Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

To Siwa zas jednou přemýšlela

22. prosince 2010 v 18:59 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Víte vůbec, jak to bolí?!!! Ještě teď mám hlavu v mrazáku, aby ta bolest otupěla. A víte, jak je těžké psát článek s hlavou v mrazáku??? :D


Kdysi dávno, když jsem měla blog asi 5 měsíců, jsem se rozhodla přihlásit do Autorského klubu... no, hned po přečtení jejich stránek, komentářů a všelijakých názorů mě to přešlo. Tak rychle, jako odlet holubů, když mezi ně vběhnete. Přesně tak. Ani nevím proč. Jestli jsem se toho bála, nebo co já vím? Teď jsem ale přemýšlela o tom, jestli by mě tam vůbec vzali :D. Jelikož porušuji aspoň 3/4 jejich pravidel a na svém blogu nehodlám nic měnit, tak stoprocentně ne. Lidi by svůj blog neměli kvůli tomuhle měnit. Stejně je to nejspíš nestálé místo - zapomenete k něčemu dát odkaz a je to...

Ale teď k těm mým prohřeškům:

"Dveře Autorského klubu zůstanou zavřeny pro ty blogery, kteří na svém blogu zveřejňují odkazy ke stažení nelegálního software, filmů a písniček."

:D no coment... nekoukejte do rubriky Stáhni si!!!! Hihi...Pokud použijete něčí citaci, musíte k ní uvést konkrétní zdroj/autora. Články obsahující pouze zkopírované texty byť se zdrojem, ale bez vlastního blogerova vyjádření, nebudou tolerovány.
(Citáty a vtipy na blog z Autorského klubu nepatří, pokud jimi jen neokořeníte svůj článek nebo k nim nepřipíšete svoji myšlenku.)


V tom v závorce bych asi prošla, ale stejně - citátů se nevzdám, ale zase hledat, kde jsem je kdysi splašila, se mi ani náhodou nechce. Líbí se mi, když jsou v textu tak... nevnuceně vložené a zdroj by mi tam asi vadil. Já se prostě nepolepším :).Cizí ilustrace, které nejsou vaším dílem, mohou být na vašem blogu zveřejněny pod podmínkou, že je k nim uveden konkrétní zdroj/autor. (...) Tato podmínka platí také pro cizí ilustrace upravené v jakémkoli programu. I v těchto případech musíte uvést konkrétní zdroj/autora u všech použitých cizích ilustrací.


No, jelikož mám v oblibě dávat skoro ke každému mému blábolení nějaký obrázek, jen na doplnění atmosféry, tak bych asi nepřežila, kdybych musela ke každému psát zdroj. A co teprve rubrika Obrázky??? :DNepište krátké několikavětné informativní články o designech, o nepřítomnosti, o návštěvnosti a o tom, jak se nudíte a nechce se vám psát.
Když nevíte co psát, tak nepište. Napište, až budete mít o čem psát. Věřte, že kdo bude chtít, vašich změn ve skinu blogu si určitě všimne a všimne si také, kdy byl zveřejněn poslední článek.
když chcete zveřejnit jednovětný článek, myslete také na případné čtenáře a kolegy z klubu. Můžete zastínit jiného blogera, který má zrovna co říct a pracně napsal plnohodnotnější článek, než je váš: "Celých 14 dní tu nebudu, jsem na táboře. Až tu budu, hodím vám sem fotky."


Občas se tu něco takového objeví. V poslední době píšu nějak strašně moc, ale to je tím, že mám spoustu rubrik a chci, aby v každé nebyl pouze jeden článek, ale víc. Momentálně mám vůbec chuť psát všechno možné. Většinou mám náladu třeba jen na recenze, povídky, bláboly ze dne nebo jen vkládání obrázků apod. Ale teď to je mixér.


Takže bych rozhodně kontrolou správce neprošla. Ani nějak neplánuju se o členství pokusit. Jsem ráda za svých pár pravidelných čtenářů a za každého, kdo se sem podívá aspoň dvakrát. Samozřejmě mě potěší komentáře i od těch, co už se tady nikdy neukážou, ale pomohla jsem jim v něčem, co hledali a potřebovali. Autorský blog by mi jen možná přinesl další čtenáře (ale to je relativní, protože by se jim můj blog nemusel zalíbit... a oblíbenost se nemění podle toho, jestli jsem členkou AK nebo ne. Já osobně mám oblíbené blogy jak mezi členy AK, tak mezi spodinou - já... ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony, ona...)

Můj blog zůstane takový, jaký je. Nebudu se měnit jenom proto, abych se někam dostala. Pokud by mě někdo nebral takovou, jaká jsem, tak ať jde do.............. někam jinam.
Uff, ještě že po mně nikdo změnu nechce... Nebo snad ano?
Pokud tady chcete ještě něco navíc, něco jiného, přidat, odebrat atd. atd. atd., pište do rubriky Vaše přání (nebo kamkoliv jinam - rozdíly v tom nedělám, ale v té rubrice je to pak přehlednější).


Zdraví Siwa, která už hlavu z mrazáku vyndala a právě si ulomila zmzlý pramen vlasů... O_O
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tea-Needful Things Tea-Needful Things | Web | 22. prosince 2010 v 21:09 | Reagovat

Děkuju za pochvalu dessu :) a za tu tvoji připomínku..v podstatě máš pravdu, ale já to tam psala kvůli tomu, že když jsem četla ty články na téma a viděla kolik lidí se tam..doslova lituje, tak jsem to musela napsat, ať to tedy nedusí v sobě a najdou nějakou pomoct, třeba od někoho komu důvěřují, protože když se budou smát a dělat že nic, tak ten problém nevyřeší a budou se nadále litovat
Tohle je ale čistě můj názor :)

2 Tea-Needful Things Tea-Needful Things | Web | 22. prosince 2010 v 21:23 | Reagovat

Však já to ani jako vyvracení názoru neberu, jen jsem chtěla osvětlit, jak jsem to myslela :) Koukám že máš ráda psaní dlouhých článků a komentářů a myslím že je to rozhodně lepší, než odněkud/odněkoho okopírovat pár obrázků a dělat z toho plnohodnotný článek. A to s tvojí kamarádkou D.-být tebou, možná bych jí to zkusila říci narovinu, že když budeš potřebovat její pomoc, tak jí sama řekneš, že se tě nemusí pokaždé ptát. Když to ani potom nepochopí tak..asi si na to budeš muset zvyknout na nějaký čas.

3 l-6 l-6 | Web | 23. prosince 2010 v 20:32 | Reagovat

Tak a teď jsi mě fakt naštvala... Chci do autorskýho klubu, a to hned! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama