Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Prosinec 2010

Šťastný Nový rok 20011 XD

31. prosince 2010 v 23:59 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Tak další rok nám skončil a začíná nový. Jak ten čas letí…
Asi většina z nás si dá nová předsevzetí, která stejně zase nesplníme. Já si předsevzetí dávám po celý rok, takže na nový rok mám jen jedno - nenapsat 20011!!! Za ten jeden rok jsem si mohla zvyknout, že už tam nejsou dvě nuly za sebou, ale před několika týdny jsem zjistila, že jsem si na to ještě nezvykla. Ono když už od doby, co umíte psát, píšete 200 + nějaké to číslo, tak se to pak prostě plete :D.
A ještě jedno nové předsevzetí - udělat talentové zkoušky, které mám už teď, v lednu.
A co blogové předsevzetí??? Samozřejmě vás nešetřit a psát dál :D. Možná vymyslím něco nového, ale s mou přeplněnou hlavou pochybuji. Na přání několika "kamarádů", jestli je tak můžu nazvat (oni vědí, koho myslím - často jsem k nim letos chodila na blog :D), bych stoprocentně měla začít s kapitolovkami. Ano, říkáte si jistě "Hurá, konečně!", ale to ještě nevíte, jaké hrůzy mě můžou napadnout XD.

A za tento rok bych chtěla poděkovat několika lidem:

Loveless

30. prosince 2010 v 23:03 | Siwa

Loveless

Která z fanynek shonen ai by toto anime neznala, že? Pokud se ale nějaká nevědoucí najde, hned to musí napravit. A nejbližší možnost je tato recenze. :D


Půlnoční pokec - 29./30.12.

29. prosince 2010 v 23:16 | Siwa
elfka

Osoby, kterých se toto týká, vědí :D... Takže, čekám asi od 23.30h. Tarina se nějak neozvala, takže doufám, že přijde.

Legrace bude pořád tu stránku aktualizovat, co? Ale to nějak přežijeme :) Škoda, že to není jako třeba chat, že by ty komentáře naskakovaly, jakmile by byly odeslány. No, s tím nic nenadělám. I takhle si, myslím, dobře popovídáme, co? Nejhorší bude asi první téma...

Situace v AK? Aktuální TT? Co jsme dneska dělaly...? :D Jo, tak to bude sranda.


POKEC SKONČIL. BYLA TO ZÁBAVA. PROSÍM, ABYSTE SEM JIŽ ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE NEDÁVALI.
DĚKUJI.

Návštěvnost III. :D

29. prosince 2010 v 20:29 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Jejky, nemůžu si pomoct, ale po dlouhé době sem dám nějaký článek, který postrádá jakýkoliv smysl a důležitost :D - NÁVŠTĚVNOST !!! Já vím, už jsem s tím hrozná, asi se potřebuju pořád vychloubat (no, s těmi čísly asi ne :D)... takže ve stručnosti.

Hihi, tímhle článkem bych porušila pravidlo AK, kdybych v něm byla. Více mých prohřešků ve článku To Siwa zas jednou přemýšlela.

Konečně se mi podařilo mou statistiku načapat přesně na tom krásně zaokrouhleném čísle - 3000.

Za 27 dní tu bylo 993 lidí!!!
Denně tu bylo "necelých" 37 lidí O_O... To jsem teda vážně nečekala.

Jak jsem slíbila - ve stručnosti, jinak by tu byla spousta dalších nesmyslných počtů a čísel. Radši jsem vás toho ušetřila :D

Půlnoční pokec - info

29. prosince 2010 v 16:09 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
INFO PRO TYHLE TŘI OSŮBKY:
KadetJaina
Tarina S.
Yami

Pokud vás ještě nepřestala lákat vyhlídka na "půlnoční pokec", tady jsou informace KDY a KDE plus ještě něco navíc.

Tolerance blogerů (dodatek k aktuálnímu TT?)

29. prosince 2010 v 12:07 | Siwa |  Tvořím na Téma týdne
Co se mi momentálně honí hlavou??? :D 3 věci a všechny se týkají blogování a hlavně nováčků v tomhle směru.

Yaoi? Záliba, ne invaze

28. prosince 2010 v 20:54 | Siwa |  Tvořím na Téma týdne
Takže yaoi, jo? No, uvidíme, co se z té mé hlavy vysype...

Co se mi honí hlavou???

27. prosince 2010 v 22:07 | Siwa
1. yaoi - kvůli množství článků na Téma týdne :D a diskuzím na blozích, které sleduju
2. věci, o kterých vám říkat nebudu ;)
3. a půlnoční pokec???

Jak mě to napadlo? Ani nevím. Jen jsem si řekla, že by byla sranda zjistit, jaká individua (včetně mě) jsou ještě o půlnoci na blogu :D. A o čem bychom se bavili? Co by nás napadlo. Ale pochybuju, že by se někdo přidal. Nebo snad ano? Vážně byste byli ochotní si o půlnoci pokecat. Já ano, nebaví mě bloudit osamělými, opuštěnými blogy, kde se nic neděje. :D

Kdo by si chtěl pokecat (schválně, jestli bude kromě mě aspoň jeden/jedna), tak prosím o odpovědi na:

1. Souhlasíte s časem :D ??? Jestli ne, navrhněte jiný. (Můžeme třeba kecat už od 23.00)
2. Vyberte půlnoc:
a) z 29. na 30.12. (ze středy na čtvrtek)
b) z 30. na 31.12. (ze čtvrtka na pátek)
c) z 31.12. na 1.1.2011 (ale to asi budete někde venku petardovat, co?) (z pátku na sobotu)
3. Budeme strašit v:
a) v komentářích nějakého článku
b) nebo mám udělat samostatné fórum pro takovéhle sleziny?
4. Myslíte to vážně? Vážně byste si přišli pokecat?
5. Máte nějaké poznámky??? Můžete klidně přijít třeba o čtvrt hodiny později a přidat se k nám až pak, pokud teda ještě budeme kecat :D

No, jestli mě budete považovat za blázna, klidně. Nepopírám to :D. Je ještě někdo stejný blázen, co si o půlnocích nemá s kým povídat?
No kdy je na to lepší čas než o prázdninách??? Nemusíme do školy, rodiče jsou v práci, takže můžeme vyspávat až do oběda, atd. atd. atd. Jak já prázdniny zbožňuju!!! 


KadetJaina, Karel Jech, Lombrico

27. prosince 2010 v 20:58 | Siwa

aneb s krásnými a přátelskými blogy se roztrhl pytel...

Páááni, jak tak brouzdám blogy, stále potkávám ty samé lidi :D. Ale to sem nepatří, tentokrát budou v článku představeni hned dvě blogerky a jeden bloger. Mám to brát abecedně, podle toho, jaké pohlaví má v realitě přednost nebo podle oblíbenosti???
No, raději podle abecedy, abych nikoho neurazila :D.

Musela jsem udělat samostatnou rubriku, protože vás začíná být hodně :D.
Prosím, neberte to jako "SBéčka", nemám ten pojem ráda. Jsou to prostě blogy, co se mi líbí a jejich autoři mi jsou sympatičtí.

Facebook teda není s***ě???

27. prosince 2010 v 0:18 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Těch pár lidiček, co mi sem (doufám) pravidelně chodí, si jistě vzpomíná na video od Zawyho nebo jestli chcete Tomáše - Facebook je svině!!! Všichni na to na youtube koukali, komentovali to (většinou záporně, protože kdo dneska není face-závislák? Znám pár lidí, včetně mě, ale většina... no...), hodnotili a posílali dál.
A dalo se čekat, že se začnou objevovat rozhořčené odpovědi, protože kdo by ho veřejně podporoval? Všichni by ho považovali za blázna... Já považuji za blázny i tyhle dva kluky, kteří natočili parodii na zawyho video. Souhlasím s nimi, že za facebook si můžeme sami (vždyť já pamatuji na to, jak byli všichni zase nalezlí v místnostech na lide.cz). Kdy ale konečně ty facebookaři pochopí, že Tomáš se nudil a zkritizoval věc, o které dneska všichni ví a kterou většina miluje? Jak se jinak zviditelnit, než tak, že začnete kritizovat něco, co je prostě oblíbené?
Kdybych začala všude prohlašovat, že Slunce obíhá Zemi... tak by mě prohlásili za blázna a nevšímali by si mě, ale teď chci teoreticky uvažovat, takže oprava: ... byla bych hitem a všichni by mě znali jako tu, co nevěří našim vědcům a fyzikům a myslí si bůhvíco.
Celkově vzato to byl od Tomáše dorý tah - lidi teď aspoň mají co dělat a odpovídají mu na jeho video. A teď si všichni, co mu nadáváte, představte, že by tohle neuveřejnil. Co byste dělali teď? Uráželi někoho jiného? Seděli před počítačem, zírali na monitor a čekali, jestli se v té vaší hlavičce nezrodí nápad, co dělat? :D Uvažujte. Zawy se vám postaral o zábavu...

Ale teď zpátky k těm dvěma bláznům :D. Tady je video (kdo nemá rád zelenou, ať se připraví na šok):

L-6

26. prosince 2010 v 15:43 | Siwa
Objeven další zajímavý blog!!!
Výjimečně jsem "spřátelení blogísků" nenavrhla já. Když dovlíte, nebudu používat označení moje SBéčko, nelíbí se mi to. Je to prostě stránka, co se mi líbí. Takže vám představuju...

Mix

25. prosince 2010 v 22:19 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Z nudy jsem sem dala ukázku z mé galerie pozadí; složka Krása a wallpapers.
Tak pokud se něco bude líbit, kopírovat můžete (jak už poněkolikáté říkám: Já to taky musela někde splašit ;)...)

Dračí Vánoce

25. prosince 2010 v 20:38 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Blogy jsou teď přeplněny seznamy dárků, které blogeři dostali. Nerada se v tomhle přidávám k těm masám článků, ale tentokrát to udělám. Letošní Vánoce byly skromné, ale hlavně, že jsem byla s rodinou pohromadě (i když ne celá, bohužel :(...).
Dostala jsem knihu Zjizvená noc od Alana Campbella, ale nejvíce mě potěšil tento dárek:

A les pokryl sněhový plášť...

25. prosince 2010 v 20:03 | Siwa |  Fotím...
Nevím, jestli to způsobil Agrenej, zimní nálada nebo samotná možnost konečně fotit, ale popadla mě chuť tvořit, vzala jsem foťák a vyšla do toho mrazu se sluchátky v uších a chutí vyrovnat se Agreneji. No, dopadlo to všelijak, ale rozhodně ne tak, jak jsem si přála :D Posuďte sami, co moje zamrzlé oko a prokřehlé prsty dokázaly...

To Siwa zas jednou přemýšlela

22. prosince 2010 v 18:59 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Víte vůbec, jak to bolí?!!! Ještě teď mám hlavu v mrazáku, aby ta bolest otupěla. A víte, jak je těžké psát článek s hlavou v mrazáku??? :D

Seznámení s tancem - Shuffle

22. prosince 2010 v 9:25 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Tááák, a máme tady další taneční seznámení. Minule to byl drum´n´bass, dneska to bude...

SHUFFLE

Co? Že to neznáte? Pojem Melbourne Shuffle vám nic neříká?
Já o tom také do dneška vůbec nevěděla. Nikdy jsem to neviděla ani televizi, ale dnes jsem na to narazila jen kvůli DnB. Ono youtube dává vedle videa i podobná. A mě docela zaujal název Pae & Sarah. Podívala jsem se a... ono to D´n´B nebylo! Stejně se mi to líbilo a musela jsem začít pátrat po informacích a detailech.

Takže nejdříve video, a pokud vás budou zajímat podrobnosti, podívejte se dál.

(Předem upozorňuji, že nejsem odborník, proto následující informace byly mnou někde nalezeny, přečteny, nacpány do hlavy a poté opět napsány mou maličkostí.)


Mám jen malý dotaz

21. prosince 2010 v 19:50 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
Dneska jsem "objevila" možnost dát na blog fórum. Nikde jsem tak nějak nenašla, že by to bylo oblíbené, tak se jen ptám:

MÁM TADY NECHAT TO DISKUZNÍ FÓRUM A PŘÍPADNĚ PŘIDÁVAT DALŠÍ, NEBO UDĚLAT NAPŘ. RUBRIKU: DISKUZE?

Mínus fóra je podle mě to, že debatující musí být přihlášen, čili musí mít blog a my ho tak můžeme "vystopovat" ;D. Takže nemůžou přidávat názory náhodní pocestní.

Plus fóra: líbí se mi, jak je to členěné, i když mi trvalo spoustu zkoušek přijít na to, jak to funguje.


Mínus rubriky jako diskuze je asi to členění/nečlenění, které ale má fórum.

Plus: Může přidávat názor i nebloger.

Tak co říkáte? Nechce se mi nechávat oboje, i když to je taky možnost. Poraďte prosím. Už nejméně podruhé prosím o radu (ještě nedávno jsem nevěděla, co s designem), já vím, jsem hrozná... Ale zoufale prosím...

Skunk ... prosím, prosím, prosím...Bunny

Záchvat, záchvat, záchvat, ZÁCHVAT...

21. prosince 2010 v 17:28 | Siwa |  Slovo za slovem 2010
(Ano, kdo zná Teorii velkého třesku, určitě se mu při čtení nadpisu vybavila Penny před notebookem :D - často v reklamě.)

Ne, nemám záchvat ze závislosti hraní nějaké hry (i když vlastně skoro jo, ségra má super závody aut, takže to pořád hraju ♥), ale z ČASU. Ano, utíká rychleji, než bych chtěla a leden se tak rychle blííížííí...

Můj Kodex blogera

21. prosince 2010 v 14:56 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Už jsem se tady v několika článcích zmiňovala o tzv. kodexu blogera a napadlo mě, že když o něm pořád melu, tak ho taky sestavím, abyste věděli, co dělám/nedělám, čím se řídím/neřídím apod.
Tady jsou mé zásady:

Hudba v anime Pandora Hearts

21. prosince 2010 v 0:13 | Siwa
Hudba z anime Pandora Hearts, mého nynějšího nejoblíbenějšího anime. Jsem skoro u konce, takže tady již brzy bude recenze.