Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

KadetJaina, Karel Jech, Lombrico

27. prosince 2010 v 20:58 | Siwa

aneb s krásnými a přátelskými blogy se roztrhl pytel...

Páááni, jak tak brouzdám blogy, stále potkávám ty samé lidi :D. Ale to sem nepatří, tentokrát budou v článku představeni hned dvě blogerky a jeden bloger. Mám to brát abecedně, podle toho, jaké pohlaví má v realitě přednost nebo podle oblíbenosti???
No, raději podle abecedy, abych nikoho neurazila :D.

Musela jsem udělat samostatnou rubriku, protože vás začíná být hodně :D.
Prosím, neberte to jako "SBéčka", nemám ten pojem ráda. Jsou to prostě blogy, co se mi líbí a jejich autoři mi jsou sympatičtí.


KadetJaina

http://onlymycrazyworld.blog.cz/Jak jsme se "seznámily"? Díky článku o yaoi. Její názor se mi líbil, napsala jsem koment, ona se podívala na můj blog, komentovala, komentovala a komentovala, já na jejím taky a hle - je mi sympatická. A to všechno trvalo jen pár hodin :D

KadetJaina: (...) Tobě se líběj moje názory? Mě se tvoje líbily dřív! :D

Chjo, tak tedy zase nebudu ta první :(... ale co :D.

K jejímu blogu - jak už jste asi poznali, líbí se mi její názory, proto si ráda počtu jakýkoliv článek, povídku, prohlédnu si obrázky, atd. Už tohle motto...

Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla...

... mi řeklo, že jistě bude mít originální smysl pro humor :D


Karel Jech

dancerboy.blog.czJe mezi mými oblíbenými už dlouho, ale teprve teď jsem se dostala k tomu, abych o něm napsala.

Karel Jech - malíř, tanečník... začínající celebrita? Všichni mu přejeme, aby si splnil svůj sen. Jeho "fanoušci" ho podporují, nenutí ho, aby se změnil. Ani já ne. Svoje názory jsem mu napsala, vyjádřila jsem se, ale nechci, aby se přizpůsobil. Protože pak by se objevil někdo, kdo to chce jinak a on by zase musel měnit image apod. Ne, nedělej to! Buď sám sebou.

Jeho blog je hodně autorský. Videa s jeho tanečními kreacemi (mimochodem dobře sestříhané), malby apod. Kdo se chce naladit na taneční náladu, měl by se podívat. Chodím tam pravidelně a komentuju. Za chvíli mě Karel bude mít plné zuby :D. 

Lombrico

lombrico.blog.czSeznámily jsme se zase díky komentářům. S blogem začíná, takže čekám, co z toho vzejde, ale můj blog se jí líbí, takže předpokládám, že máme aspoň něco společného.
Jak říká: Nepotřebuje návštěvnost, nepotřebuje tisíce komentářů... chce se hlavně někam vypsat. Takže už se těším na teorizující články, změny nálad apod. :D

Svět jedné žížaly... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 27. prosince 2010 v 22:01 | Reagovat

Juhů! :D
Jsem poctěna, že se zde mohu číst :D.
Kdysi o mě někdo řekl, že je se mnou nehorázná prdel. Ale to bude jen tim, že co se cvakání do klávesnice týče, jsem hrozně hyperaktivní :D. Ale joop, i ty si mi sakra sympatická :D.
Jenom se nesmim rozjet...
Dneska mám v sobě moc cukru. Musim přestat.
Hawk :D.
A dííík :D.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 28. prosince 2010 v 20:46 | Reagovat

No jo, kdepak naše Kadet, to je pašák :-D

3 dancerboy dancerboy | Web | 8. ledna 2011 v 2:15 | Reagovat

No já Tě vážně miluju!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama