Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Rudolf z Falknova si žádá pozornost

20. prosince 2010 v 16:26 | Siwa
Nevím proč, ale nemám ráda označení SB (Spřátelený Blog, kdo nezná). V mách oblíbených stránkách jsou prostě stránky oblíbené (čili ty, které se mi líbí). Nikdy za to nevyžaduji také své místo v obl. stránkách toho druhého, ale ve většině případů si tak nějak padneme do oka oba ;-).
Takže nebudu říkat mé SBéčko, ale prostě oblíbený blog.
Takže... jedny z mých oblíbených stránek je i blog Rudolfa z Falknova. Moc se mi líbí jeho básně. S blogem očividně začal teprve nedávno, takže vzhled je z velké části přednastavený, ale i tak stojí za to se na něj podívat.


Teď k tomu napisu. Nevím, jestli Rudolf žádá o pozornost (i když, kdo z nás ji nechce, co?), ale tenhle nadpis jsem zvolila jen proto, že na svém blogu žádá o názor na část své připravované knihy a moc lidí mu tam nechodí. Nabídla jsem mu, že jestli chce, napíšu o něm. Stejně jsem to plánovala, když je v těch mých oblíbených... Takže tento článek pojmu nejen jako žádost, ale i jako názor na jeho stránky.


rudolfzfalknova.blog.czTakže, od samotného Rudolfa z Falknova mám zakázáno ho nazývat "spisovatelem", respektive mu tím předčasně zvyšuju  sebevědomí:
"(...) No a nebudu ti lhát oslovením "Spisovatel" jsi mi trošíčku zvedla sebevědomí, i když si myslím že je to trochu předčasný."

Dobrá, tak na oslovení "pane spisovateli" zapomeň, abys nezpychl :D Nicméně tvé básně pochválit musím. Dokáže je pochopit i takový blbec jako já. Jelikož píšu a čtu prózu, je pro mě těžké pochopit básně plné jinotajů a metafor. Pro mě je pohár prostě pohár. Představím si pohár, cítím v rukou chlad kovu a ohmataný a mastný povrch. Je pro mě nezvyk si pohár představit třeba jako trpělivost (když přetéká pohár, přetéká trpělivost). Ale Rudolfovy básně chápu a líbí se mi. Nezapomenu na první "kontakt", kdy se divil, že mi báseň "Smrt a její služebná" zpříjemnila den :-D

Siwa: Krásný obrázek a ještě krásnější báseň. Vážně, na básně moc nejsem, ale takhle je úžasná. Smrt, temno... ách :-. Děkuju, zlepšils mi dnešní večer. Hned se cítím tak nějak příjemněji.

Rudolf z Falknova: ty jo netušil jsem že baseň která byla napsaná s umislem spíš vystrašit dokáže zpříjemnit večer :-) nu což další musí být mnohem stašidelnější

Klidně, jen ať jsou strašidelnější a strašidelnější. Bude se mi to líbit čím dál víc a už se mě nezbavíš :-D.

rudolfzfalknova.blog.czA teď k té žádosti. Prosím vás, přečtěte si tento jeho článek: Tak to je síla... a okomentujte to. Stačí jen souhlas/nesouhlas. Nikde není nařízeno, abyste se rozepisovali. Snad vám to nic neudělá. Myslím si, že pokud čtu nějaký článek a mám na něj názor jakýkoliv, napíšu koment, aby autor věděl, jak na tom je. Věřte mi, pomůžou mu oba druhy komentářů, aby věděl, jak pokračovat.
I já (a myslím, že většina z nás, co píšeme, ať už profesionálně nebo amatérsky) jsem ráda za každý komentář k věci. Smaozřejmě mě to docela raní, když se mi někdo do povídky pustí a rozcupuje ji na kousky. Ale zase si díky tomu uvědomím spoustu chyb, které jsem tam vážně udělala nebo popřípadě uvedu všechno na pravou míru a tomu útočníkovi vysvětlím, proč to tam tak je. A pokud to pochopil jinak, vím, že jsem to napsala špatně a musí se to upravit, abych předešla takovýmhle "omylům".
Takže prosím... klikněte na ten bílý odkaz bijící mezi oranžovým textem do očí (nevím, co budu s touhle větou dělat, až zase změním vzhled blogu :-D), čtěte a piště komentáře.

Věřím, že vám Rudolf z Falknova bude vděčný. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 20. prosince 2010 v 16:39 | Reagovat

Ježiši ja nevím co k tomu dodat. Snad jen děkuji. Tolik Rudolf z Falknova ;-) Teď k tobě: KAM SI DALA SVOJE POVíDKY Ja je ted nemuzu najít a nestihl jsem je precíst! He?

2 Siwa Siwa | Web | 20. prosince 2010 v 16:40 | Reagovat

Tak to promiň. Možná to vypadá složitě: Čtenářovo doupě, Moje tvorba a pak si vyber... :-D

3 Siwa Siwa | Web | 20. prosince 2010 v 16:42 | Reagovat

Klidně mě rozcupuj na kousky :D

4 Rudolf z Falknova Rudolf z Falknova | Web | 20. prosince 2010 v 16:48 | Reagovat

Jo promiň už to mám :-D

5 Amia Amia | Web | 20. prosince 2010 v 20:44 | Reagovat

Áno, znám :-D
Skvělé počteníčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama