Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Chrrr...

2. prosince 2010 v 21:57 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Dnešek byl tak strašně nudný a já tak ospalá… ne, neusnula jsem, ale měla jsem namále. Hlavně první hodinu, kdy jsme měli fyziku. Sama o sobě mě baví, ale když jsem ZASE spala asi jen pět a půl hodiny, tak je vážně i ten nejzáživnější výklad uspávající. Navíc jsme psali písemku, takže jsem si nemohla dovolit usnout. Když jsme skončili a já si chtěla ustlat na lavici, učitel nám oznámil, že ti, co dneska chyběli, si písemku napíší příště a budou to mít aspoň třikrát těžší… My jsme totiž dostali lehčí verzi a ještě k tomu nám učitel radil. Měli jsme dovoleno jen deset otázek, takže jsme si to němými, nenápadnými posunky rozdělili a na ty nejtěžší se zeptali. Náš fyzikář je v tomhle super. No ale proč to říkám - jak to řekl, tak jsem se musela ušklíbnout nad tím, že má kamarádka nešla do školy právě z důvodu písemky. A až jí řeknu, že to mohla mít mnohem jednodušší, než jaké to bude mít teď… no, chci vidět ten její výraz :-). Já vím, jsem škodolibá…


Druhou hodinu zeměpis… dostávali jsme známky a musela jsem mít ohromné štěstí, protože jsem za tu hrůzu dostala jenom dvojku. A zbytek jsem prospala s otevřenýma očima.

Pak matematika, další hodinu čeština (to byla legrace s mojí kamarádkou XD), potom angličtina (nuda, učitelka tam není, ale máme zadanou práci, kterou už z větší části mám, a nevěděla jsem, co dělat)… hodina volna (zima, sníh, promrzlá až na kost…)… občanská výchova (byli jsme tam jen tři (!), protože půlka třídy byla v tělocvičně na skoku vysokém a zbytek tam pomáhal (ale s paní učitelkou jsme si dobře popovídali) a nakonec tělocvik (to jsme se šli podívat na skokany a fandili jsme jim) - jak v kategorii dívek, tak chlapců vyhráli naši! První místa jsou v naší třídě, hurá!

Zítra mě chce kamarádka vytáhnout na nákupy dárků na Vánoce, uff. Doufám, že nebude moc sněžit, už tak mi je venku strašná zima. Takže se pokusím pořádně vyspat, aby mě kámoška nemusela táhnout v tom sněhu za nohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarina S. Tarina S. | Web | 3. prosince 2010 v 17:12 | Reagovat

Tak to musel být v celku docela příjemný den :) Já měla zase nejdřív ráno(!!!) dvě hodiny teláku, takže super no :D Ale moje družstvo vyhrálo přehazku (s tim, že já dala 75 procent bodů XD já vim, jsem sobecká a pyšná a nafrněná :D), tak fájn, nakonec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama