://vipnowed7.com/
buy now viagra
<a href="http://vipnowed7.com/viagra/">viagra online</a>
viagra drug store

66 KdbccfShate KdbccfShate | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 16:31 | Reagovat

same day payday loans direct lenders http://paydayloansonlinenow.us.com/
national debt relief <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>online payday loans no credit check</a>

67 Svecnswheecy Svecnswheecy | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 14:40 | Reagovat

direct lender payday loans https://now24paydayloans.com/
a payday loan <a href=https://now24paydayloans.com/>3 month payday loans</a>

68 DvenrenSmooft DvenrenSmooft | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 3:48 | Reagovat

bad credit car loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">payday advances</a>
same day money loans
<a href="https://1paydayloansonline.com/">online loan</a>

69 DbsabggSmooft DbsabggSmooft | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 5:42 | Reagovat

bank accounts
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">cash advance loans</a>
get payday loan online
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online loan</a>

70 Jtaxshiefe Jtaxshiefe | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 20:59 | Reagovat

american online marketing payday loan
<a href="https://badcreditnyrc.org/">payday loans</a>
debt consolidation help
<a href=https://badcreditnyrc.org/>online payday loans</a>

71 DsbgbSmooft DsbgbSmooft | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 16:49 | Reagovat

quick easy personal loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">online loan</a>
auto payday loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">3 month payday loans</a>

72 DndSmooft DndSmooft | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 18:59 | Reagovat

personal loans poor credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">easy loans</a>
best payday loans online
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday advance loan</a>

73 DcxSmooft DcxSmooft | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 18:32 | Reagovat

credit loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">get installment loan</a>
payday cash loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">cash loans</a>

74 Mndshomy Mndshomy | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:28 | Reagovat

viagra cheapest
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra pharmacy</a>
female uk viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra soft tabs</a> ’

75 TimothyDub TimothyDub | E-mail | Web | Pátek v 15:19 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/1UhbaShq

top 10 ways to make money online, how to send money order through online, how to make money off online advertising, free online casino games, how much do online travel agents make, how to earn money using internet philippines, how to make fast cash legally, how much can you make with online surveys
, simple ways to make extra money online, how to make money from classified ads website, how to make money on online in india, sbi credit card balance transfer scheme, can you really make money online gambling, how to make money easy way in india, how to make all your music available offline itunes, casino royale 2006 full movie online hd, online casino guide australia, online casinos in oklahoma, how to earn money writing on the internet
, online mobile casino no deposit bonus usa, ways making money online, online casino slots for real money, make money online for beginners, transfer virtual visa to paypal, how much do english teachers earn in south korea, top 10 fastest ways to make money online, paypal withdrawal limit personal account

76 FndQuaway FndQuaway | E-mail | Web | Pondělí v 20:40 | Reagovat

cialis suppliers
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis generic</a>
cheapest generic cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>canada cialis</a> ’

77 GevQuaway GevQuaway | E-mail | Web | Včera v 20:59 | Reagovat

cialis every day pill
<a href="http://jrucialis.com/">cheap generic cialis</a>
cialis
<a href=http://jrucialis.com/>buy generic cialis online</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama