Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

A les pokryl sněhový plášť...

25. prosince 2010 v 20:03 | Siwa |  Fotím...
Nevím, jestli to způsobil Agrenej, zimní nálada nebo samotná možnost konečně fotit, ale popadla mě chuť tvořit, vzala jsem foťák a vyšla do toho mrazu se sluchátky v uších a chutí vyrovnat se Agreneji. No, dopadlo to všelijak, ale rozhodně ne tak, jak jsem si přála :D Posuďte sami, co moje zamrzlé oko a prokřehlé prsty dokázaly...


by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
by Siwa
To je aspoň trochu dobrý zlomek z toho, co jsem nacvakala. Zbytek vidět nechtějte :). Doufám, že se mi to aspoň trochu povedlo. Po dlouhé době jsem zase držela foťák v rukou. Byl to krásný pocit. Pokud bude zítra hezky, asi si ho připomenu :D. Pokud chcete vidět lepší díla, podívejte se na Agrenejův blog (agrenej.blog.cz).

Samozřejmě budu ještě cvičit a cvičit a cvičit a doufám, že se fotky budou lepšit. (Ono by to možná chtělo si vybírat lepší světlo na focení :D... nebo s tím foťákem aspoň trochu umět :D)

Končím ukázku mých fotografických schopností a přeji pěkný zbytek večera.

Siwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lombrico Lombrico | Web | 25. prosince 2010 v 21:35 | Reagovat

Moc hezké fotky.. Nejhezčí je ta 3, 4 a poslední.. :) Nejsou dokonalé, ale rozhodně se povedli..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama