Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Šťastný Nový rok 20011 XD

31. prosince 2010 v 23:59 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Tak další rok nám skončil a začíná nový. Jak ten čas letí…
Asi většina z nás si dá nová předsevzetí, která stejně zase nesplníme. Já si předsevzetí dávám po celý rok, takže na nový rok mám jen jedno - nenapsat 20011!!! Za ten jeden rok jsem si mohla zvyknout, že už tam nejsou dvě nuly za sebou, ale před několika týdny jsem zjistila, že jsem si na to ještě nezvykla. Ono když už od doby, co umíte psát, píšete 200 + nějaké to číslo, tak se to pak prostě plete :D.
A ještě jedno nové předsevzetí - udělat talentové zkoušky, které mám už teď, v lednu.
A co blogové předsevzetí??? Samozřejmě vás nešetřit a psát dál :D. Možná vymyslím něco nového, ale s mou přeplněnou hlavou pochybuji. Na přání několika "kamarádů", jestli je tak můžu nazvat (oni vědí, koho myslím - často jsem k nim letos chodila na blog :D), bych stoprocentně měla začít s kapitolovkami. Ano, říkáte si jistě "Hurá, konečně!", ale to ještě nevíte, jaké hrůzy mě můžou napadnout XD.

A za tento rok bych chtěla poděkovat několika lidem:


Amia - tobě děkuju za přinucení zde zveřejnit povídku Temný Anděl. Potřebovala jsem nakopnout… Díky.

Agrenej - poskytovatel krásných fotek a básní, na první dojem sympatický kluk/muž :D Děkuju za komentáře, fotky (hlavně dřevěné pohoří, jestli si vzpomínáš) a básně

Tarina S. - díky ní máte rad k psaní víc, než by jinak bylo... takže poděkujte... Děkuju, Tarino

Rudolf z Falknova - Děkuji za možnost si přečíst tvé akční básně i hororové povídky a část tvé připravované knihy

Karel Jech - Díky za kulturní zážitky z tvých tanečních videí

KadetJaina, Yami, Ooakami a Kerysha - vám bych chtěla poděkovat za zábavný půlnoční pokec.

A samozřejmě nemůžu zapomenout na mou kamarádku Símu, která s blogem statečně pokračuje a které přeju hodně štěstí při blogování.

A ještě mnoho dalším, ale těm to můžu říct osobně, jako je třeba moje rodina, kamarádka D. a ostatní mí přátelé a známí atd.


Jak bych zhodnotila rok 2010?
Asi takhle: stejný jako ostatní - radosti i starosti, radostná i smutná období (bohužel), noví i ztracení přátelé, jedničky i pětky… atd. atd. atd. Ano, tento rok se sice staly dvě tři věci, které můj život hodně ovlivnily, ale nebudu tu o nich psát. Člověk by měl být na Nový rok šťastný a ne brečet v rohu pokoje jako uzlíček neštěstí. Jsem i docela ráda, že tento rok končí. Vím sice, že problémy zůstanou, nezmizí lusknutím prstů, ale přesto doufám, že až dodělám talentovky, budu mít na všechno víc času na hraní na kytaru (příprava na absolventský koncert); teakwondo, které chci začít dělat poctivě; na školu, kterou nechci začít flákat, ani v 2.pololetí, kdy už si to teoreticky můžu dovolit; malování, učení se DnB, PSANÍ, blogování, a vůbec užívání si života (neberte to jako chození na diskotéky a párty s přáteli :D, já jsem na něco jiného - šťastná jsem u samostatných aktivit).

Tímto jsem přispěla k nespočtu podobných článků. Nečekám, že ten můj bude něco víc, jen si to chci zaznamenat, když už nemám ten deníček, abych na to nezapomněla a mohla se příští rok zasmát na těmi blbostmi, které píšu.

Takže

Šťastný Nový rok!!!

Přeji vám hodně zdraví, lásky, peněz, radosti (však to znáte :)…), ale hlavně štěstí, bez kterého by to všechno nebylo. Kdo má štěstí, má prostě štěstí.
Blogerům krom toho všeho přeju vysokou návštěvnost, ale hlavně smysluplné a potěšující komentáře, pravidelné čtenáře, nápady a trpělivost s blogováním pokračovat. Školákům dobré známky, deváťákům přijetí na dobrou střední školu; rodičům málo trápení s dětmi, dětem málo trápení s rodiči; no, byla bych tady asi hodně dlouho, kdybych měla všechna má přání vyjmenovat. Prostě se VŠICHNI mějte dobře a ať se vám daří všechno, co si usmyslíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ooakami ooakami | 1. ledna 2011 v 0:50 | Reagovat

Jééé, děkujííí!

2 Tarina S. Tarina S. | Web | 1. ledna 2011 v 19:03 | Reagovat

Tobě taky šťastný nový rok :D Jo, s AK to začíná brát obrátky :/ Jo a nemáš zač a děkuju :D Ty děláš taekwondo? Já karate ^^

3 Tarina S. Tarina S. | Web | 1. ledna 2011 v 19:33 | Reagovat

Jojo, vim :D A ty mi jako neřekneš, že děláš taekwondo?! :-D

4 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 1. ledna 2011 v 21:02 | Reagovat

Opravdu děkuji za krásné přání do nového roku. Ať i tobě tento rok vyjde tak jak chces a jak si třeba plánujes. :-)

5 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 2. ledna 2011 v 11:23 | Reagovat

Jo měla bys napsat nebo vložit další povídku ;-) už mam všecky přečrený i na literu a nemám ted co číst

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama