Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Praha Open 2010 a moje medaile

1. listopadu 2010 v 8:39 | Siwa |  Slovo za slovem 2010

Další oznámení… (uff, v poslední době jich je nějak moc XD)… se týká (jak jinak!) mé maličkosti (a to myslím doslova, protože měřím snad jen 167 cm :-D).
V sobotu 30.10. a v neděli 31.10. se v Praze konaly závody v taekwondu - Praha Open 2010. V sobotu bylo kyorugi (zápasy)… (už bych měla konečně udělat ten článek, kde všechno vysvětlím a popíšu) a v neděli poomsae (sestavy) - na těch jsem byla já. A oznámení se vlastně týká mých nových medailí - zlatá a bronzová.
1. místo (v pětici) - byly jsme dohromady dvě skupiny v kategorii, takže žádný problém (až na to, že jsme zvítězili o pouhé 2 desetiny bodu!!!)
3. místo (ve trojici) - a tady jsme byly čtyři skupiny, takže této medaile si cením více, protože jsme taky mohli být čtvrtí, ale měla jsem dobré spoluzávodníky, takže to prostě vyjít muselo :-)
Nakonec bylo vyhlášení týmů! A hádejte, který ze zúčastněných se naprosto nepředvídatelně stal vítězem Praha Open a získal tak na celý jeden rok putovní pohár??? TAEHAN!!! A ve kterém klubu jsem já??? TAEHAN!!!
Takže končím s občasnou ironií a řeknu to normálně - jsem v klubu TAEHAN a (prostě to slovo musím napsat…) ZASE jsme vyhráli. Kyorugi teda vyhrál jiný klub (nebudu ho tady zmiňovat, protože ho nemám ráda a nebudu mu dělat reklamu), ale v poomsae jsme zvítězili my, což se stává docela často. Jistou výhodu máme i v počtu, protože za zúčastnění je za jednotlivce jeden bod. A pak to naskakuje umístěním na prvních třech místech.
No, víc se o tom rozepíšu v článku pojednávajícím o taekwondu.

Takže končím pro vás naprosto bezvýznamné oznámení, abych vás neunudila k smrti a užijte si den, i když už se zase musí do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama