Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

L-6

26. prosince 2010 v 15:43 | Siwa
Objeven další zajímavý blog!!!
Výjimečně jsem "spřátelení blogísků" nenavrhla já. Když dovlíte, nebudu používat označení moje SBéčko, nelíbí se mi to. Je to prostě stránka, co se mi líbí. Takže vám představuju...


l-6.blog.czL-6

Lenič-činy roztomilé mentální zvratky - to mě při prvním pohledu trochu vyděsilo, ale po přečtení několika článků jsem nad tím jen mávla rukou. Lenčiny názory jsou trefné, dobré, zajímavé a hlavně neobvyklé. Na první pohled vám dojde, že nejde s ostatními, ale ráda se prodírá proti davu a ještě ostatním šlape na paty :). U jejích článků se zasměju i poučím. Lidí s takovou trefou a potřebnou drzostí k vyřknutí svých názorů si cením. 
Díky tomu jsem se o sobě dozvěděla, že

(...) Jediný spřátelený bLoGíSeQ je Siwa a ta je navíc divná, píše pravopisně a vůbec jako nedělá to MuCiNqOvAtÝ střídání velkejch a malejch písmenek. Je tak necool. Nechápu ji. A to je jí, prosím, patnáct. (...) Takže ve zkratce: Jak naznačují počty přístupů sem do hromádky blitíčka, buď stále ještě existují otevření a upřímní lidé nebo se někdo nudí a prolézá internet horem dolem a omylem mi sem vleze. Anebo má Siwa doma několik komplů a chce mi udělat radost.

To, že jsem divná, jsem věděla už dávno :D A ne, několik kompů nemám. Jen jeden :). Lenka mi je sympatická díky jejím komentářům a názorům. Chtěly jsme zajít na čaj... ale jelikož nás od sebe dělí něco kolem 160 km, tak to asi nepůjde :D...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama